Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Osyčina

UŽ SE TO BLÍŽÍ... GOLFOVÁ SEZÓNA 2018 - OSYČINA
(otázky a odpovědi z dotazníku 19.jamky)
1. Co nového pro letošní golfovou sezónu pro nás golfisty chystáte? Změny hřiště, novinky?

Nový cvičný putting green, nové travnaté podložky na driving range, odvodnění rizikových míst na hřišti.

2. Vypíchněte jednu akci, která u vás za to skutečně stojí, něco - co i vy sami máte nejraději a na co se skutečně těšíte.

Určitě Osyčinský RYDER CUP – turnaj, kdy mezi sebou zápolí družstva modrých a červených pod vedením mistrů klubu je skvělým zakončením sezóny každý rok.

3. Jak vidíte své ideální návštěvníky? Myslíte, že jsou vaši “čeští” hráči dobře golfově vychováni? Hostíte na vašem hřišti raději sportovní turnaje, nebo ty amatérské více rekreační?

Jsme menší hřiště, kde se nebojí začít začátečníci. Máme tedy možnost je vychovat. Pozoruji, že většina lidí má dobrý charakter a pravidla dodržuje a panuje přátelská atmosféra.

osyčina.jpg


4. Jedna otázka pro odvážné: Jak se váš resort vyrovnává na jedné straně se zvyšováním nákladů a na druhé straně tlakem golfistů na nižší ceny?

Nenecháváme se tlakem strhnout, i když počítat musíme. Naše golfové hřiště vzniklo z prostého nadšení naší rodiny a nadšení pro věc stále trvá. Vidíme v tom smysl, rádi se potkáváme s našimi členy, rádi si s nimi zahrajeme na hřišti a tvoříme komunitu. Dokážeme ufinancovat provoz hřiště, ale s návratností investic nepočítáme.

5. A závěrem jedna odlehčená: Co vy osobně byste si dal jako svůj letošní golfový cíl?

Více hrát a myslet při tom jenom na golf a na nic jiného.

Odpovídala Ing. Lenka Karelová, manažerka a spolumajitelka klubu
http://www.gko.cz/
 
UŽ SE TO BLÍŽÍ... GOLFOVÁ SEZÓNA 2018 - OSYČINA
(otázky a odpovědi z dotazníku 19.jamky)
1. Co nového pro letošní golfovou sezónu pro nás golfisty chystáte? Změny hřiště, novinky?

Nový cvičný putting green, nové travnaté podložky na driving range, odvodnění rizikových míst na hřišti.

2. Vypíchněte jednu akci, která u vás za to skutečně stojí, něco - co i vy sami máte nejraději a na co se skutečně těšíte.

Určitě Osyčinský RYDER CUP – turnaj, kdy mezi sebou zápolí družstva modrých a červených pod vedením mistrů klubu je skvělým zakončením sezóny každý rok.

3. Jak vidíte své ideální návštěvníky? Myslíte, že jsou vaši “čeští” hráči dobře golfově vychováni? Hostíte na vašem hřišti raději sportovní turnaje, nebo ty amatérské více rekreační?

Jsme menší hřiště, kde se nebojí začít začátečníci. Máme tedy možnost je vychovat. Pozoruji, že většina lidí má dobrý charakter a pravidla dodržuje a panuje přátelská atmosféra.

Zobrazit přílohu 4058

4. Jedna otázka pro odvážné: Jak se váš resort vyrovnává na jedné straně se zvyšováním nákladů a na druhé straně tlakem golfistů na nižší ceny?

Nenecháváme se tlakem strhnout, i když počítat musíme. Naše golfové hřiště vzniklo z prostého nadšení naší rodiny a nadšení pro věc stále trvá. Vidíme v tom smysl, rádi se potkáváme s našimi členy, rádi si s nimi zahrajeme na hřišti a tvoříme komunitu. Dokážeme ufinancovat provoz hřiště, ale s návratností investic nepočítáme.

5. A závěrem jedna odlehčená: Co vy osobně byste si dal jako svůj letošní golfový cíl?

Více hrát a myslet při tom jenom na golf a na nic jiného.

Odpovídala Ing. Lenka Karelová, manažerka a spolumajitelka klubu
http://www.gko.cz/



Byl jsem tam hrát a opravdu to tam působí velice pohodově
 
Mam v hledáčku, doufám mi to letos vyjde.
 
Rád. Počítám nějaký balíček s noclehem, nemám to úplně na otočku...

Máme v turnajích pobyty u nich, stačí je vyhrát:). A bavili jsme se s @requo , že bychom tam letos zajeli taky, případně to spojili s něčím v okolí. Určitě se přidá i @honza62 , takže by to mohl být hezký výjezd?
 
Rád. Počítám nějaký balíček s noclehem, nemám to úplně na otočku...

Máme v turnajích pobyty u nich, stačí je vyhrát:). A bavili jsme se s @requo , že bychom tam letos zajeli taky, případně to spojili s něčím v okolí. Určitě se přidá i @honza62 , takže by to mohl být hezký výjezd?
Jo, jenže já až vyhraju tak určitě svratku nebo něco podobného, co mi nezapadá do itineráře :) Já vím, zrovna já si nemůžu stěžovat...taky nestěžuju.

Výjezd by to mohl být fajn, třeba to nějak domluvíme a najdeme termín..
 
Chodím tam hrát se synkem, když jsem u rodičů. Je to tam moc fajn a hlavně milí vstřícní lidé, což se v Praze moc nevidí.
 
Máme v turnajích pobyty u nich, stačí je vyhrát:). A bavili jsme se s @requo , že bychom tam letos zajeli taky, případně to spojili s něčím v okolí. Určitě se přidá i @honza62 , takže by to mohl být hezký výjezd?
Určitě bych se ráda na hru připojila:up:
 
Máme v turnajích pobyty u nich, stačí je vyhrát:). A bavili jsme se s @requo , že bychom tam letos zajeli taky, případně to spojili s něčím v okolí. Určitě se přidá i @honza62 , takže by to mohl být hezký výjezd?
jsem pro. Určitě by stálo za to udělat tam jeden turnaj Jamky. Mohla bych se Zbyňkem Krausem domluvit nějaké vstřícnější ceny.
 
Včera jsem tam byl hrát turnaj. Obsluha
stále milá, ale o hřišti se rozhodně nedá říct, že je v dobré kondici. 🤧 Specielně greeny si snad ani ten název nezaslouží .
Je to dost škoda.
 
Utopenci božský, jj. A nakládaný hermelín také stojí za to. To ubytování je vážně super, akorát tam asi bude pekelné teplo, pokud tedy nedodělali klimatizace.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom