Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Patr scotty cameron vyvážený do středu

Klok

Guru fóra
Jméno
Tomáš
Klub
CGCPR, GCAUS
HI (HCP)
5,6
Inzeráty
2
Ahoj všem.

Poraďte prosím. Chtěl bych si pořídit nový (bazarový) patr - scotty cameron. A to celokovový bez úderové vložky. Ale hlavně vyvážený do středu patru, do úderové plochy!

Snad to chápu správně, ale jako vyvážení úderové plochy do středu považuju to, že když si položím shaft na prst a vyvážím jej, tak mi úderová plocha směřuje směrem vzhůru.

Jako nejvhodnější mi přijde varianta SC GOLO S5 varianta 2014, který je mým nej favoritem. Víte ještě o jiných této značky, s vyvážením do středu? Z nové modelové řady mě nic nezaujalo, snad až na futury, ale ty do středu vyvážené nejspíš nejsou..

Když patr člověk nemá v ruce, tak to vyvážení nedokáže posoudit a zatím jsem nepřišel na to jak se v tomto parametru (kde je těžiště - vyvážení ) orientovat na stránkách SC.


Díky za tipy, rady.
 
Upraveno:
To co hledas se nazyva "face balanced" putter.
Co jsem ted koukal, tak toto vyvazeni ma Futura. Rspektive je k tomu nejblize. Golo asi uplne ne.. ale scottyho moc dobre neznam.

Mrkni sem:
http://www.scottycameron.com/articles/scotty-thoughts-picking-the-right-putter-for-your-game/

Dle toho clanku to vypada, ze pure face balance tam snad ani neni, coz mi ale prijde zvlastni.

Obecne toto vyvazeni ma spousta mallet putteru a neni to apriori urcene polohou shaftu. Tzn. I non center shaft putter muze byt face balanced.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom