Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Oprava bagu - zipy

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
HI (HCP)
14.6
Prosím, máte někdo tip na dobrého brašnáře v Praze nebo poblíž, který udělá dobře výměnu zipů na bagu?
Jsou vodotěsné, že po výměně nebudou tuším.
Ten motocaddy bag je teda propadák..
 
Prosím, máte někdo tip na dobrého brašnáře v Praze nebo poblíž, který udělá dobře výměnu zipů na bagu?
Jsou vodotěsné, že po výměně nebudou tuším.
Ten motocaddy bag je teda propadák..
Co s tím máš, jezdec , nebo vyrvané ozoubení či povolený šev?
 
Jardo zavolej zeptej se kolega říkal, že byl spokojený , ne sice bag ale kufr.
19C0F551-1144-4E51-851E-7B7F7076A446.png
 
Volal jsem tam, příjemný chlapík. Říkal že to dělají a má i voděodolné zatírané zipy.
Takže díky.
Jo, já stejný problém na stejném bagu, na kapse na pití.... Dej mi pak, prosím, vědět jak jsi dopadl. Dík.
 
Tak jsem bag dnes předal k opravě. Hotovo bude příští čtvrtek. Platí se předem, dva zipy na přední části bagu, vodotěsné, cena výměny 600.
Pokud akceptuji alespoň trochu slušnou hodinovou cenu práce, materiál, prostory, musím si říct, že je to levné.
Pokud pomyslím, že všechny zipy na motocaddy bagu jsou stejnej shit a pravděpodobně budu za čas měnit další, zaplatím bag celý znova.
Uvidíme, jak to udělají, dám sem pak vědět.
 
Tak jsem bag vyzvedl po opravě. První co na mě vybalili byl ještě doplatek 200 za zipy, prý jsou drahé. Což moc nechápu, protože online z českého eshopu takový zip stojí pod 50 za kus. Ale ok, možná jsou tyto nějaké kvalitní. Je pravda, že fungují daleko lépe nez originální od motocaddy když byl bag nový, zatahují se lehounce a bez náznaku zaseknutí když nezatáhnete přímo správným směrem.
Vizuálně to nevypadá taky úplně špatně, alespoň mě to nepřijde. Dali tam černé, stejnou barvu nesehnali. Což jsem jim řekl hned na začátku.
Možná budou kapsy lehce sáknout ve slejváku skrz švy, ty nepřelepili. Vzhledem k tomu, že do těch kapes dávám míčky, týčka apod. je mi to fuk. Kdyby nebylo, dá se šev ještě přilepit.
Zatím jsem opatrně spokojený, uvidíme, jak se to osvědčí po pár kolech na hřišti.
 

Přílohy

  • 20200724_141128.jpg
    20200724_141128.jpg
    163,3 KB · Zobrazení: 341
  • 20200724_141132.jpg
    20200724_141132.jpg
    146,5 KB · Zobrazení: 343
  • 20200724_141140.jpg
    20200724_141140.jpg
    168,4 KB · Zobrazení: 358
  • 20200724_141150.jpg
    20200724_141150.jpg
    147,3 KB · Zobrazení: 366
Speciální dík @bohumil.koval , trochu divné, když v Praze dostanete dobrej tip až z Lipin, ale to je Pražáků ostuda😁
Nemáš zač , jsem spokojený i za tebe, že to dobře dopadlo. Rád pomohu, poradím.
Kdyby ti to promokalo mohl bys vyzkoušet na švy toto opravné lepidlo, než požiješ na bag , použij a vyzkoušej jinde.
 
Upraveno:
Tak jsem bag vyzvedl po opravě. První co na mě vybalili byl ještě doplatek 200 za zipy, prý jsou drahé. Což moc nechápu, protože online z českého eshopu takový zip stojí pod 50 za kus. Ale ok, možná jsou tyto nějaké kvalitní. Je pravda, že fungují daleko lépe nez originální od motocaddy když byl bag nový, zatahují se lehounce a bez náznaku zaseknutí když nezatáhnete přímo správným směrem.
Vizuálně to nevypadá taky úplně špatně, alespoň mě to nepřijde. Dali tam černé, stejnou barvu nesehnali. Což jsem jim řekl hned na začátku.
Možná budou kapsy lehce sáknout ve slejváku skrz švy, ty nepřelepili. Vzhledem k tomu, že do těch kapes dávám míčky, týčka apod. je mi to fuk. Kdyby nebylo, dá se šev ještě přilepit.
Zatím jsem opatrně spokojený, uvidíme, jak se to osvědčí po pár kolech na hřišti.
Vypada to dost dobre.
ten sev bych vzal impregnaci na boty a nasledne nano ve spreji. Bych se divil, kdyby cokoliv navlhlo do doby, nez by si to hodil do jezirka.

Fakt dobre vedet, mel jsem vzdy za to, ze toto je game over.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom