Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Otevřená hřiště

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Otevřená hřiště (Golf.cz)

Víkend nabízí jarní počasí a mnohé už svrbí ruce na golfových holích. Prošli jsme internetové stránky klubů abychom zjistili, kde se dá hrát.
V uvedené tabulce jsou údaje nalezené na webových a facebookových stránkách 107 hřišť. Za jejich správnost neručíme. U hřišť bez informace neznamená, že nejsou otevřena. Jenom jsme informace nenalezli. Skutečnost vždy ověřte na recepci klubu. Kontakty naleznete na uvedených webových adresách.

Hezkou hru​


The post Otevřená hřiště appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Tak a od 1.3. možno sportovat pouze v rámci katastu obce, kde dotyčný bydlí.
 
Tak a od 1.3. možno sportovat pouze v rámci katastu obce, kde dotyčný bydlí.

Cítím se lehce privilegován:).
 
Cítím se lehce privilegován:).
Hlavně jestli je celé hřiště v katastru obce 🙈
 
Asi k tobě pojedu na jednání. 😉
To můžeš jet, ale když tam nemáš bydliště, tak tam stejně sportovat nemůžeš.
 
To můžeš jet, ale když tam nemáš bydliště, tak tam stejně sportovat nemůžeš.

Ja si moc dobre vzpominam, ze u me ma @Ferrry podepsanou DPP:). Podobne jako dalsich 550 lidi, kteri jsou shodou okolnosti cleny klubu:)
 
Ja si moc dobre vzpominam, ze u me ma @Ferrry podepsanou DPP:). Podobne jako dalsich 550 lidi, kteri jsou shodou okolnosti cleny klubu:)
A mají u tebe resp. v obci bydliště?
Jasně bylo těma 🤡 řečeno, že v katastru obce může sportovat jen ten, kdo tam má bydliště.
 
Ja si moc dobre vzpominam, ze u me ma @Ferrry podepsanou DPP:). Podobne jako dalsich 550 lidi, kteri jsou shodou okolnosti cleny klubu:)
No vidíš, to jsem zapomněl. Mám tu smlouvu založenou tady na hromádce ještě s dalšími DPP v resortech. 😉
 
No vidíš, to jsem zapomněl. Mám tu smlouvu založenou tady na hromádce ještě s dalšími DPP v resortech. 😉
Jako byste neznali našince - vždy se najde někdo, kdo s radostí zašle „upozornění z místa bydliště” 😡
 
my jsme členy české obce sokolské, takže jsme skoro všude zdejší :)
 
A mají u tebe resp. v obci bydliště?
Jasně bylo těma 🤡 řečeno, že v katastru obce může sportovat jen ten, kdo tam má bydliště.
Ale on nesportuje, on pracuje. Jako trener musi aktivne trenovat nove metody...
 
Tak a jsme skoro všichni v p...:(. Tedy kromě lidí co bydlí v Praze. Ty můžou v klidu metrem z Dejvic třeba na Čerňák:). Ale budiž vám to přáno:). Alespoň sem nám ostatním napište jak jste si zahráli:). Jen doufám, že se toho nechytí nějakej blb z tv Nova a nerozmázne to jak celá republika trpí a Pražáci a ještě k tomu golfisti se prohání po hřišti:(. Možná by to stálo za anketu kolik z nás má hřiště na katastru obce a může legálně vyrazit.
 
Tak teoreticky třeba Beřovice by asi mohli zavřít, protože z místních hraje prý jen jeden člověk. Je to v řiti, vše zavřený včetně školek, takže kromě práce z domova ještě doma dítě, moc se na to těším.
 
Z Hořehled hrají 2 dospělí a 5 dětí!😄

Edit: Vlastně ne, kecám. Ještě 3 Kokšíňáci...
Edit 2: Tvl, to je nápad. Jdu napsat na ceduli na náves, že po následující 3 týdny může kdokoli z místních na golf zadarmo a že ho to klidně naučim:)
 
Tak a jsme skoro všichni v p...:(. Tedy kromě lidí co bydlí v Praze. Ty můžou v klidu metrem z Dejvic třeba na Čerňák:). Ale budiž vám to přáno:). Alespoň sem nám ostatním napište jak jste si zahráli:). Jen doufám, že se toho nechytí nějakej blb z tv Nova a nerozmázne to jak celá republika trpí a Pražáci a ještě k tomu golfisti se prohání po hřišti:(. Možná by to stálo za anketu kolik z nás má hřiště na katastru obce a může legálně vyrazit.
Vykopavam. Česká Lípa. Hřiště mám 3,8 km. Ale většina je v katastru Nový Bor. V katastru Česká Lípa nám zbyl green dvojky, trojka a čtyřka a půlka sedmičky s greenem. Takže to vychází na luxusní tréninkové plochy. :cool:
Edit. Zapomněla jsem na půlku jedenáctky. 🥴
Screenshot_20210227-123754.png
 
Vykopavam. Česká Lípa. Hřiště mám 3,8 km. Ale většina je v katastru Nový Bor. V katastru Česká Lípa nám zbyl green dvojky, trojka a čtyřka a půlka sedmičky s greenem. Takže to vychází na luxusní tréninkové plochy. :cool:
Edit. Zapomněla jsem na půlku jedenáctky. 🥴Zobrazit přílohu 16066
Nechci být hnidopich a ani ti kazit radost:D.........ale v katastru Č.Lípy není ani 1m2 hřiště. Vše je v k.ú.Pihel, Písečná....a malá část i Bukovany. Ale i tak hodně pobavilo....:up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom