Patovací zrcadlo

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
mate nekdo zkusenosti s patovacim zrcadlem?? jak moc to pomaha?? zatahuju putty doleva, treba by mi to pomohlo
nekdo nejaky tip kde ho sehnat za rozumnou cenu??

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Myslím, že ti bude stačit držet hlavu dole a za míčem se neotáčet. Měl jsem stejný problém a tohle mi hodně pomohlo. Hlavně to, že jsem si tu příčinu uvědomil. Což si myslím, že by mi se zrcadlem nedošlo.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Jirko, nějak nemám představivost, jak mi k tomu pomůžou dvě zahnutá dřevěná ramínka?

Helldriver

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
Položíš si dvě ramínka na zem na šířku putteru a vedeš putter mezi nima bez doteku. ;)

Toams

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Patovacie CD urobí rovnakú službu ... prepálim za 100Kč :)

Len joke, zoberieš hocijaké staré (alebo nové, podľa vkusu súdruha) CD, položíš ho na zem popísanou stranou, loptičku umiestniš na dieru a voilá, patovacie zrkadlo je na svete

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Toams řekl:
Patovacie CD urobí rovnakú službu ... prepálim za 100Kč :)

Len joke, zoberieš hocijaké staré (alebo nové, podľa vkusu súdruha) CD, položíš ho na zem popísanou stranou, loptičku umiestniš na dieru a voilá, patovacie zrkadlo je na svete
Prave si zabil 100 ks us based start-up companies a hybnul NASDAQ indexem tech vetsich. Styd se!! 

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Co to?????? [emoji15] ti nerozumím ani slovo!

Toams

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
jan řekl:
Prave si zabil 100 ks us based start-up companies a hybnul NASDAQ indexem tech vetsich. Styd se!! 
Hmm, to by sa dalo dotiahnut k dokonalosti, v blistri by bolo len CD s navodom v PDF, ze CD je nutne vybrat z pocitaca a polozit popisanym sposobom na travnik ...
... len za $4.99, v Macys by to bolo v bonus packu s 1 teeckom (navod na pouzitie taktiez na patovacom CD) a s odkazom na youtube, ako si na benzinovej pumpe kompresorom nasadzovat gripy bez pasky a toho solventu ;)
Na US startupy s_r_ bilej tesak a kotovanie na NASDAQ som im odmietol :lol:

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
A co z toho udelat ipad aplikaci? 
Tmavy screen odrazi dost, doprostred maly krizek pro ulozeni micku... polozis micek doprostred ipadu a jedes. 
Appka za 8.99 USD a jsme milionari. 
K tomu si postavis servis na vymenu displayu... :D

Aplikace by nepochybne prispela k tomu, aby se hrac soustredil na dokolany kontakt s micem a hezky ho zametl. :)

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom