Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Ondřej Lieser v Dubaji - umístění

Ondřej Lieser v Dubaji - umístění

  • Vítěz

    Hlasy: 1 2,9%
  • Top 20

    Hlasy: 7 20,6%
  • Top 50

    Hlasy: 7 20,6%
  • Udělá cut

    Hlasy: 14 41,2%
  • Neudělá cut

    Hlasy: 5 14,7%

  • Hlasovalo
    34
  • Poll closed .
Hlasoval jsem Top 50, ale tak trochu doufám, že pojede dál na vítězné vlně. Přesnější tip mohu dát až po skončení druhého kola😀
 
Tak Ondra jde v předposledním flajtu se dvěma frantíky..... už se nemůžu dočkat od zitra od oběda nemakám. Prostě nemám čas!
Tak vzhledem k časovému posunu musím přestat makat o tři hodiny dříve 🙄
 
Upraveno:
Tak Ondra jde v předposledním flajtu se dvěma frantíky..... už se nemůžu dočkat od zitra od oběda nemakám. Prostě nemám čas!
Tak vzhledem k časovému posunu musím přestat makat o tři hodiny dříve 🙄
Nojo, ono se v Dubaji hraje středa-sobota, to bych první kolo prošvihl :up:
 
Vzhledem k tomu že anketa bude ukončena 6.12 tak si s hlasováním počkám..:p.. A teď vážně, za mě Cut paráda, TOP 20 naprostá paráda...⛳. Jen pro zajímavost jsem nakoukl na price money, Grand Final 350.000 Euro, Dubai 1.200.000 doláčů, tak by jim mohl kus ukousnout..
 
Upraveno:
Vzhledem k tomu že anketa bude ukončena 6.12 tak si s hlasováním počkám..:p.. A teď vážně, za mě Cut paráda, TOP 20 naprostá paráda...⛳. Jen pro zajímavost jsem nakoukl na price money, Grand Final 350.000 Euro, Dubai 1.200.000 doláčů, tak by jim mohl kus ukousnout..
No, aby získal to co vyhrál ve Španělsku (€ 62,000), tak by měl být někde do třetího místa.... ;)
 
Já věřím, že dá cut, přál bych mu, aby skončil co nejlépe, ale je potřeba si přiznat, že je to pro něj něco nového, tam nervozita být může.
A i kdyby to nevyšlo, aspoň si to vyzkouší a příští rok to rozjede naplno.
 
pro ty, co nemaji instagram:
5AF54CE5-10EF-4C1A-9DF8-B96CBA6B76A6.jpeg
 
Co na to říct...... snad jen, hodně zdraví, pevnou mysl a šťastný návrat domů👍
 
Tak to je rána! Byl v laufu, věřil jsem mu.
Můj názor, podložený vlastní zkušeností a nyní případem "Ondra"
Aby bylo testování dostatečně efektivní a pomohlo "zničit" KORO, museli by nás testovat každý den a zakázat všem jakýkoliv pohyb mimo domov.
A ponaučení pro budoucnost: Nic si neplánovat předem a na nic se moc netěšit!-"(
 
Tak to je rána! Byl v laufu, věřil jsem mu.
Můj názor, podložený vlastní zkušeností a nyní případem "Ondra"
Aby bylo testování dostatečně efektivní a pomohlo "zničit" KORO, museli by nás testovat každý den a zakázat všem jakýkoliv pohyb mimo domov.
A ponaučení pro budoucnost: Nic si neplánovat předem a na nic se moc netěšit!-"(
Tak to bude "skvělá" budoucnost 😢
 
Takže v tipovačce "Neudělá cut"
škoda, život jde dál
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom