Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Outlet Week Poděbrady 2016

Michal Prokop

Člen fóra
Ahoj všem,
chtěl bych tady upozornit na poměrně zajímavou akci, která se koná v Poděbradech na konci září. Na LevnyGolf.cz jsem také zaznamenal banner, takže doufám, že nebude vadit, když se tu založí k tomuto tématu i diskuze.

Za mě se jedná po nějaké době o slušný pokus nabídnout golfistům nějakou hromadnější akci, kde budou moci testovat a nakupovat. Primárně by mělo jít o Outlet akci, kde bude spousta věcí od několika obchodů za velmi příznivé ceny. Během akce zde bude i velmi výhodné greenfee. Z naší strany Golfsmithu to bude doplněno o fitting a do outletového charakteru bychom měli přispět především velmi výhodným servisem, zejména výrazně levným gripováním.

Outlet.jpg

Já tuhle akci vítám a věřím, že se podaří a sejde se zde hodně golfistů. Především po likvidaci "naduté" Golfshow se jedná u první akci podobného charakteru a však z mnohem lepší celkovou myšlenkou. ​
 
Re: Outlet Week Poděbrady 2016.

Michale, potvrzuji. 

Z Poděbrad jsem byl jako provozovatel Levného Golfu osloven s nabídkou spolupráce - přišlo mi, to jako skvělá akce, vlastně něco, kam by i Levný Golf mohl jako bazar/inzerce směřovat "naživo", bohužel chvíli před daným termínem máme v rodině plánovaný zákrok v nemocnici, tak jsem se musel omluvit. Nicméně vím, jak jsou s každým začátkem akce složité, tak jsem poskytl alespoň prostor pro upoutávku (banner) na Levném Golfu a zároveň jsem se chystal, že začátkem září to mrsknu i sem, ale Michal mě předběhl. :) Přidávám jen pro náhled kompletní leták a aktuální prolink:


http://www.golfpodebrady.cz/outlet-week-podebrady-21-zari-25-zari-2016/

Btw. Poděbrady za 500 Kč, to je pěkná pozvánka. :A koneckonců - myslím, že i šance sehnat něco za pěkné výprodejové ceny.

Kdopak pojede? :)
 

Přílohy

  • Outlet Week Poděbrady 2016.jpg
    Outlet Week Poděbrady 2016.jpg
    483,9 KB · Zobrazení: 653
Re: Outlet Week Poděbrady 2016.

Byť jsem chtěl se tam jet podívat, tak mi to nakonec nevyšlo. Můžete se někdo podělit o zážitky a zhodnocení celé akce, prosím?
 
Re: Outlet Week Poděbrady 2016.

Já myslím, že pro všechny zúčastněné dobrá akce. Plné hřiště, krásné počasí, co víc si přát. V dnešní době určitě mimořádná akce, za kterou také stálo mimořádné úsilí.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom