Online golfová hra WGT - golfový klub 19.jamka - NÁSTĚNKA!

PavelJ

Nováček
22.2.2018
9
Hodnocení
16
3
Praha
www.zkusenostniuceni.cz
Jméno
Pavel Janoušek
Nic komplikovaneho, v podstate jen pres webove stranky hry prijimat nove cleny, kteri tady pozadaji o clenstvi a sem tam vytvorit v klubu turnaj.
OK, tak já se o to zkusím postarat. Asi bude nejdřív potřeba mě do klubu přidat, ne? :) (žádost již podána - 26.2. - PJanouek)
Dej vědět (@JirMar ) co je potřeba z mé strany.

JirMar

správce
Tým 19.jamky
11.2.2016
246
Hodnocení
563
103
Praha
Jméno
Jiří Mareček
OK, tak já se o to zkusím postarat. Asi bude nejdřív potřeba mě do klubu přidat, ne? :) (žádost již podána - 26.2. - PJanouek)
Ahoj, mrknu na to večer doma a dám tady vědět. Bohužel se tam z práce nedostanu :( což mi tu správu ještě víc komplikuje...

JirMar

správce
Tým 19.jamky
11.2.2016
246
Hodnocení
563
103
Praha
Jméno
Jiří Mareček
Tak jsem tě přidal a nastavil jako directora, měl bys mít teď i admin práva v klubu. Takže by ti měly na profil wgt chodit i žádosti o přijetí. Ty jde ale řešit jen přes webovou variantu WGT profilu. Stačí na žádost jen kliknout a dát accept. (Pokud tedy daný člověk požádal o členství tady na 19. jamce) Kdyby cokoliv, neváhej mi napsat. Poradím, jak budu moci :)

PavelJ

Nováček
22.2.2018
9
Hodnocení
16
3
Praha
www.zkusenostniuceni.cz
Jméno
Pavel Janoušek
Tak jsem tě přidal a nastavil jako directora, měl bys mít teď i admin práva v klubu. Takže by ti měly na profil wgt chodit i žádosti o přijetí. Ty jde ale řešit jen přes webovou variantu WGT profilu. Stačí na žádost jen kliknout a dát accept. (Pokud tedy daný člověk požádal o členství tady na 19. jamce) Kdyby cokoliv, neváhej mi napsat. Poradím, jak budu moci :)
OK, uvidím, až příjde první žádost.

MilanSu

Nováček
25.3.2018
8
Hodnocení
6
3
Zaregistroval jsem do GC 19.jamka, ale pořád se tam nevidím a když chci dát znova regsitraci, tak mi to napíše
Oops! An error occurred and your request may not have been sent (or you may have already requested membership to this club)

MilanSu

Nováček
25.3.2018
8
Hodnocení
6
3
Ve WGT jsem vyhledat GC 19. jamka a zvolil Request membership to club a když to zvolím, tak se zobrazí
Oops! An error occurred and your request may not have been sent (or you may have already requested membership to this club). Tak nevím, kde může být problém. Myslel jsem, že chybou je to, že jsem to zkusil vícekrát

JirMar

správce
Tým 19.jamky
11.2.2016
246
Hodnocení
563
103
Praha
Jméno
Jiří Mareček
Je to tak, na wgt.com můžete být členy jen jednoho klubu. Při přestupu je tedy nutné se nejdříve odhlásit z původního. Zkusím prověřit ještě můj profil, jestli tam něco nevisí.