Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Otevřená hřiště

Právě jsem se vrátil z Alfrédova. Podle prezidenta klubu mají 2 místní členy. Takže předpokládám, že tam bude od pondělí taky zuřivě narváno:). Ach jo:down:
 
Mne zustaly pouze Podebrady a golfovi partaci v Praze a jinych okresech. Takze, je tu nejaky obyvatel Nymburskeho okresu, ktery se mnou v nasledujicich tydnech bude chodit hrat?🙂
 
No nechci kazit vaše nadšení, ale není sport možný pouze v katastru obce, kde člověk bydlí? Ne v okrese?
 
A jo, mate pravdu. No nic, jdu na mesic sehnat prazsky podnajem🙂
 
No nechci kazit vaše nadšení, ale není sport možný pouze v katastru obce, kde člověk bydlí? Ne v okrese?
Ano, pouze v katastru obce. Jestli se zase něco nezměnilo :D
 
Nechci být hnidopich a ani ti kazit radost:D.........ale v katastru Č.Lípy není ani 1m2 hřiště. Vše je v k.ú.Pihel, Písečná....a malá část i Bukovany. Ale i tak hodně pobavilo....:up:
Nee. Ten printscreen ukazuje hranice katastru...
 
Nee. Ten printscreen ukazuje hranice katastru...
To sice ano, ale ne mezi k.ú.Č.Lípa a k.ú.N.Bor......nýbrž mezi těmi mnou jmenovanými KÚ. Ale ve výsledku je to jedno, dlouho si nezahraješ ani ty, ani já a ani drtivá většina lidí:(
 
Beřovice od zítra zavřeno, vzhledem k tomu, že tam nemůže prakticky nikdo hrát asi rozumné.
 
To sice ano, ale ne mezi k.ú.Č.Lípa a k.ú.N.Bor......nýbrž mezi těmi mnou jmenovanými KÚ. Ale ve výsledku je to jedno, dlouho si nezahraješ ani ty, ani já a ani drtivá většina lidí:(
Co já vím, tak Pihel patří katastrem do Nového Boru a Písečná do České Lípy.... Navíc to vím od šéfovstva, že hřiště spadá pod oba katastry, a že to byl vopruz. A že si asi nezahrajem to je druhá věc.
 
Konopiště bude od 1.3. na 3 týdny uzavřeno. Zpráva z dnešního dopoledne ...
 
Tak ono nechat otevřené hřiště jinde než v Praze asi nebude mít smysl.
 
  • Ok, četl jsem...
Reactions: PFP
Co já vím, tak Pihel patří katastrem do Nového Boru a Písečná do České Lípy.... Navíc to vím od šéfovstva, že hřiště spadá pod oba katastry, a že to byl vopruz. A že si asi nezahrajem to je druhá věc.
Jj.....měla jsi nakonec pravdu. V tom vyjádření komise ČGF je to napsáno jasně.....ÚZEMÍ OBCE......a necpou tam jejich právníci do toho to zavádějící slovo "katastr" jako naši čelní představitelé.
 
Tak ono nechat otevřené hřiště jinde než v Praze asi nebude mít smysl.
Pakr Golf H.K. (Roudnička)bude také otevřeno.Hřiště je v katastru města a my , co ve městě bydlíme,
s tím dle vládních opatření nebudeme mít problém .
Jen mi je to tak trochu žinantní chodit si hrát golf v době, kdy naši kormidelníci navrhují zavřít i dětská hřiště.
Ale naučím se s tím žít. 😐
 
Pakr Golf H.K. (Roudnička)bude také otevřeno.Hřiště je v katastru města a my , co ve městě bydlíme,
s tím dle vládních opatření nebudeme mít problém .
Jen mi je to tak trochu žinantní chodit si hrát golf v době, kdy naši kormidelníci navrhují zavřít i dětská hřiště.
Ale naučím se s tím žít. 😐
Mají jedinečnou šanci, využít tuhle debilní situaci k představení golfu místním. Udělat akci a gratis, nebo za pár korun, půjčit vercajk a pustit lidi na DR, nebo na hřiště, jako @mkopcak 😉. To mi přijde jako skvělej nápad!
 
Pakr Golf H.K. (Roudnička)bude také otevřeno.Hřiště je v katastru města a my , co ve městě bydlíme,
s tím dle vládních opatření nebudeme mít problém .
Jen mi je to tak trochu žinantní chodit si hrát golf v době, kdy naši kormidelníci navrhují zavřít i dětská hřiště.
Ale naučím se s tím žít. 😐
Hraj pořádně i za nás, co nemůžeme. A pokud tam potkáš někoho z těch kormidelníků, udělej prosím cokoliv na stupnici od inzultace driverem po rituální popravu pohřbením do bunkeru. Na kauci ti pak rádi přispějeme..
 
Hraj pořádně i za nás, co nemůžeme. A pokud tam potkáš někoho z těch kormidelníků, udělej prosím cokoliv na stupnici od inzultace driverem po rituální popravu pohřbením do bunkeru. Na kauci ti pak rádi přispějeme..
PROVEDU !!!
 
Hraj pořádně i za nás, co nemůžeme. A pokud tam potkáš někoho z těch kormidelníků, udělej prosím cokoliv na stupnici od inzultace driverem po rituální popravu pohřbením do bunkeru. Na kauci ti pak

Nepracujes v Praze? Neslo by se cestou z práce zastavit na některém z pražských hřišť? Pokud budou v provozu.
 
Nepracujes v Praze? Neslo by se cestou z práce zastavit na některém z pražských hřišť? Pokud budou v provozu.
No psali něco o sportování jen tam kde bydlíš ne? Když se někde zastavím cestou z práce, budu předpokládám zastřelen. Nebo se třeba zastavím v Praze v potravinách pro něco, co v Rudný v Lidlu nemají..
Pokud se pletu, do Hodkoviček to mám z kanclu 5 minut, do motola 15..
 
Pyšely otevřený a na parkovišti spíše poloplno než poloprázdno :devil:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom