ČR - Východ Olomouc

19.jamka SunsetCup 2019

Jamka R. Robot

Aktivní člen
Autor vlákna
Robot 19.jamky
23.3.2017
203
77
58
UŽ SE TO BLÍŽÍ... GOLFOVÁ SEZÓNA 2018 - Olomouc
(otázky a odpovědi z dotazníku 19.jamky)​

1. Co nového pro letošní golfovou sezónu pro nás golfisty chystáte? Změny hřiště, novinky?

V letošní sezóně slavíme 20 let golfu v Olomouci. V linii 20letého jubilea povedeme celou sezónu, ať už s ohledem na svou členskou základnu, všeobecnou golfovou veřejnost i negolfisty. Ve spolupráci s partnery resortu pořádáme sérii "20 let golfu v Olomouci". 20 víkendových turnajů, které si udrží charakteristiky klubových turnajů, navíc však golfisté sbírají body. Těm, kteří odehrají alespoň 6 turnajů, se body zprůměrují a zahrají si na konci října velké finále o zájezd za golfem.
Navíc chystáme celou řadu dalších unikátních akcí, ať už turnajového charakteru nebo mimosoutěžních možností hry.

2. Vypíchněte jednu akci, která u vás za to skutečně stojí, něco - co i vy sami máte nejraději a na co se skutečně těšíte.

Whisky&Kilt Golf Cup, sobota 19.5. - letos proběhne teprve první ročník, ale velice se na něj těším. Milan Hrouda, prezident Whisky&Kilt Golf Clubu nás oslovil s nabídkou pořádání turnaje ve znamení skotských tradic. Hned jsem s radostí přijal. Výzdoba a jídlo ve skotském stylu, kilty k zapůjčení, kvalitní skotská whisky, afterparty v irské hospodě v centru Olomouce. Předurčeno k úspěchu mezi golfisty :)

3. Jak vidíte své ideální návštěvníky? Myslíte, že jsou vaši “čeští” hráči dobře golfově vychováni? Hostíte na vašem hřišti raději sportovní turnaje, nebo ty amatérské více rekreační?

Ideální návštěvník je pro mě ohleduplný golfista s respektem ke hře. Bez ohledu na výkonnost. Vždy mi zaplesá srdce, když vidím, že hráč vypichuje pitchmark, který není jeho. Nebo pokud bez dlouhého otálení pustí flight za sebou. Jsem velkým příznivcem rychlé hry a jsem přesvědčen, že by golfu (i s ohledem na jeho vnímání v očích veřejnosti) prospěla. Ideální návštěvník mě zastaví a podělí se o to, co se mu líbilo a co bychom mohli zlepšit.

foto-238-594281bb6425c.jpg

4. Jedna otázka pro odvážné: Jak se váš resort vyrovnává na jedné straně se zvyšováním nákladů a na druhé straně tlakem golfistů na nižší ceny?

Snahou o vybudování loajálních klientů, kteří mají důvod se vracet. To znamená kombinací kvalitních služeb, přátelské atmosféry a iniciativou přicházet s nápady, které golfisty potěší.

5. A závěrem jedna odlehčená: Co vy osobně byste si dal jako svůj letošní golfový cíl?

Více trénovat a zastavit krvácení na svém (kdysi plusovém) handicapu. Zahrát letos pod par, aspoň na playstationu...

Odpovídal Jan Kalabis jr., Manažer golfových aktivit Golf Resort Olomouc
https://www.golfolomouc.cz/

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: mkopcak

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,603
3,281
123
Jméno
Martin Kopčák
To jsem zvědavej, kolik lidí půjde na ostro. :)
Škoda, že je to zrovna v termínu jamky u nás, protože to by mě i lákalo na výlet:). Super nápad, zkusím ho zase šikovně ukradnout!

sob1662

Člen fóra
4.8.2017
75
124
43
Jméno
Jirka S.
Včera sem si letos poprvé zahrál Olomouc.
Hřiště, které sem měl vždy rád a vždy sem jej považoval za jedno z těch kvalitních mě včera naprosto zklamalo :(
Ano, je sucho a to že fairwaye nejsou super zelené a měkké zcela chápu, ale to v jakém stavu byly greeny a prostor kolem mě naprosto šokovalo. Prakticky vsechny byly řídké, místy totálně bez trávy, často jen vyschlá hlína, zapískované...
Tohle bych čekal u nějakého budgetového hřiště, ale ne tam, kde greenfee stojí 1500 přes víkend a 1200 ve všední dny.
Podobně na tom byly odpalistě.
Na fotce níže je green desítky že které se začínalo a upřímně musím říct, že to byl jeden z těch lepších.
Moje hra nestála za nic, prostě sem nebyl schopen si to užít...
Jedinou útěchou snad může být jen to, že sem platil 450kc přes čgk.

Přílohy

• To mě mrzí...
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: Roman a requo
19.jamka SunsetCup 2019

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,603
3,281
123
Jméno
Martin Kopčák
Včera sem si letos poprvé zahrál Olomouc.
Hřiště, které sem měl vždy rád a vždy sem jej považoval za jedno z těch kvalitních mě včera naprosto zklamalo :(
Ano, je sucho a to že fairwaye nejsou super zelené a měkké zcela chápu, ale to v jakém stavu byly greeny a prostor kolem mě naprosto šokovalo. Prakticky vsechny byly řídké, místy totálně bez trávy, často jen vyschlá hlína, zapískované...
Tohle bych čekal u nějakého budgetového hřiště, ale ne tam, kde greenfee stojí 1500 přes víkend a 1200 ve všední dny.
Podobně na tom byly odpalistě.
Na fotce níže je green desítky že které se začínalo a upřímně musím říct, že to byl jeden z těch lepších.
Moje hra nestála za nic, prostě sem nebyl schopen si to užít...
Jedinou útěchou snad může být jen to, že sem platil 450kc přes čgk.
A to na mě furt vyskakuje reklama na FCB, jak je Olomouc "skrytá perla střední Evropy". Přesně proto mám v Hořehledech pomalý greeny. Protože kašlu na to, že nejezděj 9 stop. Ale chci, aby byly šťavnatý a krásně se na ně koukalo!

alda

Mazák fóra
29.2.2016
853
437
73
Wien
Jméno
Ales Dana
ja jsem driv moc rad chodil na Olomouc, ale od jiste doby bych sel snad jen zadarmo. To v jak zalostnem stavu byly fairwaje a greeny to se opravdu hned tak nevidi ... :(
Zrejme maji zasadni problem s vodou na zavlazovani... a navic kuchyne se obcas vyznamenavala - jednou jsme dostali uzene jako rizek (jiny kraj jiny mrav :)) )

Roman

Nováček
11.7.2017
3
11
13
Morava
Jméno
Roman Jakeš
Byl jsem před 10 dny a takové stolní tenis jsem ještě nezažil ,ale hlavně u vyhlášeného hřiště jsem ani něco takového nečekal . Tak otrávený jsem z golfiště ještě neodcházel .