Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Online golfová hra WGT - golfový klub 19.jamka

Stav
Uzamčeno.
zjistil jsem v mailu, ze registrovan jsem uz od roku 2010 :D zacnu hrat znova :D
 
Zkuste mi sem prosím dát vědět, pod jakou přezdívkou se do klubu hlásíte. Pokud je totiž jiná, než tady na fóru, nepoznám, že jde o členy 19. jamky. Díky moc za spolupráci :)

Teď se mi do klubu hlásí: Kotousek a Karelst31, jde o někoho z vás?
 
Zkuste mi sem prosím dát vědět, pod jakou přezdívkou se do klubu hlásíte. Pokud je totiž jiná, než tady na fóru, nepoznám, že jde o členy 19. jamky. Díky moc za spolupráci :)

Teď se mi do klubu hlásí: Kotousek a Karelst31, jde o někoho z vás?
ja jsem kotousek :)
 
Jsem doktordee014
Neboj, tebe jsem rozklíčoval napoprvé - nejsem sice úplný génius, ale mentálně postižený delfín taky ne :)
 
Zdravím vespolek,
znáte golfovou hru World Golf Tournament? Nemusíte nic instalovat, hraje se přímo v prohlížeči a je velmi kvalitně udělaná. Pro ty, co znají, nebo pro ty, co chtějí zkusit, vytvořím v této hře golfový klub 19.jamky. Po vytvoření profilu, tak stačí zažádat o členství a budeme si moci dělat vlastní virtuální turnaje. Neváhejte se ozvat s tím, co si o tom myslíte...

WEBOVÁ STRÁNKA HRY: http://www.wgt.com/home.aspx

WEBOVÁ STRÁNKA KLUBU: http://www.wgt.com/clubs/gc_19jamka/default.aspx

NÁZEV KLUBU: GC 19jamka

Dejte mi sem na fóru vědět, pod jakou přezdívkou se do klubu WGT hlásíte. Pokud je totiž jiná, než tady na fóru, nepoznám, že jde o členy 19. jamky. Díky moc za spolupráci :)

Aktuální žádosti:
karelst31 -
jsi členem fóra? Dej nám vědět!
Ano Karlos Děkuji
 
Klub jsem nenasel. :(

Je mozne, ze PC verze a ipad maji jinou db?
 
Aktuální nedořešené žádosti
AlbertVasa -
jsi členem fóra? Dej nám vědět
Johnfoto - jsi členem fóra? Dej nám vědět
 
Aktuální turnaj:
vyrazovaci.jpg


championshiptour.jpg


Minulé turnaje:

Zimni TRIlympijáda 19.jamky

Termín:
18.1. - 31.1.
Typ hry: Stroke Play
1.kolo: Royal ST GEORGE'S (19.1. - 24.1.)
2.kolo: Pebble Beach Golf Links (24.1. - 31.1.)
3.kolo: The Olympic Club (31.1. - 1.2.)


Vítěz turnaje: Lukyno17: 220 ran
2. Tschuba85GC 229 ran
3. Pechi78 235 ran


PRVNÍ VIRTUÁLNÍ GOLFOVÝ TURNAJ!
Hřiště: Kiawah Island Golf Resort 12. - 17. ledna 2017
Finální leaderboard:

http://www.wgt.com/golf-tournaments/leaderboard.aspx?id=99276638085941029feba6f900f8963f
VÍTĚZ: Lukyno17 - 67 ran
 
Upraveno:
tak jsem poslal zadost jako alda2017
Ahoj, poslal si mi žádost o přátelství ve WGT a nikoliv žádost o členství v klubu :) Já tě samozřejmě přijal i do friends, ale ještě musíš poslat žádost o členství. Problém je v tom, že už jsi členem jiného klubu a můžeš mít jen jeden. Je tedy potřeba nejdřív zrušit předchozí členství.
 
Upraveno:
Tak se také přidávám jsem CHEWICHESTER a budu se těšit.
Ahoj, podobně jako Alda jsi mi poslal žádost o přátelství, ale nikoliv žádost o členství v klubu. Problém je v tom, že už jsi členem jiného klubu a můžeš mít jen jeden. Je tedy potřeba nejdřív zrušit předchozí členství.
 
Upraveno:
Klub jsem nenasel. :(

Je mozne, ze PC verze a ipad maji jinou db?
To netuším, ještě jsem se s tím nepotkal. To ti nenačte ani tu webovou adresu, co je v mém prvním příspěvku/hlavičce fóra?
 
Už se nám to rozjíždí, neváhejte se zapojit. Za vítězství je pěkný pohár, kterým se vám bude fešně zobrazovat ve vašem herním profilu :)
turnaj.jpg
 
To netuším, ještě jsem se s tím nepotkal. To ti nenačte ani tu webovou adresu, co je v mém prvním příspěvku/hlavičce fóra?
No já léta drtím WGT jako appku pro ipad. Přes web jsem nezkoušel, ale zdá se, že to je oddělené neb mě to nezná ani přes FB ani přes emaily co užívám na tyto volovinky. :(
Mrknu na to jeste vecer
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom