Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Ondřej Lieser se přiblížil účasti na olympiádě. A co European Tour?

Tak hotovo, dokazal to! Vyhra dnes a vyhra celeho zebricku. Je to borec :)
Jj....vyhrál všechno, má kartu....a kdyby zítra byla olympiáda, tak si myslím, že jede! Bude tam zase slušnej posun vesvětovým žebříčku....
 
🏆🏆 👍
Tak neusnout na vavřínech a přes zimu zabrat,
pak by z toho mohlo něco dobrého v příśtím roce vzejít.
 
Ondra je v takovým laufu, že by teď snad uspěl i na ET. Lidí, já mám takovou radost! Chápete, co to vůbec znamená? Sportovec roku! Nevidím větší individuální úspěch! Bohužel, je to "jen" golfista!😐
 
Ondra je v takovým laufu, že by teď snad uspěl i na ET. Lidí, já mám takovou radost! Chápete, co to vůbec znamená? Sportovec roku! Nevidím větší individuální úspěch! Bohužel, je to "jen" golfista!😐
Tak Sportovec roku samozřejmě nehrozí.....ale zviditelnit by se tento úspěch měl.....články, rozhovory, atd.. Ale obávám se, že se asi nejvíc zviditelní až jestli pojede na tu olympiádu (pokud si to na jaře nepokazí...a pokud ta olympiáda vůbec v příštím roce bude).
 
Tak Sportovec roku samozřejmě nehrozí.....ale zviditelnit by se tento úspěch měl.....články, rozhovory, atd.. Ale obávám se, že se asi nejvíc zviditelní až jestli pojede na tu olympiádu (pokud si to na jaře nepokazí...a pokud ta olympiáda vůbec v příštím roce bude).
Tak samozřejmě, buďme nohama na zemi! Ale konečně se ukázalo, že i kluk z Liberce může prorazit a přitom se nemusí nutně připravovat jen v teplých krajích. Když si vzpomenu na nedávné výmluvy některých rádoby profíků, že se v našich podmínkách nedá na nejvyšší úroveň připravit...?
 
🏆🏆 👍
Tak neusnout na vavřínech a přes zimu zabrat,
pak by z toho mohlo něco dobrého v příśtím roce vzejít.
Absolutní souhlas! Neudělat častou chybu našich sportovců! Jednou jsem vyhrál a už jsem mistr světa! A hlavně honem rychle nahrabat!☝️
 
Absolutní souhlas! Neudělat častou chybu našich sportovců! Jednou jsem vyhrál a už jsem mistr světa! A hlavně honem rychle nahrabat!☝
Já nevím, ale nepůsobí na mě dojmem, že by najednou z něj byl mistr světa. Neznám ho osobně, to je pravda, ale podle toho, jak se prezentuje a některé jeho rozhovory, to fakt není vyjadřování namachrovaného .....
A pokud to takhle zvládl, věřím, že bude mít dost prostředků na kvalitní přípravu, což se určitě projeví (a je jedno, kde ta příprava bude).
 
Jaký je prosím rozdíl mezi kartami na ET Stanislava Matuše a Ondřeje Liesera?
 
Jaký je prosím rozdíl mezi kartami na ET Stanislava Matuše a Ondřeje Liesera?
Někdo to asi bude vědět přesně, jsou různé kategorie hracích karet, ta Lieserova by měla být tzv. plná karta opravňující k účasti na všech turnajích, kde není omezené startovní pole. Matuš takovouto kartu tuším neměl - byl tam asi nějaký omezený počet turnajů.
 
Borec největší 👍👍👍. První český golfista, který dokázal přidat k rukám i hlavu! Ten tlak si vůbec nedovedu představit.
 
Někdo to asi bude vědět přesně, jsou různé kategorie hracích karet, ta Lieserova by měla být tzv. plná karta opravňující k účasti na všech turnajích, kde není omezené startovní pole. Matuš takovouto kartu tuším neměl - byl tam asi nějaký omezený počet turnajů.
i ted bude mit Ondra problem byt na uplne vsech turnajich, mel by dostat kartu kategorie 14, s turnaji Rolex series bude mit problem :(
Standa ma myslim kategorii 20-22
 
i ted bude mit Ondra problem byt na uplne vsech turnajich, mel by dostat kartu kategorie 14, s turnaji Rolex series bude mit problem :(
Standa ma myslim kategorii 20-22
Na Golfextra píšou, že by měl dostat kartu kategorie 17b.....ale co to znamená netuším.
 
Nechci nijak zlehčovat úspěchy Kláry Spilkové, ale myslím si, že toto Ondrovo Double se minimálně vyrovná vítězství Kláry na LET. Ta konkurence v mužském golfu je mnohonásobně větší, než v ženském.
Teď jde o to, aby Ondra sehnal dost peněz na příští sezónu a mohl tak v klidu absolvovat nejenom přípravu, ale i dostatek turnajů a členství na ET obhájil.
 
i ted bude mit Ondra problem byt na uplne vsech turnajich, mel by dostat kartu kategorie 14, s turnaji Rolex series bude mit problem :(
Standa ma myslim kategorii 20-22
Tady je videt aktualni kategorie, pro nasledujici turnaj v Jizni Africe, kde Matus je v 22 a vitezove v 17 nebo je to 14?
 
Upraveno:
Tady je videt aktualni kategorie, pro nasledujici turnaj v Jizni Africe, kde Matus je v 22 a vitezove v 17 nebo je to 14?
Vítězové jsou 20, ale 1 až 5 v celém pořadí by měli dostat 14... aspoň doufám, že to tak v této sezoně bude
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom