Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Ostravice

Silvestrovské tamtamy hlásí, že Slovâci, kteří provozují Ostravicí by měli mít od nové sezóny v pronájmu i Kaskádu...
 
Souhlasím s Tebou;)
Za mne taky parádní hřiště a to mi nevyšlo počasí, když jsem hovořil se zástupci fa PING, ti , když zjistili, že jsem z Ostravska , tak říkali, že je to jedno z nejkrásnějších hřišť a rádi se tam vracejí.
 
asi prestanu psat prispevky na telefonu.... uz mne toci ty slovniky napomocne :)
Neee! Mě to baví. Alespoň trénuji mozek [emoji138] Predikce může být zábavná ale i krutá...

Viz Červený trpaslík - Otcové a synové. [emoji16]
 
dalsi novinka z Ostravice:


AKCE KROSOJ - GOLF NAPLNO A ZDARMA

Vážení golfisté, máme pro Vás skvělou zprávu. Připravili jsme pro Vás perfektní nabídku hry na těchto hřištích, a to zcela zdarma.
Doufam, ze se Vam to zobrazi :)

https://www.facebook.com/Golf.Resor...858337245467/2331588930205721/?type=3&theater
Jako člen Rožnova jsem to samozřejmě zaznamenal. Zároveň jsem si v diáři označil celý týden jako dovolenou.

P.S. manželka to neví, jedu na školení ;)
 
Jako člen Rožnova jsem to samozřejmě zaznamenal. Zároveň jsem si v diáři označil celý týden jako dovolenou.

P.S. manželka to neví, jedu na školení ;)

Dnes jsem si to přečetl poradně a hle, je to pouze jedna hra na každém hřišti.... ale zase lepší než drátem do oka :)
 
A lokalita dalsiho rocniku :)? Co Ostravice? Z vlastni zkusnosti vim, ze ten servis ohledne takovehle akce je tam spickovy. Vypadate, ze jste sinto vsichni max uzili ;)
Ostravice se hodně zkazila vstupem nového majitele a navíc změnou konceptu restaurace. Byli jsme tam ve skupině 16 lidí a restaurace byla tak tragická, že jsme na jídlo museli jezdit dolů do centra. Odpolední nabídka - už máme jen dvě polívky, jednou tohle a třikrát tohle. Jak jsem tam jezdil rád a byl spokojený, tak loňská zkušenost mě od další návštěvy odradila
To radši doporučuju třeba Cihelny u Varů
 
Ostravice se hodně zkazila vstupem nového majitele a navíc změnou konceptu restaurace. Byli jsme tam ve skupině 16 lidí a restaurace byla tak tragická, že jsme na jídlo museli jezdit dolů do centra. Odpolední nabídka - už máme jen dvě polívky, jednou tohle a třikrát tohle. Jak jsem tam jezdil rád a byl spokojený, tak loňská zkušenost mě od další návštěvy odradila
To radši doporučuju třeba Cihelny u Varů
To jsou ale nemilé zprávy. Já si ji tak nějak plánuji na nějaký 3-4 denní pobyt. Tak uvidím jak to dopadne ....
 
To jsou ale nemilé zprávy. Já si ji tak nějak plánuji na nějaký 3-4 denní pobyt. Tak uvidím jak to dopadne ....
To teda jsou, měl jsem v plánu tam na severu pobejt a všechno to objet. Hrál jsem zatím jen kravare..
 
To teda jsou, měl jsem v plánu tam na severu pobejt a všechno to objet. Hrál jsem zatím jen kravare..
Taky jsme o tom uvažovaly.
 
Taky jsme o tom uvažovaly.

My s @requo doporučujeme Miuru na Čeladné. Sice dražší, ale velmi pohodlné a s fantastickým wellness!
 
Jídlo v restauraci - přešli na nový koncept zážitkové gastronomie - ale já po hře nechci mlsotku na břidlicové tabulce, ale nějaké obyčejné jídlo v rozumném množství.
Bydlení ve srubech je pořád skvělé. Snídaně zůstaly v původní podobě - tady jsme byli pořád spokojení. A večer jsme holt jezdili na jídlo dolů do centra - zamluvili jsme si stůl pro 16 lidí a jídlo bylo super. Restauraci Freud můžu s klidem doporučit
 
Bydlet se dá i přímo na Čeladné nad recepcí, mají tam pár pokojů. A jídlo bylo velmi dobré, kvalita i cena naprosto bez připomínek
 
Ostravice se hodně zkazila vstupem nového majitele a navíc změnou konceptu restaurace. Byli jsme tam ve skupině 16 lidí a restaurace byla tak tragická, že jsme na jídlo museli jezdit dolů do centra. Odpolední nabídka - už máme jen dvě polívky, jednou tohle a třikrát tohle. Jak jsem tam jezdil rád a byl spokojený, tak loňská zkušenost mě od další návštěvy odradila
To radši doporučuju třeba Cihelny u Varů
Zkazila čím konkrétně? Myslím, že kvalita hřiště je stále stejná :)

Druhá část o restauraci - v restauraci je tuto sezónu už jiný provozovatel.
 
Zkazila čím konkrétně? Myslím, že kvalita hřiště je stále stejná :)
Druhá část o restauraci - v restauraci je tuto sezónu už jiný provozovatel.
Přečti si mé příspěvky kousek výš. Když se tu diskutuje o míště pro akci pro 30 lidí, tak před tím varuju (moje varování k Ostravici bylo v diskuzi o příštímu místu pro Requo Cup). Jestli budou zkušenosti z letoška zase lepší, budu jen rád. Ale já tam letos nepojedu, dokud od někoho ze známých nebudu mít kladné reference.
Pro mě je hodně deprimující, když se na hřišti, kde bydlím 4 dny, ani nemůžeme společně večer najíst. Kvalita hřiště byla pořád skvělá, ale kvůli restauraci jsme další akce zrušili (jezdili jsme ta několik let i víckrát vždycky ve větší skupině). Provozovatel zůstal i předtím stejný (hotel Sepetná, nebo jak se to jmenuje), ale změnil se koncept. Výrazně k horšímu z pohledu větší skupiny golfistů
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom