Online golfová hra WGT - golfový klub 19.jamka - NÁSTĚNKA!

JirMar

správce
Tým 19.jamky
11.2.2016
246
Hodnocení
567
103
Praha
Jméno
Jiří Mareček
Zdravím vespolek,
znáte golfovou hru World Golf Tournament? Nemusíte nic instalovat, hraje se přímo v prohlížeči a je velmi kvalitně udělaná. Pro ty, co znají, nebo pro ty, co chtějí zkusit, vytvořím v této hře golfový klub 19.jamky. Po vytvoření profilu, tak stačí zažádat o členství a budeme si moci dělat vlastní virtuální turnaje. Neváhejte se ozvat s tím, co si o tom myslíte...

WEBOVÁ STRÁNKA HRY: http://www.wgt.com/home.aspx

WEBOVÁ STRÁNKA KLUBU: http://www.wgt.com/clubs/gc_19jamka/default.aspx

NÁZEV KLUBU: GC 19jamka

Dejte mi sem na fóru vědět, pod jakou přezdívkou se do klubu WGT hlásíte. Pokud je totiž jiná, než tady na fóru, nepoznám, že jde o členy 19. jamky. Díky moc za spolupráci :)

Aktuální nevyřešené žádosti:
stisicek
- jsi členem fóra? Ozvi se nám!

PRVNÍ VIRTUÁLNÍ GOLFOVÝ TURNAJ
Hřiště: Kiawah Island Golf Resort
Finální výsledková listina:
http://www.wgt.com/golf-tournaments/leaderboard.aspx?id=99276638085941029feba6f900f8963f
GRATULUJEME VÍTĚZI: Lukyno17 - 67 ran

Tipy pro členy klubu:

- Pokud vám hra nabízí při začátku kola použití kupónu či pasu, určitě jej použijte. Získáváte tím zkušenosti/body pro náš golfový klub a tím například možnost rozšíření míst v klubu pro nové hráče a řadu dalších výhod.
- Hra WGT automaticky pořádá takzvané "clashe", což jsou herní souboje mezi jednotlivými golfovými kluby. v podstatě je to poměření v tom, jak jsou členové aktivní a jak dobře hrají. Každý člen klubu může v souboji odehrát předepsané kolo a tím připíše svému golfovému klubu určitý počet bodů, který klub má na konci souboje více bodů, vyhrává. Jasné, jak facka.

Upraveno:

Lukas

Aktivní člen
12.6.2016
122
Hodnocení
120
53
Praha
Jméno
Lukáš
Uz nejaky cas mam v telefonu a je to super, takze az bude klub, hned tam jsem :)

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,232
Hodnocení
2,520
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Taky jsem se přihlásil do klubu na WGT, musím něco nahrát, abych nebyl za ostudu.

@all: S Jirkou (JirMar) jsme domluvili, že klub GC 19jamka na WGT a vše kolem této hry bude mít na starosti on - holt iniciativa je vítána a po zásluze trestána. Ahoj Jirko, vítej v týmu 19jamky, je to Tvé. :) A díky!

Upraveno:

JirMar

správce
Tým 19.jamky
11.2.2016
246
Hodnocení
567
103
Praha
Jméno
Jiří Mareček
WGT jsem kdysi hraval, docela me to bavilo, ale smazal jsem z duvodu casteho hrani a tim i velke spotrebe baterky. Nedelal jsem na tom nic jineho a ve 12 jsem byl s baterkou KO :( :D
To není překážka k tomu se opět přidat do party :)

JirMar

správce
Tým 19.jamky
11.2.2016
246
Hodnocení
567
103
Praha
Jméno
Jiří Mareček
Zkuste mi sem prosím dát vědět, pod jakou přezdívkou se do klubu hlásíte. Pokud je totiž jiná, než tady na fóru, nepoznám, že jde o členy 19. jamky. Díky moc za spolupráci :)

Teď se mi do klubu hlásí: Kotousek a Karelst31, jde o někoho z vás?

JanKostalCZE

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,020
Hodnocení
1,689
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
Zkuste mi sem prosím dát vědět, pod jakou přezdívkou se do klubu hlásíte. Pokud je totiž jiná, než tady na fóru, nepoznám, že jde o členy 19. jamky. Díky moc za spolupráci :)

Teď se mi do klubu hlásí: Kotousek a Karelst31, jde o někoho z vás?
ja jsem kotousek :)