Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Odznaky a ocenění TADY!

Miso, prosim o odznak.
14.10. texas Mstetice ( 9 jamek) s 5 letym juniorem, vysledek -1 :)
a o 1 ranu 1. misto

Bohužel, tohle se těžko odmítá, ale odznak za Winner je za individuální hru, ideálně na 18tce. Nemůžu ti dát odznak, když ti všechno zachránil junior! :) Ale alespoň přijmi gratulaci!
 
Poprosil bych o
Pokořeno 90 a 80

Máš to tam! Jen tedy 80, protože 90 není už pro tebe žádný problém, tedy.

Kde se zadařila 80? :)
 
Dnes prvni letosni eagle, Berovice, 18. jamka, zkousel sem tam dopalit druhou ranou, byl jsem trochu kratsi, ale nasledny chip uz byl presny. Prosim o odznak
 
Dnes prvni letosni eagle, Berovice, 18. jamka, zkousel sem tam dopalit druhou ranou, byl jsem trochu kratsi, ale nasledny chip uz byl presny. Prosim o odznak

Gratuluju, první eagle! Byla oslava? :)
 
Konecne jsem spocital pocet birdiku a v utery v motole na jamce c. 8 jsem zahral 111. Birdie od registrace (neni to letošní 111. Birdie) prosím o odznak
 
Upraveno:
Konecne jsme spocital pocet birdiku a v utery v motole na jamce c. 8 jsem zahral 111. Birdie od registrace (neni to letošní 111. Birdie) prosím o odznak

Krásná práce! :) Děláš společnost @JanKostalCZE , nikdo jiný ho zatím nemá!

36_1484122245l.jpg
 
Je skvele byt ve spolecnosti kapitana vitezneho tymu :)
Odhaduju, ze mam na nej ztratu tak 200 birdie za letosek ...
 
Je skvele byt ve spolecnosti kapitana vitezneho tymu :)
Odhaduju, ze mam na nej ztratu tak 200 birdie za letosek ...

To si nesmíš tak brát. Já třeba se dávno smířil s tím, že @JanKoštálCZE rozhodí a znehodnotí každou hru hned první týden - co na tom, že jsme jí dávali dohromady dva měsíce. :) To samé golfová výzva. Chvilku ho ignoruj, on to všechno vysbírá do týdne, 14 dní a pak mají normální lidi klid. .-)
 
Prosím odznáček Eso! Dnes Zbraslav jamka 18, 172 m, 5i. Titleist DT Solo. [emoji41]
068bdb73507a787664ecb090f8778e6b.jpg
be0ca121041aa707d1ee54d9bff76fff.jpg
Gratulace :) pokud byl navrt stejny jako v patek (vpravo vzadu), zaslouzil bys zapsat double hole in one :) jaka to byla rana??
 
Prosím odznáček Eso! Dnes Zbraslav jamka 18, 172 m, 5i. Titleist DT Solo. [emoji41]
068bdb73507a787664ecb090f8778e6b.jpg
be0ca121041aa707d1ee54d9bff76fff.jpg
Gratulace. Pro tenhle pocit se ta hra vyplati hrat. PF
 
Gratulace. Pro tenhle pocit se ta hra vyplati hrat. PF
No... pro pocit... mně ti to nějak bylo jedno. Prostě náhoda. Mega. Náhoda. Jediné za co jsem rád je, že si to mohu odškrtnout. Jinak z eagle na paru 5 (17 Slapy) jsem měl mnohem mnohem větší radost. Hybrid hybrid pat. Hotovo. -2 na jamce zaslouženě. [emoji41]
 
No... pro pocit... mně ti to nějak bylo jedno. Prostě náhoda. Mega. Náhoda. Jediné za co jsem rád je, že si to mohu odškrtnout. Jinak z eagle na paru 5 (17 Slapy) jsem měl mnohem mnohem větší radost. Hybrid hybrid pat. Hotovo. -2 na jamce zaslouženě. [emoji41]
Historie se neptá, jestli to byla náhoda nebo vycizelovaná rána. Prostě je to tam a povinnost oslavit to s členy flightu je na světě. Já to měl z 8mičky jen za 8 lahví, eso z 18ky předznamenává výrazně větší oslavu...
Jsou borci, kteří to hrají desítky let a odškrtnuto nemají, PF
 
Taky se jednou musím pochlubit! Poprvé se mi povedlo zahrát birdie !!! Předboj - 4. jamka(3 par). Jupiiiiiii !!!!!

Gratuluju, máš to tam! :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom