Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Patovací zrcadlo

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
mate nekdo zkusenosti s patovacim zrcadlem?? jak moc to pomaha?? zatahuju putty doleva, treba by mi to pomohlo
nekdo nejaky tip kde ho sehnat za rozumnou cenu??
 
Myslím, že ti bude stačit držet hlavu dole a za míčem se neotáčet. Měl jsem stejný problém a tohle mi hodně pomohlo. Hlavně to, že jsem si tu příčinu uvědomil. Což si myslím, že by mi se zrcadlem nedošlo.
 
Jirko, nějak nemám představivost, jak mi k tomu pomůžou dvě zahnutá dřevěná ramínka?
 
Položíš si dvě ramínka na zem na šířku putteru a vedeš putter mezi nima bez doteku. ;)
 
Patovacie CD urobí rovnakú službu ... prepálim za 100Kč :)

Len joke, zoberieš hocijaké staré (alebo nové, podľa vkusu súdruha) CD, položíš ho na zem popísanou stranou, loptičku umiestniš na dieru a voilá, patovacie zrkadlo je na svete
 
Toams řekl:
Patovacie CD urobí rovnakú službu ... prepálim za 100Kč :)

Len joke, zoberieš hocijaké staré (alebo nové, podľa vkusu súdruha) CD, položíš ho na zem popísanou stranou, loptičku umiestniš na dieru a voilá, patovacie zrkadlo je na svete
Prave si zabil 100 ks us based start-up companies a hybnul NASDAQ indexem tech vetsich. Styd se!! 
 
jan řekl:
Prave si zabil 100 ks us based start-up companies a hybnul NASDAQ indexem tech vetsich. Styd se!! 
Hmm, to by sa dalo dotiahnut k dokonalosti, v blistri by bolo len CD s navodom v PDF, ze CD je nutne vybrat z pocitaca a polozit popisanym sposobom na travnik ...
... len za $4.99, v Macys by to bolo v bonus packu s 1 teeckom (navod na pouzitie taktiez na patovacom CD) a s odkazom na youtube, ako si na benzinovej pumpe kompresorom nasadzovat gripy bez pasky a toho solventu ;)
Na US startupy s_r_ bilej tesak a kotovanie na NASDAQ som im odmietol :lol:
 
A co z toho udelat ipad aplikaci? 
Tmavy screen odrazi dost, doprostred maly krizek pro ulozeni micku... polozis micek doprostred ipadu a jedes. 
Appka za 8.99 USD a jsme milionari. 
K tomu si postavis servis na vymenu displayu... :D

Aplikace by nepochybne prispela k tomu, aby se hrac soustredil na dokolany kontakt s micem a hezky ho zametl. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom