Outlet Week Poděbrady 2016

Michal Prokop

Člen fóra
Ahoj všem,
chtěl bych tady upozornit na poměrně zajímavou akci, která se koná v Poděbradech na konci září. Na LevnyGolf.cz jsem také zaznamenal banner, takže doufám, že nebude vadit, když se tu založí k tomuto tématu i diskuze.

Za mě se jedná po nějaké době o slušný pokus nabídnout golfistům nějakou hromadnější akci, kde budou moci testovat a nakupovat. Primárně by mělo jít o Outlet akci, kde bude spousta věcí od několika obchodů za velmi příznivé ceny. Během akce zde bude i velmi výhodné greenfee. Z naší strany Golfsmithu to bude doplněno o fitting a do outletového charakteru bychom měli přispět především velmi výhodným servisem, zejména výrazně levným gripováním.

Já tuhle akci vítám a věřím, že se podaří a sejde se zde hodně golfistů. Především po likvidaci "naduté" Golfshow se jedná u první akci podobného charakteru a však z mnohem lepší celkovou myšlenkou. ​

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Re: Outlet Week Poděbrady 2016.

Michale, potvrzuji. 

Z Poděbrad jsem byl jako provozovatel Levného Golfu osloven s nabídkou spolupráce - přišlo mi, to jako skvělá akce, vlastně něco, kam by i Levný Golf mohl jako bazar/inzerce směřovat "naživo", bohužel chvíli před daným termínem máme v rodině plánovaný zákrok v nemocnici, tak jsem se musel omluvit. Nicméně vím, jak jsou s každým začátkem akce složité, tak jsem poskytl alespoň prostor pro upoutávku (banner) na Levném Golfu a zároveň jsem se chystal, že začátkem září to mrsknu i sem, ale Michal mě předběhl. :) Přidávám jen pro náhled kompletní leták a aktuální prolink:

http://www.golfpodebrady.cz/outlet-week-podebrady-21-zari-25-zari-2016/

Btw. Poděbrady za 500 Kč, to je pěkná pozvánka. :A koneckonců - myslím, že i šance sehnat něco za pěkné výprodejové ceny.

Kdopak pojede? :)

Přílohy

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Byť jsem chtěl se tam jet podívat, tak mi to nakonec nevyšlo. Můžete se někdo podělit o zážitky a zhodnocení celé akce, prosím?

Michal Prokop

Člen fóra

Já myslím, že pro všechny zúčastněné dobrá akce. Plné hřiště, krásné počasí, co víc si přát. V dnešní době určitě mimořádná akce, za kterou také stálo mimořádné úsilí.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom