Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Online golfová hra WGT - golfový klub 19.jamka

Stav
Uzamčeno.
jsem RHnilo a poslal jsem žádost.. .díky
Přidám vás do klubu hned, jak se k tomu dostanu. Když tak to může udělat i jiný administrátor :) @requo
 
No, nejvyšší čas se začít dívat i po nějaké jiné verzi golfu. Bude zájem letos o WGT klub a nějaké ty turnájky?
 
Změnil jsem účet. Prosím přidat do GC 19jamka:
CZE.gif
pprochszka3
 
Na závěr roku jsme nám založil nový klubový turnaj "Zakonceni roku s 19.jamkou" hraný na 2 kola.
První kolo - hřiště St. Andrews, kolo trvá od teďka 48 hodin, počet pokusů na odehrání není omezen
Druhé kolo - hřiště Kiawah island, kolo bude trvat 24 hodin, každý má jen jeden pokus na odehrání

Doufám, že půjde všem, na PC i telefonech. Hezkou hru
 
Zdravím vespolek, nestíhám se o virtuální klub pořádně starat. Může někdo z aktivnějších členů přidat nováčky do klubu?
 
Tady doplním otázku @JirMar - trochu to přidávání nováčků do klubu vázne. Já se hry účastním méně. Kdyby někdo z nás byl hodně aktivní v rámci WGT a pomohl by Jirkovi se správou virtuálního klubu, bude to vítáno. Ozvěte se pls. přímo @JirMar. :)
 
Co to tak asi obnáší, ta pomoc se správou virtuálního klubu... @JirMar ???
Nic komplikovaneho, v podstate jen pres webove stranky hry prijimat nove cleny, kteri tady pozadaji o clenstvi a sem tam vytvorit v klubu turnaj.
 
Nic komplikovaneho, v podstate jen pres webove stranky hry prijimat nove cleny, kteri tady pozadaji o clenstvi a sem tam vytvorit v klubu turnaj.

OK, tak já se o to zkusím postarat. Asi bude nejdřív potřeba mě do klubu přidat, ne? :) (žádost již podána - 26.2. - PJanouek)
Dej vědět (@JirMar ) co je potřeba z mé strany.
 
OK, tak já se o to zkusím postarat. Asi bude nejdřív potřeba mě do klubu přidat, ne? :) (žádost již podána - 26.2. - PJanouek)
Dej vědět (@JirMar ) co je potřeba z mé strany.
Ahoj, mrknu na to večer doma a dám tady vědět. Bohužel se tam z práce nedostanu :( což mi tu správu ještě víc komplikuje...
 
OK, tak já se o to zkusím postarat. Asi bude nejdřív potřeba mě do klubu přidat, ne? :) (žádost již podána - 26.2. - PJanouek)
Dej vědět (@JirMar ) co je potřeba z mé strany.
Tak jsem tě přidal a nastavil jako directora, měl bys mít teď i admin práva v klubu. Takže by ti měly na profil wgt chodit i žádosti o přijetí. Ty jde ale řešit jen přes webovou variantu WGT profilu. Stačí na žádost jen kliknout a dát accept. (Pokud tedy daný člověk požádal o členství tady na 19. jamce) Kdyby cokoliv, neváhej mi napsat. Poradím, jak budu moci :)
 
Tak jsem tě přidal a nastavil jako directora, měl bys mít teď i admin práva v klubu. Takže by ti měly na profil wgt chodit i žádosti o přijetí. Ty jde ale řešit jen přes webovou variantu WGT profilu. Stačí na žádost jen kliknout a dát accept. (Pokud tedy daný člověk požádal o členství tady na 19. jamce) Kdyby cokoliv, neváhej mi napsat. Poradím, jak budu moci :)
OK, uvidím, až příjde první žádost.
 
Zaregistroval jsem do GC 19.jamka, ale pořád se tam nevidím a když chci dát znova regsitraci, tak mi to napíše
Oops! An error occurred and your request may not have been sent (or you may have already requested membership to this club)
 
Ve WGT jsem vyhledat GC 19. jamka a zvolil Request membership to club a když to zvolím, tak se zobrazí
Oops! An error occurred and your request may not have been sent (or you may have already requested membership to this club). Tak nevím, kde může být problém. Myslel jsem, že chybou je to, že jsem to zkusil vícekrát
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom