Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Padělky golfových holí v Čechách?

Tak tu mam doma od znameho dve zanovni SM5ky (54 a 58, M). Jsou moc hezke, ale jedna vec me zarazi. Na feruli maji obe stejne vyrobni cislo a malinko se lisi jedna od druhe rastrem sikmeho ozdobneho vroubkovani.
Posledni vec je holo samolepka tietlest authentic, ktera je umistena na hranici gripu. Nevim zda je to bezne ci ne.
Hole mely custom grip, ktery jsem prehazoval neb nesedi majiteli, a na pohled mi prijdou ok. Napisy krasne, mikromillovane drazky tez vypadaji autenticky. Rozhodne na prvni pohled bych nemel podezreni, jen to srovnani 1:1. 
 
Popravdě si nejsem jist zda je sériové číslo na každé holi unikátní. Pokud byly wedge koupeny společně jako custom objednávka, tak může být asi pro jednu objednávku použito stejné sériové číslo, dává to logiku. Máš fotku těch samolepek, podle toho co píšeš, tak tyhle "polohologramové" co se dávají zezadu shaftu po grip budou asi ok. Ten rastr těžko soudit, moc si nedokážu vybavit co tím máš na mysli.
 
dá se někde na netu prověřit podle vyraženého výrobního čísla scotty camerona pravost hole, myslím bezplatně?

zkoušel jsem hledat ale zatím neúspěšně
 
dá se někde na netu prověřit podle vyraženého výrobního čísla scotty camerona pravost hole, myslím bezplatně?

zkoušel jsem hledat ale zatím neúspěšně
Da, pohledas na webu stejnou hul se stejnym cislem, jestli najdes aspon jednu a neni to ta tva, je to fejk... ale spis nic nenajdes. Dej sem foto hole a da se to porovnat s origo fotkou. Nebo jeste lip vem hul do kseftu a porovnej s originalem.
Co je to za hul?
 
Za poslední dobu proběhlo docela dost recenzí na fake hole. Má někdo reálný zážitek. Ty videa mi přijdou "děsivě zábavná" . Vůbec nechápu že se to prodává když to má takové recenze. Ta výroba těch šmejdů se nemůže ani vyplatit.



 
Tady porovnání míčů fake vs. real
 
Za poslední dobu proběhlo docela dost recenzí na fake hole. Má někdo reálný zážitek. Ty videa mi přijdou "děsivě zábavná" . Vůbec nechápu že se to prodává když to má takové recenze. Ta výroba těch šmejdů se nemůže ani vyplatit.
Není to jen otázka golfových holí, fake výrobky najdeš napříč spektrem nabídky zboží na všech inzertních webech... Spousta lidí se rádo nechá obalamutit, protože chtějí věřit, že nakoupili výhodně... A někdo to dělá vědomě, jen proto, aby "ušetřil"...
 
drevo/driver fake jsem jeste nevidel, spise zeleza
¨Já jo vozili si kluci z Číny celé bagy, včetně cestovního case. Hole stály za nic a šroubky byly jen vylisované, ale cena kompletu byla nižší než cestovní case, tak se to vyplatilo. Shodou okolnosti u mne dělali tehdy ZK a každému se během hry na 9 jamek podařilo přijít o nějakou hlavu hole. Byla to podivná litina a pak se před klubovnou bavili tímto způsobem. nicméně jim cca za 6t zůstal staff bag Taylor made R7 + cestovní casea putter "ROSSA", dřeva měly tak měkký shaft, že se s nimi nedalo hrát. Bag měl celkem 14 holí, opravdu strašný fake, teda rozhodně horší, než ty dnešní.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom