Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Ohlédnutí za Tipsport Czech Ladies Open

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Ohlédnutí za Tipsport Czech Ladies Open (Golf.cz)

Tipsport Czech LAdies Open 2019
Tipsport Czech Ladies Open 2019


Ohlédnutí za Tipsport Czech Ladies Open 2019

Deset měsíců příprav bylo potřeba, aby ve třech dnech vše klaplo bez organizačních potíží. První ročník Tipsport Czech Ladies Open se v Golf Resortu Karlštejn vydařil nad očekávání, golfistky z pětadvaceti zemí světa tříkolovou soutěž, jeho zabezpečení a skvěle připravené hřiště pochválily na místě, děkovné maily od nich stále přicházejí. Ale co všechno bylo třeba nachystat, než v neděli odpoledne Carly Booth zvedla za velkého potlesku diváků broušenou trofej nad hlavu?

10 měsíců, 71 členů organizačního týmu

Hrad Karlštejn ležící naproti hřišti vybudovanému v první polovině devadesátých let je sám o sobě skvělou kulisou pro podobně významnou sportovní akci. Není divu, že nádherná středověká stavba se promítla i do textů, v nichž zahraniční média shrnula třídenní boje turnaj ze série Ladies Europen Tour, která na tuto akci spojila výjimečně své síly s LET Access Series.

Shrňme si řečí čísel, co všechno bylo ke klidnému průběhu turnaje třeba...

Pokračovat ve čtení...
 
Upraveno moderátorem:
Díval jsem se a líbilo se mi to snad více než Albatross. Možná taky proto, že Albatross hřiště nemusím. A ano hlavní důvod byla česká účast ve finále. Co mě hodně mrzí byla absence kamery na odpališti 2. Chtěl jsem vidět, která z hraček půjde první do grýnu téhle atraktivní jamky (prý šla nakonec jen jedna). Nicméně z toho místa je vidět jamka 2, grýn 1 a 17, odpaliště 18. Už z tohoto důvodů to moc nechápu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom