Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Odznaky a ocenění TADY!

JanKostálCZE: Dobrý dotaz, díky za něj. Doplnil jsem do prvního příspěvku (sjednocující pravidla).

Mistr klubu - od 1.1.2017 (přestupy, virtuální kluby atp), ať se je letos o co snažit a bojovat.
Česká hřiště - základní odznak (stejně jako HCP úroveň), tam je možno se o něj hlásit už teď za celkové životní odehrané hřiště

Takže, česká hřiště kdo má: 10x/25x/50x/100+, sem s číslem, odznačky jsou připraveny!
prosim tedy ceska hriste 50+, mam jich 90. 8 mi jich chybi a na 6jamkove nechodim. takze cekam na vinor a jeste jedno nejake abych mel 100, asi az oak prague :(
 
Upraveno moderátorem:
prosim tedy ceska hriste 50+, mam jich 90. 8 mi jich chybi a na 6jamkove nechodim. takze cekam na vinor a jeste jedno nejake abych mel 100, asi az oak prague :(

Máš to tam. 50xCZ. Nojo, ale 6tijamky jsou taky hřiště. Ber to jako výzvu (http://vsudehralove.cz/zebricek/ - třeba tady by 10 lidí zlatou dostalo :).
 
Máš to tam. 50xCZ. Nojo, ale 6tijamky jsou taky hřiště. Ber to jako výzvu (http://vsudehralove.cz/zebricek/ - třeba tady by 10 lidí zlatou dostalo :).
jojo, dlouho jsem se drzel v TOP10, ted jsem na 13. miste :( ale ty sestky me srazi na kolena :( ja mam momentalne maximalni mozny 98, u nich 99, jelikoz z historickych duvodu povazuji novou bystrici a mnich za 2 hriste, kdezto ja jako Monachus jako jedno hriste. Letos chci pridat: Kacov, Srbsko, Prosecne, Grossof (Broumov), Nebeská rybna, Radikov, Burov a Hukvaldy, tim se dostanu na tech 98 :) Pak cekat na Vinor a Oaks prague nebo zda bude nekdo rychlejsi uz behem letosniho roku :)
 
prosim o odznacek ucastnika akce 19. jamky :D :)
 
Tak mě to taky mrzí, neb žádnou tour hned tak už nevyhraju. Není teď čas na nic ani na trénink.
Ale co už, budu se utěšovat, že je to jen obrázek [emoji5]️
 
Jarda: Ono se to ustojí, do sezóny času ještě dost!
 
Já bych hlasoval pro ponechání odznáčků za hole in one, jelikož to podle mě je něco, co se většině z nás nepodaří za celý život a kdo ho zahraje, tak je u mě borec a odznáček si zaslouží :)
 
Já bych hlasoval pro ponechání odznáčků za hole in one, jelikož to podle mě je něco, co se většině z nás nepodaří za celý život a kdo ho zahraje, tak je u mě borec a odznáček si zaslouží :)
to zni rozumne :) (čti: chci další odznáček :D )
 
Ok, u hole in one vzhledem k jeho frekvenci bych se k priklonil tedy take k nazoru Lukase. Bohuzel obdobny argument by sel i u albatrosa, ale tam to uz tak nevnimam. Nazory? Holeinone za kdykoli (na beznem hristi), albatros nechat od 1.7. ci registrace. Ostatni nechat jak jsou nyni.
 
Hole in one souhlasím 100%, albatros bych dal taky, ma ho tu nekdo vubec?? pokud ano, tak mene nez HIO, ostatní nechat
 
jeste by nebylo spatne (pokud to jde), ze by jsi kliknul na odznak a ukazalo ti to, kdo vsechno ho ma :)
 
Ahoj nejak moc tomu nerozumim co je WITB? A mam taky narok na nejake odznacky? :)
 
Upraveno moderátorem:
Ahoj nejak moc tomu nerozumim co je WITB? A mam taky narok na nejake odznacky? :)

Odesláno z mého HUAWEI M2-801L pomocí Tapatalk
WITB je what's in the bag, tedy co mam v bagu, vyplneny obsah bagu ve vlaku WITB :)
 
A zcela určitě máš nárok si zrušit "podpis" pod svými příspěvky! Že máš Huawei už všichni víme... [emoji23]
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom