Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pekny vecer vsem

le_dechu

Nováček
Jméno
M.
HI (HCP)
48
Ahoj, zdravim vsechny, k tehle kouzelne hre jsem se dostal diky svemu tatovi. Golf uz sleduju mnoho let, hraju obcasne i kdyz ted co zacalo dite se mi svita na lepsi zitrky :)
Jinak kartu jsem davno ziskal na Mnichu a kdyz se vzacne dostanu na hriste tak v okoli Prahy. Golf je pro mne predevsim relax. Zdravi - Michal
 
Ahoj Michale,

vítej na Jamce.

Golf uz sleduju mnoho let, hraju obcasne i kdyz ted co zacalo dite se mi svita na lepsi zitrky :)

Jj, to je super taktika. Dobré je do toho zapojit rodinu. No a pak rázem ti nezbude nic jiného, než: koupit větší auto, podle počtu členů domáctnosti koupit vozíky, bagy, hole... každý výlet to do auta za ně skládat a vyskládávat nemluvě o radosti podpořit rodinným nedelním fíčkem resort. Dělám si legraci - tedy s tímhle moc ne, to platí, ale stojí to za to. Golf s prckem je... adrenalin. 🙃

Co tě ke golfu přivedlo, co byla ta poslední kapka, že od sledování si se vydal na hřiště? :)
 
Ahoj,

vezmu to od konce - ja si to chtel vzdycky zkusit, ale proste nebyly prilezitosti, ale pak jsem zacal vic sledovat turnaje atd az se mi povedlo si to zkusit. A finalni propadnuti a zlomovy rok byl 2011 kdyz jsme dostali pozvanku na Czech Open 2011 turnaj do Celadne a ja mohl sledovat na vlastni oci Thongchai Jaidee a jine hvezdy. Pak uz na podzim nasledoval kurz :)

Golf s prckem je zkouska nervu a adrenalin, ale stejne se nic nevyrovna tomu kdyz v 6ti letech zahraje obcas lip nez ja a pak se micha ta zavist s tou hrdosti :-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom