Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Kácov - Panorama

uz ted dopredu, planuju tam jet 2.5. mam rektorsky den urceny k nasteve sportovist :) :D nekdo se mnou?? :D

Sehnat ještě dva nadčence, tak by bylo docela zajímavé vzít ten celý flight i s kárama. Vychází to na 1400 a to vůbec není špatné.:)
 
Sehnat ještě dva nadčence, tak by bylo docela zajímavé vzít ten celý flight i s kárama. Vychází to na 1400 a to vůbec není špatné.:)
To mě se nevyplatí, mam fee 900 pripadna pulka cartky 450 :D ale to uz je par korun :D ale ja umim i chodit :D
a nakonec pojedu toho 18.4. ;)
 
V cem je to silenejsi nez zbytek vetsich cz cenikovek? :)
silenejsi v nicem, vetsina jsou silene...
 
Koukám na mapu, dá se tam dojet i vlakem. :) Je pravda, že ty přejezdy vypadají někdy na dost dlouho, hm. Zajímalo by mě, jak se v Kácově zvedla/změnila úroveň bydlení, přeci jen, velké hřiště nemá jaždá obec hned u sebe. A hřiště musí být pekelně díký své roztahanosti náročné na údržbu, tedy (pěkně jamky z leteckého pohledu http://www.panoramagolf.cz/master-plan/). Těším se, až jim tam na některé té přibližovací cestičce pro buginy projede kombajnista. :)
 
Upraveno:
Koukám na mapu, dá se tam dojet i vlakem. :) Je pravda, že ty přejezdy vypadjí někdy na dost dlouho, hm. Zajímalo by mě, jak se v Kácově zvedla/změnila úroveň bydlení, přeci jen, velké hřiště nemá jaždá obec hned u sebe. A hřiště musí být pekelně díký své roztahanosti náročné na údržbu, tedy (pěkně jamky z leteckého pohledu http://www.panoramagolf.cz/master-plan/). Těším se, až jim tam na některé té přibližovací cestičce pro buginy projede kombajnista. :)
Honzo, ty jamky jsou tam dodělané na compu, je to masterplan od projektanta, základem je Google mapa, kde to stále ještě vypadá takto: https://goo.gl/maps/oLAqx1f3dWJ2 :), nebo Mapy.cz, kde jsou o několik měsíců dál: https://mapy.cz/s/1xjbA.
Přípravě hřiště věnoval investor veškerou péči a hlavně pak několik let předem komunikoval prospěšnost resortu pro region se zastupitelstvem Kácova, jakož i na kÚ v Kutné Hoře. Mj. slíbil získání pracovních míst, zvýšený příliv návštěvníků (i když z toho městys Kácov nikdy nic mít nebude-lidi jenom projedou tam a zpět), sportovní vyžití obyvatel atd.. V elaborátu Posouzení vlivů koncepce na ŽP z 10/2012 který byl podkladem pro změnu Územního plánu doslova stojí napsáno: "... přibudou plochy a zařízení, které budou sloužit pro hromadnou rekreaci včetně rezidenčního bydlení a ....... umožňuje umístit do Kácova a okolí mezinárodní hřiště golfu, golfový klub a další sportovní aktivity. - možnosti rozšíření sportovních a rekreačních ploch spolu s rozšířením cestovního ruchu a zajištění zvýšení počtu pracovních míst ", atd. V kontextu s jinými přísliby investora a podporou městyse jako takového si získal investor důvěru jak zastupitelů, tak zřejmě i občanů. Myslet si o tom můžeš své :))
 
Honzo, ty jamky jsou tam dodělané na compu, je to masterplan od projektanta, základem je Google mapa, kde to stále ještě vypadá takto: https://goo.gl/maps/oLAqx1f3dWJ2 :), nebo Mapy.cz, kde jsou o několik měsíců dál: https://mapy.cz/s/1xjbA.
Přípravě hřiště věnoval investor veškerou péči a hlavně pak několik let předem komunikoval prospěšnost resortu pro region se zastupitelstvem Kácova, jakož i na kÚ v Kutné Hoře. Mj. slíbil získání pracovních míst, zvýšený příliv návštěvníků (i když z toho městys Kácov nikdy nic mít nebude-lidi jenom projedou tam a zpět), sportovní vyžití obyvatel atd.. V elaborátu Posouzení vlivů koncepce na ŽP z 10/2012 který byl podkladem pro změnu Územního plánu doslova stojí napsáno: "... přibudou plochy a zařízení, které budou sloužit pro hromadnou rekreaci včetně rezidenčního bydlení a ....... umožňuje umístit do Kácova a okolí mezinárodní hřiště golfu, golfový klub a další sportovní aktivity. - možnosti rozšíření sportovních a rekreačních ploch spolu s rozšířením cestovního ruchu a zajištění zvýšení počtu pracovních míst ", atd. V kontextu s jinými přísliby investora a podporou městyse jako takového si získal investor důvěru jak zastupitelů, tak zřejmě i občanů. Myslet si o tom můžeš své :))

No on kdyby tam napsal:"...chci si tu postavit hřiště jak mne napadne, nebudu respektovat žádné vaše přání a poruším všechny smluvní dohody, nikoho z vás tu u sebe nechci ani vidět a celý to dělám proto, abych tu pak pražákům vyšvihnul předražený baráky a prodám to číňanům...", tak mu to asi nepovolej:))).
 
Honzo, ty jamky jsou tam dodělané na compu, je to masterplan od projektanta, základem je Google mapa, kde to stále ještě vypadá takto: https://goo.gl/maps/oLAqx1f3dWJ2 :), nebo Mapy.cz, kde jsou o několik měsíců dál: https://mapy.cz/s/1xjbA.
Přípravě hřiště věnoval investor veškerou péči a hlavně pak několik let předem komunikoval prospěšnost resortu pro region se zastupitelstvem Kácova, jakož i na kÚ v Kutné Hoře. Mj. slíbil získání pracovních míst, zvýšený příliv návštěvníků (i když z toho městys Kácov nikdy nic mít nebude-lidi jenom projedou tam a zpět), sportovní vyžití obyvatel atd.. V elaborátu Posouzení vlivů koncepce na ŽP z 10/2012 který byl podkladem pro změnu Územního plánu doslova stojí napsáno: "... přibudou plochy a zařízení, které budou sloužit pro hromadnou rekreaci včetně rezidenčního bydlení a ....... umožňuje umístit do Kácova a okolí mezinárodní hřiště golfu, golfový klub a další sportovní aktivity. - možnosti rozšíření sportovních a rekreačních ploch spolu s rozšířením cestovního ruchu a zajištění zvýšení počtu pracovních míst ", atd. V kontextu s jinými přísliby investora a podporou městyse jako takového si získal investor důvěru jak zastupitelů, tak zřejmě i občanů. Myslet si o tom můžeš své :))

Jsem Michal. :) (v poho) Ale jo, jj, takových materiálů máme v práci taky hodně - jsou jak přes kopírák. Já to nehodnotím a věřím, že investor to napsal takhle, ale víc souhlasím s tím, co napsal Martin před chvilkou, že důsledek bude "...chci si tu postavit hřiště jak mne napadne, nebudu respektovat žádné vaše přání a poruším všechny smluvní dohody, nikoho z vás tu u sebe nechci ani vidět a celý to dělám proto, abych tu pak pražákům vyšvihnul předražený baráky a prodám to číňanům...".) Nijak to samozřejmě nesoudím, jsem si jist, že několik místních bude i rádo, že třeba prodají ve výsledku za supr peníze parcelu se svým skladem, domem atp po babičce. Prostě to tak je a proč ne.
 
Jsem Michal. :) (v poho) Ale jo, jj, takových materiálů máme v práci taky hodně - jsou jak přes kopírák. Já to nehodnotím a věřím, že investor to napsal takhle, ale víc souhlasím s tím, co napsal Martin před chvilkou, že důsledek bude "...chci si tu postavit hřiště jak mne napadne, nebudu respektovat žádné vaše přání a poruším všechny smluvní dohody, nikoho z vás tu u sebe nechci ani vidět a celý to dělám proto, abych tu pak pražákům vyšvihnul předražený baráky a prodám to číňanům...".) Nijak to samozřejmě nesoudím, jsem si jist, že několik místních bude i rádo, že třeba prodají ve výsledku za supr peníze parcelu se svým skladem, domem atp po babičce. Prostě to tak je a proč ne.
Michale promiň, ještě vás lovím podle obrázků a spletl jsem si tě s JanKostalCZE :). A co týče tvé a Martinovy reakce. Ano, tak to je, souhlas - přečti si úplně poslední větu mého příspěvku. A určitě tam byly ve hře ještě jiné aspekty, než jen blaho vesničanů. Samozřejmě, tak jako všude jinde. Já jsem jen reagoval na tvou pondělní poznámku, jak se zkvalitnilo bydlení lidem v Kácově, nic víc. Ani to dnes ještě nikdo neumí posoudit. Až tam pojedeš hrát, tak zkus zazvonit na pár baráků a zeptej se. Pak to sem můžeš napsat... :)

No on kdyby tam napsal:"...chci si tu postavit hřiště jak mne napadne, nebudu respektovat žádné vaše přání a poruším všechny smluvní dohody, nikoho z vás tu u sebe nechci ani vidět a celý to dělám proto, abych tu pak pražákům vyšvihnul předražený baráky a prodám to číňanům...", tak mu to asi nepovolej:))).
Souhlas..., viz poznámka u Michala
 
Ani to dnes ještě nikdo neumí posoudit. Až tam pojedeš hrát, tak zkus zazvonit na pár baráků a zeptej se. Pak to sem můžeš napsat... :)

Za nás mohu říct, že vlivem stavby golfového hřiště určitě došlo k zvýšení ceny pozemků a nemovitostí. Což může být pro někoho plus, pro někoho mínus. Vznikla tu kvalitní stylová restaurace, kterou řada místních využívá k pořádání oslav (narozeniny, svatby, promoce,...), což je určitě pozitivum. Je ovšem potřeba říct, že naše restaurace je přímo v centru obce a je zcela záměrně negolfová, tzn. hodí se na takové akce asi mnohem lépe než většina obdobných zařízení jinde. Dalším pozitivem je budování závlahy, kterou několik sousedů využívá zdarma jako zdroj vody a celkově vyřešení vodního hospodářství, kdy prudké deště pravidelně obec vyplavovali a nyní hřiště vodu zadrží a do vesnice nepustí. A pak bych sem hodil ještě jakýsi individuální vizuélní aspekt, že místo do ošklivého pole řepky koukají do krásné zeleně, za ploty se jim prohání srnky, zajíci a lišky.

Jako negativum mne napadá zvýšený provoz aut, byť to asi nebude nijak dramatické, protože obcí stejně vede silnice I. třídy a aut zde jezdí velké množství. Možná to brzké přijíždění golfistů může být pro blízké sousedy rušivým faktorem. Určitě bude pro přímé sousedy negativem přítomnost míčků na jejich pozemcích, o které si mohou poničit např. sekačky (snažil jsem se je vykupovat zpět, ale nikdo o to nejevil zájem). Přímým sousedům rovněž bude vadit brzké sekání greenů o víkendech.
 
Určitě bude pro přímé sousedy negativem přítomnost míčků na jejich pozemcích, o které si mohou poničit např. sekačky (snažil jsem se je vykupovat zpět, ale nikdo o to nejevil zájem).
Tak to musely být míče Nike, že je nechtěli prodat:)
 
Až tam pojedeš hrát, tak zkus zazvonit na pár baráků a zeptej se. Pak to sem můžeš napsat...

Nevím, myslím, že Kácov chvíli vynechám. Pro mě je nelákavý = drahý. Tím netvrdím, že to je špatné hřiště. Jen prostě - pro hobíky asi úplně ne. Přijde mi ale obecně to zajímavá lokalita, po pravdě řečeno, nevím, jestli to přitáhne pravidelnou klientelu, od Prahy to přeci jen kus je (zrovna D1, která je plná furt), od Brna taky... ale asi páni investoři vědí, co dělají.
 
Pro mě je lákavý, ale drahý. Určitě bych se tam ale chtěl podívat, to hřiště vypadá kvalitně designované i herně zajímavé. Kdyby ho tak chtěli dát do ČGK, do ostatních :)
 
Nevím, myslím, že Kácov chvíli vynechám. Pro mě je nelákavý = drahý. Tím netvrdím, že to je špatné hřiště. Jen prostě - pro hobíky asi úplně ne. Přijde mi ale obecně to zajímavá lokalita, po pravdě řečeno, nevím, jestli to přitáhne pravidelnou klientelu, od Prahy to přeci jen kus je (zrovna D1, která je plná furt), od Brna taky... ale asi páni investoři vědí, co dělají.
Ja bych to s dostupností tak špatně neviděl. Dobře, můžeš po cestě uhnout na Pyšely, ale pro velkou část Prahy je to časově dostupnější než Albatros. Beru Kácov jako hřiště, které má ambice dosahnout stejné pověsti a D1 už není taková tragédie. Když tedy vynecháš kritickou hodinu rano a odpoledne. Já to např. mám časově dostupnejší než Slapy.
 
no 1800 za 18 jamek? to mne příjde fakt hooodně.
Albatros, Cernak, Dysina, Zbraslav... vsude to stoji podobne a prazdno tam nemaj.
Ono to stat stejne jako Molitorov proste nemuze. :(
 
byl jste nekdo letos uz?? meli jsme jit zitra, ale kvuli pocasi nejdem :(
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
677
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom