Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Olympiáda Tokio – Spilková vstoupí do prvního kola ve středu

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Olympiáda Tokio – Spilková vstoupí do prvního kola ve středu (Golf.cz)

Olympiáda Tokio 2020 – Golf ženy
(4. – 7.8.2020, +7 hodin)


Ve středu, 4. srpna nastoupí Kála Spilková do prvního kola olympijského golfového turnaje. Spolu s ní bude bojovat o medaile šedesátka nejlepších hráček olympijských zemí.
Jsou mezi nimi obě sestry Korda, Jin Young Ko, Kang, Thompson, Inbee Park, Henderson, Hataoka, Feng, Lydia Ko, Pedersen, Castren, Nuutinen, Popov, Maguire, Babnik, Tavatanakit.

„Jsem ráda, že jsem se mohla na olympiádu připravovat v klidu doma, kde jsem strávila po návratu z LPGA čtrnáct dní. “ řekla Klára Spilková, která se do Tokia vydala i se svým přítelem a současně caddiem Seanem Davidsonem. Právě on jí nesl bag loni v lednu při LPGA v Boca Raton, kde dosáhla svého dosud nejlepšího výsledku v sérii, a sice 8. místa.

„Na olympiádu se samozřejmě moc těším. Jsem zvědavá na hřiště a doufám, že se co nejdřív dostanu na cvičná kola, i když nyní tam bude probíhat turnaj mužů. Dokonce jsem dříve uvažovala, že bych se do Tokia vypravila loni, abych hřiště poznala, ale covidová doba to bohužel neumožnila. Snad mi nějaké informace dá také Ondra Lieser, který hrál turnaj od čtvrtka,“ uvedla česká reprezentantka.

Hřiště Kasumigaseki Country Clubu má par 71 a délku 6.076 metrů​

Odkazy: Kasumigaseki CC Hřiště na satelitní mapě Stránky Olympiády

The post Olympiáda Tokio – Spilková vstoupí do prvního kola ve středu appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 

Výstřižek.JPG


Go, Kláro, go! :) T7 je boží, krásný vstup do turnaje!
 
Upraveno:
Zítra jde Klára v 11 místního času, takže to není zas tak brzo ráno u nás a předpokládám, že bude dávat opět Eurosport 3. :up:Mimochodem o dost lepší oblečení stran národního designu než Ondra. Ostatně Nely Korda jde taky v českých barvách podle oblečení :)
 

Přílohy

  • Screenshot_20210804_095352_cz.o2.o2tv.jpg
    Screenshot_20210804_095352_cz.o2.o2tv.jpg
    81,2 KB · Zobrazení: 177
. Ostatně Nely Korda jde taky v českých barvách podle oblečení :)
Jseš si jistý, že stejná barevná kombinace není i na US vlajce? 🤭😂
 
USA to měli i u mužů. Jedni z mála co neměli na oblečení sponzora. Předpokládám, že to bude kvůli rozdílnosti sponzorů. I když české tenisky měly taky každá svého sponzora a rozdílné oblečení i ve čtyřhře.
 
USA to měli i u mužů. Jedni z mála co neměli na oblečení sponzora. Předpokládám, že to bude kvůli rozdílnosti sponzorů. I když české tenisky měly taky každá svého sponzora a rozdílné oblečení i ve čtyřhře.
Spíš mají ušáci jiná pravidla, ale to jen hádám..
 
Nechtěl jsem poohlédnutím na oblečení hráček upozadit jak skvěle hrála Klára i naše dvě poločešky :up:Drzim palce do druhého kola a holt si přivstanu;)
 
Teď při atletice byla komentátorem sdělena informace, že se uvažuje kvůli počasí o zkrácení golf. turnaje žen na 3 kola.
Tak nevím, zda to pro Kláru může být výhoda nebo ne.
 
3C527D88-24D6-494D-8CF7-AE0B9423627E.jpeg
 
A6405B61-6278-46B7-82CF-1AEE67C4C26A.jpeg
 

Přílohy

  • 0D438DFA-9D0A-4442-B992-FF1C42BF40F7.jpeg
    0D438DFA-9D0A-4442-B992-FF1C42BF40F7.jpeg
    41,6 KB · Zobrazení: 156
  • 54ED6D11-4ECC-4F20-830B-0644EACFF33C.jpeg
    54ED6D11-4ECC-4F20-830B-0644EACFF33C.jpeg
    44,5 KB · Zobrazení: 143
Pokud kouká nějaký negolfista na dnešní patování Nelly Korda, tak musí zákonitě nabýt dojmu, že to je ta nejjednodušší golfová činnost 🙈
 
Pokud kouká nějaký negolfista na dnešní patování Nelly Korda, tak musí zákonitě nabýt dojmu, že to je ta nejjednodušší golfová činnost 🙈
Kdyby jsi na to koukal mýma očima, tak to je teprve paráda :) První míček vidím jak jamku těsně mine a druhý tam spadne. Výhoda když vidíš věci dvakrát :cry:
 
Když jsem se díval na ženský golf a komentářů komentátorů k hře “našich” amerických sester nabyl jsem dojmu, že můžou být rády , že vyrůstají a využívají jiný systém náhledu na výuku sportu mládeže než propraconý systém TCM v našich končinách.Čím to asi bude, že skoro všechny jsou absolventský us škol?
Na poslední jamce Nelly ukázala, že je taky omylná a tím , že zahrála dabla hra o medaile bude zajímavější .
Klára hrála krásně Škoda, že ji to nepadalo .
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom