Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Paudr

Paudr

Mazák fóra
Jméno
Pavel
Klub
Parkgolf H.K.
HI (HCP)
22
Zdravím všechny na 19 jamce. Jsem z Hradce Králové. Mým mateřským klubem je Park Golf. Golfu se věnuji cca 1 rok. Letos v dubnu jsem si udělal ZK. Zahrál jsem si i několik turnajů. Do prvního míčku jsem se trefil až na třetí pokus. To mě tak naštvalo, že jsem se do toho zakousnul, a už se nepustil :))
 
Zdravím všechny na 19 jamce. Jsem z Hradce Králové. Mým mateřským klubem je Park Golf. Golfu se věnuji cca 1 rok. Letos v dubnu jsem si udělal ZK. Zahrál jsem si i několik turnajů. Do prvního míčku jsem se trefil až na třetí pokus. To mě tak naštvalo, že jsem se do toho zakousnul, a už se nepustil :))
Zdravím tě! Možná jsme se potkali, na Roudničku jezdíme na některé turnaje ;)hlavně na Gant devítku. :up:
 
Zdravím všechny na 19 jamce. Jsem z Hradce Králové. Mým mateřským klubem je Park Golf. Golfu se věnuji cca 1 rok. Letos v dubnu jsem si udělal ZK. Zahrál jsem si i několik turnajů. Do prvního míčku jsem se trefil až na třetí pokus. To mě tak naštvalo, že jsem se do toho zakousnul, a už se nepustil :))
No jasně, potkali, v září na Gant turnaji, v tom hrozným počasí! Stal jsi na bedně ve stejné kategorii s mým nejmladším synem.:)
 
Taky Tě zdravím. Na Gantu jsem byl letos třikrát. V říjnu jsem se musel odhlásit, bo mne Mudr zahnala do pelechu a na cestu mi dala antibiotika. :((
 
Taky Tě zdravím. Na Gantu jsem byl letos třikrát. V říjnu jsem se musel odhlásit, bo mne Mudr zahnala do pelechu a na cestu mi dala antibiotika. :((
Škoda, počasí vyšlo a bylo to moc fajn. My jich taky pár absolvovali, vynechali jsme možná jeden.
 
Zdravím všechny na 19 jamce. Jsem z Hradce Králové. Mým mateřským klubem je Park Golf. Golfu se věnuji cca 1 rok. Letos v dubnu jsem si udělal ZK. Zahrál jsem si i několik turnajů. Do prvního míčku jsem se trefil až na třetí pokus. To mě tak naštvalo, že jsem se do toho zakousnul, a už se nepustil :))
Poslední věta platí i pro mně, jenom už je to let pět...:):):). Vítej mezi závisláky...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom