Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Parťáka na uterý 20.7.. Lokalita v příspěvku .

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
V úterý pojedu z Ostrova u Karlových Varů na Českou Lípu. Vyjíždět bych mohla časně dopoledne. Takže něco víceméně na trase/ v okolí trasy. Nejradši hřiště kde jsem ještě nehrála : Beřovice, Krásný Dvůr, Barbora, Terasy, Libouchec, Yard resort. Nebo aspoň Bitozeves nebo Kotlina (tam už jsem hrála, ale nevadí). A v nouzi holt až doma v Lípě. 🤷‍♀️V naději, že se někdo najde, dávám k dispozici telefonní číslo. 603 867 117. ( Z 19.jamky mi maily nechodí.)
 
Doporučuji vyzkoušet Libouchec.
To je snad nejvíc rustikální hřiště v republice.😂

Ale rozhodně nedoporučuji nastoupit na hřiště s jakýmikoliv předsudky. Cena odpovídá tomu, co hřiště nabízí. A pokud se nic nezměnilo, tak bez schopnosti čipovat na půl metru k jamce se s hrou do paru můžeš rozloučit.
 
Doporučuji vyzkoušet Libouchec.
To je snad nejvíc rustikální hřiště v republice.😂

Ale rozhodně nedoporučuji nastoupit na hřiště s jakýmikoliv předsudky. Cena odpovídá tomu, co hřiště nabízí. A pokud se nic nezměnilo, tak bez schopnosti čipovat na půl metru k jamce se s hrou do paru můžeš rozloučit.
Dík. O Libouchci vím, asi vyhraje jiná exotika - Krásný Dvůr, je to víc cestou. BTW, s hrou do paru se loučit nemusím 😜 zatím se s ní jen velmi letmo potkávám.)
 
Dík. O Libouchci vím, asi vyhraje jiná exotika - Krásný Dvůr, je to víc cestou. BTW, s hrou do paru se loučit nemusím 😜 zatím se s ní jen velmi letmo potkávám.)
Dej pak vědět jak Krásný dvůr vypadá. Chybí mi do sbírky, ale nemám to u nosu.
 
Já jdu dnes Bítozeves a zatím jsem sám. Ale půjdu až tak kolem 15.hod.
 
Dej pak vědět jak Krásný dvůr vypadá. Chybí mi do sbírky, ale nemám to u nosu.
Tak nic, vyhrál @Jerry s Bitozevsí 😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom