Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Online golfová hra WGT - golfový klub 19.jamka

Stav
Uzamčeno.
Jako to mě teda štvete. Hraju poctivě cestou do práce v autobuse, chci si v práci udělat screen, že jsem první a než to udělám, tak mě předběhne Vláďa! Styď se!

A utopil jsem tam dva míčky nike. :(
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
No já léta drtím WGT jako appku pro ipad. Přes web jsem nezkoušel, ale zdá se, že to je oddělené neb mě to nezná ani přes FB ani přes emaily co užívám na tyto volovinky. :(
Mrknu na to jeste vecer
Účet by měl být stejný, podle toho, co jsem se dočetl na tamním fóru. Normálně by ti mělo jít se přihlásit do toho webového rozhraní. Zkus mi napsat pod jakou přezdívkou WGT používáš, já bych ti pak mohl poslat žádost o přátelství a pak i nabídku o členství v klubu.
 
oxRaZoRxo :) prosím o přijetí... hrával jsem tuhle divočinu tak před 5ti rokama, ale pa na ni nějak úplně zapomněl :)..
 
@JirMar: Btw. neudělal by si někde převodní tabulku, kdo je kdo? Vím, že je to tedy práce, ale mám pro to logický argument - můžeme se pak i lépe domluvit, případně se obrátit na tu správnou osobu. :)
 
Aktuální nedořešené žádosti
AlbertVasa -
jsi členem fóra? Dej nám vědět
Johnfoto - jsi členem fóra? Dej nám vědět
Jasny, albertvasa
 
@JirMar: Btw. neudělal by si někde převodní tabulku, kdo je kdo? Vím, že je to tedy práce, ale mám pro to logický argument - můžeme se pak i lépe domluvit, případně se obrátit na tu správnou osobu. :)
Nebo nějaká položka v uživatelském profilu?
 
Nebo nějaká položka v uživatelském profilu?

Úplně jsem si nepředstavoval, že se mi to vrátí jako bumerang :) ale na druhou stranu, máš pravdu. Prověřím možnosti. Položka není určitě problém, ještě lepší by bylo, kdyby to fungovalo tak, že by to rovnou odkazovalo, plus nějaká ikonka, možná. Píšu si to do ToDo listu.
 
Hm, je to jak jezdit na kole... to se prostě nezapomíná... :D

Protože jsem tradicionalista, zahrál jsem turnaj jednou a víc už toto kolo pokoušet nebudu...
Na úvod myslím, že jsem laťku nastavil slušně a to máte štěstí, že se mi tam přitoulal jeden dabláč... :rolleyes:

69:cool:
 
Hm, je to jak jezdit na kole... to se prostě nezapomíná... :D

Protože jsem tradicionalista, zahrál jsem turnaj jednou a víc už toto kolo pokoušet nebudu...
Na úvod myslím, že jsem laťku nastavil slušně a to máte štěstí, že se mi tam přitoulal jeden dabláč... :rolleyes:

69:cool:
Well done, mister :)
 
Po domluvě s @JirMar vyčleněno jako samostatné téma.

Jak navrhl @HonzaS, tak prozatím jsem každému do nastavení profilu dodal políčko, kam můžete napsat svojí přezdívku na WGT. Zobrazí se to zatím jak u vás v profilu, tak i vedle každého příspěvku, viz příklad u mě. Je to zatím neklikací, nedá se podle toho dohledávat, ale informace tam je - zbytek dodělám později.

Nastavení vašich profilů (musíte být přihlášeni): https://www.19jamka.cz/account/personal-details

Btw. na WGT pag funguje přímý link na profil stylem: http://www.wgt.com/members/requo/default.aspx (tučně je username na WGT, pozor, ale, jen prvních 10 písmen! Tedy třeba náš tamnější vůdce "jirimarecek" má v odkazu pouze "jirimarece".

Nápady, podněty?
 
Jako to mě teda štvete. Hraju poctivě cestou do práce v autobuse, chci si v práci udělat screen, že jsem první a než to udělám, tak mě předběhne Vláďa! Styď se!

A utopil jsem tam dva míčky nike. :(
Omlouvám se. Já na tom nebyl o moc lépe. Tuším ze jsem ztratil asi 5 balonů.
 
Tak nemam uz zadne clenstvi a pise mi to, ze zadost byla odeslana.... Vidis ji?
Všechno OK, jsi přijat :)
 
Úplně jsem si nepředstavoval, že se mi to vrátí jako bumerang :) ale na druhou stranu, máš pravdu. Prověřím možnosti. Položka není určitě problém, ještě lepší by bylo, kdyby to fungovalo tak, že by to rovnou odkazovalo, plus nějaká ikonka, možná. Píšu si to do ToDo listu.
jj to jsem celý já, za 14 dní tu budu týden a už radím a úkoluji. Díky za bleskovou reakci.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom