Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Odznaky a ocenění TADY!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Odznaky a ocenění pro uživatele 19jamky jsou tu!

Pro nás soutěživé jedince jsou na 19jamce připraveny odznaky a ocenění, která se zobrazují u každého uživatele, odznáčky se sbírají od "nuly" (tzn. od okamžiku registrace na 19jamce). Po rozkliknutí je možno vidět detaily. Kdo bude mít jako první kompletní sbírku všech odznaků?

Pokud vám nějaký odznak chybí, přihlašte se o něj, současně jsou:
  • 19JAMKA+ (od registrace na 19jamce)
    • WITB - každý, kdo má na 19jamce WITB
    • Účastník GOLFakce - účastníci golfové akce pod hlavičkou 19jamky
    • Vítěz GOLFakce - celkový vítěz golfové akce pořádaný 19jamkou
    • Promo! - podporovatel 19.jamky - ručníkem, samolepkou, trikem, míčky atp. Foto do fóra!
    • GOLF článek - autor alespoň jednoho článku v článcích 19.jamky
    • GOLF recept - zasloužilý autor GOLF receptu v článcích 19.jamky
    • Roční cíle splněny - zadané své cíle do dubna (včetně) a splněny téhož roku, viz téma pro 2017
    • VELKÝ DÍK 19.jamky - odznak za zásluhy o rozvoj, nenárokovatelný :)
  • Golfová výzva 2017 (viz téma)
    • Golfová výzva - splněno (3x/9x/18x/19x úkolů)
  • HCP úroveň (základní odznak)
    • Rookie: 54-37
    • Amateur: 36-20
    • Elite: 19,9-10
    • Master: <10
    • PRO
  • Česká hřiště (základní odznak)
    • Česká hřiště (10x/25x/50x/100+)
  • Golfové dovednosti (od registrace na 19jamce)
    • Pokořeno 100-90-80-PAR
    • Birdie (1x/10x/25x/50x/111+)
    • Eagle (1x/5x/10x/25x)
    • Albatros
    • Hole in One (základní odznak)
  • Golfové turnaje (od registrace na 19jamce - odkazy na výsledky na čgf!)
    • Turnaj TOP10 (1x/5x/10x/25x) - min 15 účastníků v kategorii
    • Turnaj TOP5 (1x/5x/10x/25x) - min 10 účastníků v kategorii
    • Turnaj Vítěz! (1x/5x/10x/25x) - min 10 účastníků v kategorii
    • TOUR WINNER - min 10 účastníků v kategorii
    • MISTR KLUBU (základní odznak)

Kompletní seznam odznaků a ocenění včetně vysvětlivek: https://www.19jamka.cz/help/medals (včetně seznamu oceněných)

FAQ: (průběžně doplňováno)
-------
1. Otázka: Jak se o odznak přihlásit?

Tu ve fóru. Stačí napsat něco v duchu "mám WITB, HCP 15" nebo "Mám prvního letošního birdíka!". Samozřejmě bude skvělé, když se podrobně rozepíšete, kde se vám podařilo úspěchu dosáhnout. Jakmile se k tomuto příspěvku dostanu, tak ocenění udělím - o čemž dostanete upozornění a zároveň to potvrdím i zde do fóra.

2. Otázka: Od kdy se odznaky sbírají?
Odznaky jsou udělovány za skutečné golfové výkony od 1.1.2017, pro později registrované na 19jamku od okamžiku jejich registrace. Sběr odznaků je pro každého "jakoby od nuly", takže např. každý si musí svého prvního birdíka pro odznak znovu uhrát na hřišti a získá odznak 1st Birdie (předchozí birdíky získané před datem registrace na 19jamku se tedy nepočítají). Vyjimku tvoří tzv. "základní odznaky", které se vytahují k celé době golfistova života (typicky dosažené HCP, odehraná česká hřiště atp, hole in one a mistr klubu) - vyznačeny jsou v seznamu odznaků.

3. Otázka: Uděluji se odznaky jen za hru v turnajích nebo i za běnou "neoficiální" hru?
Vyjma odznaků z turnajů (TOP10,TOP5,Vítěz... atp) se každý může přihlásit o odznak i z neturnajové hry, počítají se ty z běžných hřišť (9/18) českých i zahraničních, akademie atp. ne.

4. Otázka: Jak se oprávnění na odznak ověřuje?
Nijak. Spoléhám se na naši pravdomluvnost. Každý z nás ví nejlépe, jestli si dané ocenění zaslouží, nebo ne. Pokusím se ověřovat ocenění, která mohu - to znamená 19JAMKA+, a případně další významné. A ti, co si vymýšlí, těm ať lítají míčky do autu!

5. Otázka: Jak rychle mi bude odznak udělen?
Hned, jak se tady k tomu dostanu. Nejpozději v řádu dnů.

6. Otázka: Zvyšuje se úroveň odznaků automaticky?
Ne. Je potřeba se o vyšší stupeň odznaku vždy přihlásit. Tam, kde jsou jednotlivé odznaky odstupňované, bude původní nahrazen vyšším.

7. Otázka: Jak ještě více potěšit každého z nás?
Kliknout na "To se mi líbí, shot!" u jeho příspěvku, kde se přihlásil se svým úspěchem. Pro každého je úspěch něco jiného a i např. prolomení hranice 100 je pro mnohé velkým krokem!

Speciální dík za vytvoření krásných odznaků patří doktordee. Davide, díky!
 
Upraveno:
A hele, par uspesnych golfistu z 19. jamky :)
main-qimg-cad926adcd30bfd96cb049acdbf14614-c
 
No tak ja mam hcp v ranku rookie a jsem ucastnik akce :)
 
tak ja to vezmu postupne :)
WITB vyplneno
ucastnik tez jsem :)
pokud beres viteztvi jako jednoho turnaje 19. jamky tak take mam. pokud cele tour tak ne
hcp uroven master (4,3)
pokoreno 100 90 80 i par ;)
birdie mam pres 1200 a na to ani odznak neni :D eaglu 18 :)
albatross nemam :( :( :(
hole in one jeden, v Ml. Bol na 8. jamce 24.11.2013 10:25 ;)
umisteni v turnajich: 10x TOP10 urcite mam. 10x TOP5 taky, 5x jsem urcite vyhral turnaj, ale jestli 10x. to se musim podivat doma na pohary :D
a vitez tour jen pokud pocitas mistrovstvi klubu na jamky, tak 2x ;)
tot asi vse :D
 
Zobrazení odznaků: v tuhle chvíli se po chvilce experimentování ocenění zobrazují na straně příspěvků, mezi jménem a doplňujícími info (vizitka). To má tu výhodu, že se takto zobrazují na PC, ale obdobně i na mobilní verzi fóra. NEvýhodou je, že se tam vejde pouze omezený počet odznaků, konkrétně nyní 5 v jedné řadě (omezeno na jednu řadu). Původně uvažovanou možností bylo zobrazovat odznaky v podpisu, jakoby pod příspěvky. Tzn. že by byly pod každým textem daného uživatele - tam by jich mohlo být neomezeně v řadě za sebou.

Ve vizitce: jsou díky omezenému počtu odznaků zobrazovány jakoby chronologicky dle data přidání, aktualizace
V podpisu: by mohli být řazeny za sebou logicky od shora dolů (zleva doprava), v podstatě v neomezeném počtu, zase na druhou stranu to může být rušivé pro čtení textu. Na mobilu to pak vypadá od jména pisatele jakoby daleko. Je mozne pro mobil prip. i nezobrazovat.

Ověřování birdie, eagle, prolomení hranice 100/90/80/PAR: Pouze turnajové (tzn. oficiální) nebo i mimo? V pilotu je to aktuálně libovolně, za sebe se spíše přikláním omezení na oficiální turnaje (dá se to pak relativně jednoduše dohledat třeba teetime atp).

Další tipy na odznaky, které se dodělají:
  • Za zásluhy 19jamky (dřevěný odznak, prostě takový protekční :)
  • Roční cíle splněny (dřevěný odznak 19jamky)
  • Zlatý Birdie 50x a 100x (pro ty lepší z nás :)
  • Zlatý eagle 25x
  • ?

Dík za názory. Diskuse vítána!
 
Upraveno:
za zasluhy: ano
rocni cile splneny: ano
zlaty birdie: ano (ikdyby byl 1000)
zlaty eagle: ne, protoze ho nemam :D jinak ano
pak bych dal jeste odznaky mistra klubu a mozna pocet odehranych her za rok (10, 25, 50??)
 
Já chcu taky medaile...:)
WITB
Účastník - jamkovka Hořehledy
Amateur
Pokořeno 90 15.8.15
Birdie 7
10 x top 10, 10 x top 5, 9 x Vítěz
Mistr BENGK ve hře na rány 2016
Tour jsem žádnou nikdy neodehrál, jen dílčí turnaje

Děkuji předem za móóóc odznáčků...:):)
 
Tak se tez hlasim do sluzby! :)
- WITB
- Ucastnik
- Amateur
- Turnaj TOP10 5x
- Turnaj TOP5 5x
- Turnaj vitez 1x
- Birdie
 
tak ja to vezmu postupne :)
WITB vyplneno
ucastnik tez jsem :)
pokud beres viteztvi jako jednoho turnaje 19. jamky tak take mam. pokud cele tour tak ne
hcp uroven master (4,3)
pokoreno 100 90 80 i par ;)
birdie mam pres 1200 a na to ani odznak neni :D eaglu 18 :)
albatross nemam :( :( :(
hole in one jeden, v Ml. Bol na 8. jamce 24.11.2013 10:25 ;)
umisteni v turnajich: 10x TOP10 urcite mam. 10x TOP5 taky, 5x jsem urcite vyhral turnaj, ale jestli 10x. to se musim podivat doma na pohary :D
a vitez tour jen pokud pocitas mistrovstvi klubu na jamky, tak 2x ;)
tot asi vse :D

Pěkná sbírka. Nastaveno, snad vše, gratuluji ke krásným číslům.
U 19jamky vítězství jen větší akce, tedy v tomto přípdě celou tour, případně větší turnaj venku.
Mistrovství klubu na jamky jako klasickou túru ne. :)

WITB
Účastník - jamkovka Hořehledy
Amateur
Pokořeno 90 15.8.15
Birdie 7
10 x top 10, 10 x top 5, 9 x Vítěz
Mistr BENGK ve hře na rány 2016
Tour jsem žádnou nikdy neodehrál, jen dílčí turnaje

Nastaveno. Teď tedy tu 80tku, 3 další birdíky do desítky a 1 vítězství do desítky!

Tak se tez hlasim do sluzby! :)
- WITB
- Ucastnik
- Amateur
- Turnaj TOP10 5x
- Turnaj TOP5 5x
- Turnaj vitez 1x
- Birdie

Máš to tam! :)
 
Tak jsem zapátrala v golfparádě a teetime a hlásím se o elite, pokořenou 80, berdíku už mám k šedesátce, jednoho eagla ze 17 v Mladé Boleslavi, víc než 10 top 10,5 i vítězství a jedno vítězství v Greentour 2013.
Už aby bylo jaro :)
 
Tak jsem zapátrala v golfparádě a teetime a hlásím se o elite, pokořenou 80, berdíku už mám k šedesátce, jednoho eagla ze 17 v Mladé Boleslavi, víc než 10 top 10,5 i vítězství a jedno vítězství v Greentour 2013.
Už aby bylo jaro :)

Máš to tam. Kdy bude PAR? :)
 
Tož mi to tam teda taky prosím nasyp:)... Tučně vždy označeno co splňuji

19JAMKA+


WITB - dávej, mám :)
Účastník GOLFakce - pokusím se letos někam dostavit, ale vzhledem k tomu, že tvrdé jádro je z Prahy a okolí, tak je to pro mě, skromného Hanáka z Moravy, kapánek z ruky… Ale nebudu se vymlouvat
Vítěz GOLFakce - počkejte až někam přijedu ;-)…

HCP úroveň

Rookie: 54-37
Amateur: 35-20
Elite: 19,9-10
Master: <10 - už pár let "kancelářská čtyřka" :)
PRO

Golfové dovednosti (vše uvádím turnajové, protože ostatní nijak neeviduju a rychle zapomínám :)…)

Pokořeno 100-90-80-PAR - párek zatím v turnaji odolává…
Birdie (1x/10x/25x) - turnajových ke 200…
Eagle (1x/5x/10x) - turnajový paradoxně jen jeden a už hodně fousatý, pamatující HCP tak kolem 30…
Albatros - nicht
Hole in One - keine (jen 2x nesoutěžní :))

Golfové turnaje

Turnaj TOP10 (1x/5x/10x)
Turnaj TOP5 (1x/5x/10x)
Turnaj Vítěz! (1x/5x/10x) - poličku / následně skříňku s pohárama už sem zrušil, protože byla nevkusně přeplněná :)… samo sebou hlavně klubáče a komerční akce, jak brutto, tak netto kategorie… Kolik přesně nevím, zhruba kolem 20 asi, možná víc. Bohužel žádné federační mistrovství… Ale 2x Mistr klubu na rány :)
TOUR WINNER - ou jes! Národní firemní liga golfu 2013 (zaštiťuje Časopis Golf, 2013 byl 16. ročník)
 
Na základě několika místních borců, kteří si chtějí hamounit všechny odznaky a nestačí jim ze slušnosti dva, tři, možná pět... tak jsem to zobrazování prozatím pozměnil. Zobrazují se všechny získané odznaky pod jménem, v pevně daném pořadí (zleva doprava), graficky to postupně doladím i pro mobil. A určitě dojde k přidání vyšších úrovní některých odznaků, birdie atp, které získají taky své kompletně zlaté verze.

Takže cílem bude mít pouze dřevo a zlato. :)

Odznak: mistr klubu - zvážím, spíše asi ano; počet odehraných her za rok - to se mi zatím nezdá, ale nezahazuji, popřemýšlím.
Dál mě napadlo trochu duplicitně k všudehrálům počet odehraných českých hřišt (10 25 50 100+)? (jsme v ČR)
 
Upraveno:
Máš to tam. Kdy bude PAR? :)
Tak to bych taky ráda věděla, asi až budu hrát líp. Letos by mi stačilo nakouknout k singlistům :)
 
Pěkná sbírka. Nastaveno, snad vše, gratuluji ke krásným číslům.
U 19jamky vítězství jen větší akce, tedy v tomto přípdě celou tour, případně větší turnaj venku.
Mistrovství klubu na jamky jako klasickou túru ne. :)



Nastaveno. Teď tedy tu 80tku, 3 další birdíky do desítky a 1 vítězství do desítky!



Máš to tam! :)
Děkuji, budu se velmi snažit
 
To já se taky hlásím...mám tyhle věci rád (poháry,atd.) :)
Takže rychle, stručně:

WITB - ano
účastník GOLFakce - ano (indoor, Hořehledy)
HCP úroveň - amateur
golfové dovednosti - pokořeno 90
birdie - určitě ano
eagle - málem 2x :D
hole in one - pouze na publicu (Benátky 5.jamka)
turnaj - top 10 10x díky malé účasti na indooru ;), vítěz 1x pokud se počítá vytězství v kategorii (Benátky Bestgolf tour)

Díky, díky, díky
 
diky za odznacky, tak viteztvi v turnaji mam nakonec 17 :) podle poharu, takze urcite vice :) odznaky sem :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom