Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pěknou hru všem😊

Baluaty

Člen fóra
Jméno
Zbyněk
Klub
Kšírovka
HI (HCP)
+/- 21
Jmenuji se Zbyněk, a ke golfu jsem se dostal přes syna, který dostal pokaz na lekci golfu a vzal mě s sebou.Nějak mě to vzalo a absolvoval jsem lekce i zkoušky na ZK, na Kšírovce ( je nás tady víc) a od té doby se snažím hrát co mi čas a manželka dovolí. Je pravda, že někdy jde se mnou na procházku, ale po devítce ji to přestává bavit.Myslím hledání míčků v rafech a blízkém okolí.Moje oblíbená hřiště je Svratka,Těšetice a občas si odskočím do Telče nebo Slavkova.Samozřejmostí je trénování na domácí Kšírovce.
 
Ahoj a zdravím zde na 19 Jamce. Ať se ti tu líbí, golf ať ti přináší jen plno radosti a možná se i někdy potkáme na Ksirovce :) Jsem tam členem a trenuji výhradně tam. A nebo někdy při hře na hřišti ;)
 
Vitej u nas!
Jeste se pochlub, cimpak hrajes v WITB. ;)
 
Ahoj, Zbyňku. Vítej na fóru.

Btw. co syn? Taky u golfu vydržel? :)
 
Jmenuji se Zbyněk, a ke golfu jsem se dostal přes syna, který dostal pokaz na lekci golfu a vzal mě s sebou.Nějak mě to vzalo a absolvoval jsem lekce i zkoušky na ZK, na Kšírovce ( je nás tady víc) a od té doby se snažím hrát co mi čas a manželka dovolí. Je pravda, že někdy jde se mnou na procházku, ale po devítce ji to přestává bavit.Myslím hledání míčků v rafech a blízkém okolí.Moje oblíbená hřiště je Svratka,Těšetice a občas si odskočím do Telče nebo Slavkova.Samozřejmostí je trénování na domácí Kšírovce.
takže Moravák... :)
 
Jmenuji se Zbyněk, a ke golfu jsem se dostal přes syna, který dostal pokaz na lekci golfu a vzal mě s sebou.Nějak mě to vzalo a absolvoval jsem lekce i zkoušky na ZK, na Kšírovce ( je nás tady víc) a od té doby se snažím hrát co mi čas a manželka dovolí. Je pravda, že někdy jde se mnou na procházku, ale po devítce ji to přestává bavit.Myslím hledání míčků v rafech a blízkém okolí.Moje oblíbená hřiště je Svratka,Těšetice a občas si odskočím do Telče nebo Slavkova.Samozřejmostí je trénování na domácí Kšírovce.
Vítej Zbyňku.
 
Jmenuji se Zbyněk, a ke golfu jsem se dostal přes syna, který dostal pokaz na lekci golfu a vzal mě s sebou.Nějak mě to vzalo a absolvoval jsem lekce i zkoušky na ZK, na Kšírovce ( je nás tady víc) a od té doby se snažím hrát co mi čas a manželka dovolí. Je pravda, že někdy jde se mnou na procházku, ale po devítce ji to přestává bavit.Myslím hledání míčků v rafech a blízkém okolí.Moje oblíbená hřiště je Svratka,Těšetice a občas si odskočím do Telče nebo Slavkova.Samozřejmostí je trénování na domácí Kšírovce.
vitej, udalo se za posledni roky v Teseticich nejakych zmen s hristem nebo porad stejny??
takže Moravák... :)
Thank you captain obvious :)
 
vitej, udalo se za posledni roky v Teseticich nejakych zmen s hristem nebo porad stejny??

Thank you captain obvious :)
Ahoj, je tam nová klubovna, hřiště asi pořád stejné, ale dělají co můžou. Grýny jsou celkem v pohodě, ale atmosféra na turnajích se nedá popsat, prostě pohoda ale hlavně přístup k lidem je parádní.
 
Vitej u nas!
Jeste se pochlub, cimpak hrajes v WITB. ;)
Ahoj,
asi jsem divnej, ale už třetí rok mám komplet všechno Cobra, akorát loni jsem vyměnil patr za Cleveland TFi 2135 8.0.
 
Ahoj,
asi jsem divnej, ale už třetí rok mám komplet všechno Cobra, akorát loni jsem vyměnil patr za Cleveland TFi 2135 8.0.
Proč divnej? Čteš to Ferrry? Cobry jsou nejlepší, protože je má Ferrry a já a to už tady něco znamená 🐍🐍🐍🏌️⛳😂.
 
Ahoj,
asi jsem divnej, ale už třetí rok mám komplet všechno Cobra, akorát loni jsem vyměnil patr za Cleveland TFi 2135 8.0.
Cobra je dobrá :up: Mám dřeva Cobry a jsou prostě kraaasný! 😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom