Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Online golfová hra WGT - golfový klub 19.jamka

Stav
Uzamčeno.
Tak uz jsem to nasel!! Fulltext jim moc nefunguje :)

Drack2
 
IMG_2626.PNG Je toto mozne??? :(
 
Tak odehrano v paru.
Lepe to neumim ani v realu :)))
 
Diky za pridani.

Jinak ten turnaj by mel byt s odectem na nasich realnych HCP! :)
 
jen pro zajimavost, jaky mate rekord na closest to the hole?? me se zda, ze jsem uplne marnej, jen jednou jsem se dostal celkove pod 200ft :( jinak kolem 250-300 vetsinou :(
 
Já vyhrál nearest asi jen jednou v životě a to mi stačilo něco kolem 2,5 m. Já jsem byl spíše sběrač longestů. [emoji239]
 
Já vyhrál nearest asi jen jednou v životě a to mi stačilo něco kolem 2,5 m. Já jsem byl spíše sběrač longestů. [emoji239]
ne nazivo, ale ve WGT :D
 
Jsem si to myslel... [emoji1]

a8d5b06365a8329d8b6dd1e259fb23de.jpg
tohle taky neee. ja myslel, kdyz hrajes primo ten mod closest-to-the-hole na devet jamek
 
Prosím o úpravu - nový profil:
TomasV3
Děkuji :)
Ahoj, taky jsi již členem jiného klubu, pokud chceš k nám, musíš se odhlásit a podat si request k nám. Rádi tě u nás uvítáme :)
 
PROZATÍMNÍ UMÍSTĚNÍ NA PRVNÍCH TŘECH PŘÍČKÁCH:
Do konce zbývá jen jeden den :)
Uvítací turnaj 19. jamky
KIAWAH ISLAND: THE OCEAN COURSE
Turnaj ku příležitosti založení GC 19. jamka a přivítání jeho nových clenu.
Learn MoreTournament Rules

LEADER


Lukyno17 67 ran

2. oxRaZoRxo 68 ran
3. JiriMarecek 69 ran
 
Ahoj, tak jsme přivedl kolegu, který denně pasivně sleduje 19. jamku, jen není registrovaný a chtěl by taky do klubu. Poslal žádost jako Ondramates87, mohu požádat o jeho přijetí?
 
Ahoj, tak jsme přivedl kolegu, který denně pasivně sleduje 19. jamku, jen není registrovaný a chtěl by taky do klubu. Poslal žádost jako Ondramates87, mohu požádat o jeho přijetí?
Přímluvu člena fóra není možné přehlížet :) Třeba se pak sám i zaregistruje. Členství uděleno
 
Jirko - nedaří se mi zkusit zahrát kolo opakovaně? V turnajích ho už nemám, když jsem jednou odehrál? Chtěl bych nelichotivé první místo od konce přenechat jiným. :)
 
Ahoj, taky jsi již členem jiného klubu, pokud chceš k nám, musíš se odhlásit a podat si request k nám. Rádi tě u nás uvítáme :)


Proč né :cool: ?
 

Přílohy

  • Screenshot_2017-01-16-20-11-42.png
    Screenshot_2017-01-16-20-11-42.png
    64,9 KB · Zobrazení: 275
Přijal jsem zde uvedené nové žadatele. Jeden ale zbývá :)

Aktuální nevyřešené žádosti:
Mercani0 -
jsi členem fóra? Ozvi se nám!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom