Paudr

Paudr

Mazák fóra
Jméno
Pavel
Rok ZK
2017
Klub
Parkgolf H.K.
HI (HCP)
24,5
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Zdravím všechny na 19 jamce. Jsem z Hradce Králové. Mým mateřským klubem je Park Golf. Golfu se věnuji cca 1 rok. Letos v dubnu jsem si udělal ZK. Zahrál jsem si i několik turnajů. Do prvního míčku jsem se trefil až na třetí pokus. To mě tak naštvalo, že jsem se do toho zakousnul, a už se nepustil :))

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Zdravím všechny na 19 jamce. Jsem z Hradce Králové. Mým mateřským klubem je Park Golf. Golfu se věnuji cca 1 rok. Letos v dubnu jsem si udělal ZK. Zahrál jsem si i několik turnajů. Do prvního míčku jsem se trefil až na třetí pokus. To mě tak naštvalo, že jsem se do toho zakousnul, a už se nepustil :))
Zdravím tě! Možná jsme se potkali, na Roudničku jezdíme na některé turnaje ;)hlavně na Gant devítku. :up:

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
No jasně, potkali, v září na Gant turnaji, v tom hrozným počasí! Stal jsi na bedně ve stejné kategorii s mým nejmladším synem.:)

Paudr

Mazák fóra
Jméno
Pavel
Rok ZK
2017
Klub
Parkgolf H.K.
HI (HCP)
24,5
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Taky Tě zdravím. Na Gantu jsem byl letos třikrát. V říjnu jsem se musel odhlásit, bo mne Mudr zahnala do pelechu a na cestu mi dala antibiotika. :((

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Taky Tě zdravím. Na Gantu jsem byl letos třikrát. V říjnu jsem se musel odhlásit, bo mne Mudr zahnala do pelechu a na cestu mi dala antibiotika. :((
Škoda, počasí vyšlo a bylo to moc fajn. My jich taky pár absolvovali, vynechali jsme možná jeden.

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Vitej!
Ja prvni micek trefil na 10. pokus... na 3. to hraju ted :D

karlos

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping, Srixon, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Poslední věta platí i pro mně, jenom už je to let pět...:):):). Vítej mezi závisláky...

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):