Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pěkné Svátky a v příštím roce přeji hezkou hru.

Ahoj Jindro, vítej na jamce, díky za díky. :)

Nepředstavíš se? Koukám, že si s Prahy, tady je nás asi nejvíce. Jakpak si se ke golfu dostal, jak si nás objevil, jaké hřiště máš rád a případně proč? Ať tak či tak, vítej u nás.
 
Ahoj, díky za přivítání.
Golf jsem začal hrát v roce 1999 v Beřovicích (takže už v minulém století :)). V Beřovicích jsem také členem a mám to hřiště rád. Zelenou kartu jsem tenkrát dělal na Líšnici. Dopracoval jsem se k HCP 14,3, ale poslední roky jsem hrál málo. Občas hraju a trénuju také v Yardresortu v Předboji, tam to mám blízko. 19.jamku jsem objevil přes levnygolf.cz, kde jsem prodával dětské golfové hole (mimochodem - prodal jsem je rychle, na to, že už bylo po sezóně). Mám ještě rád hřiště ve Svratce, ikdyž na hru je moc úzké, vysoké stromy a malé greeny (staré hřiště), ale mám rád to prostředí a přírodu kolem.
 
Jsme byli loni v létě s 19.jamkou na Předboji hrát, letos určitě dáme tam jednu spolhru znovu. :)
Vítej tedy na Jamce!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom