Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Odznaky a ocenění TADY!

A hele, par uspesnych golfistu z 19. jamky :)
main-qimg-cad926adcd30bfd96cb049acdbf14614-c

Ten s hadrem přes hlavu se určitě schovává, protože je má jen půjčené od Michala aby mezi nima nevypadal hloupě :D
 
za zasluhy: ano
rocni cile splneny: ano
zlaty birdie: ano (ikdyby byl 1000)
zlaty eagle: ne, protoze ho nemam :D jinak ano
pak bych dal jeste odznaky mistra klubu a mozna pocet odehranych her za rok (10, 25, 50??)

Nepřeháněj....tolik místa tam není ;)
 
Tož mi to tam teda taky prosím nasyp:)... Tučně vždy označeno co splňuji

19JAMKA+


WITB - dávej, mám :)
Účastník GOLFakce - pokusím se letos někam dostavit, ale vzhledem k tomu, že tvrdé jádro je z Prahy a okolí, tak je to pro mě, skromného Hanáka z Moravy, kapánek z ruky… Ale nebudu se vymlouvat
Vítěz GOLFakce - počkejte až někam přijedu ;-)…

HCP úroveň

Rookie: 54-37
Amateur: 35-20
Elite: 19,9-10
Master: <10 - už pár let "kancelářská čtyřka" :)
PRO

Golfové dovednosti (vše uvádím turnajové, protože ostatní nijak neeviduju a rychle zapomínám :)…)

Pokořeno 100-90-80-PAR - párek zatím v turnaji odolává…
Birdie (1x/10x/25x) - turnajových ke 200…
Eagle (1x/5x/10x) - turnajový paradoxně jen jeden a už hodně fousatý, pamatující HCP tak kolem 30…
Albatros - nicht
Hole in One - keine (jen 2x nesoutěžní :))

Golfové turnaje

Turnaj TOP10 (1x/5x/10x)
Turnaj TOP5 (1x/5x/10x)
Turnaj Vítěz! (1x/5x/10x) - poličku / následně skříňku s pohárama už sem zrušil, protože byla nevkusně přeplněná :)… samo sebou hlavně klubáče a komerční akce, jak brutto, tak netto kategorie… Kolik přesně nevím, zhruba kolem 20 asi, možná víc. Bohužel žádné federační mistrovství… Ale 2x Mistr klubu na rány :)
TOUR WINNER - ou jes! Národní firemní liga golfu 2013 (zaštiťuje Časopis Golf, 2013 byl 16. ročník)

Máš to tam. Ten PAR by to ale vyloženě chtělo, tedy!

To já se taky hlásím...mám tyhle věci rád (poháry,atd.) :)
Takže rychle, stručně:

WITB - ano
účastník GOLFakce - ano (indoor, Hořehledy)
HCP úroveň - amateur
golfové dovednosti - pokořeno 90
birdie - určitě ano
eagle - málem 2x :D
hole in one - pouze na publicu (Benátky 5.jamka)
turnaj - top 10 10x díky malé účasti na indooru ;), vítěz 1x pokud se počítá vytězství v kategorii (Benátky Bestgolf tour)

Díky, díky, díky

Dodáno. Hole in one je hole in one, na publicu taky dobrý, ok, beru - ale s poznámkou. Indoor nepočítám, něco venku.
A vítězství v kategorii bohužel taky ne, mělo by to být celkové vítězství akce. Prostě první. :)

diky za odznacky, tak viteztvi v turnaji mam nakonec 17 :) podle poharu, takze urcite vice :) odznaky sem :D

Povýšeno, gratuluji. :)
 
Získal jsem nový podnět, který mi přijde smysluplný a požádal bych vás, již oceněné, o souhlas.

Odznaky udělovat od 1.1.2017 pro dříve registrované (narozené na 19jamce), pro budoucí od data jejich registrace. Tzn. že by sběr odznaků na 19jamce byla obdoba hry, kterou si nově koupíte a musíte plnit potřebné dovednosti, abyste odznáčky získali. Je to pak výzva pro všechny úrovně, prostě postupně získávat místní odznáčky od začátku a tak mezi sebou i trochu soutěžit a hecovat se. Mně osobně se to hodně líbí (nejenom proto, že mám málo odznáčků a vy mraky :), ale hlavně proto, že to umožňuje prvek hry i pro ty, kteří už mají skoro všechno - což jak se teď prakticky ukázalo, u vás lepších to v podstatě nyní nejde, když už skorem všechno máte. Toto by se týkalo výkonnostních odznáčků. Odznáčky WITB, HCP... jsou dané, ostatní tedy od 1.1.2017. Na klasických venkovních hřištích 9/18, ne jen na oficiálních turnajích, ale i třeba z běžné hry (ne všichni můžeme chodit na turnaje často), odznaky TOP10/TOP5/Vítěz/Winner tour by byly z ofiku turnajů.

Prosím již oceněné o souhlas, pokud nás bude většina, tak odznaky zase odeberu, a pojedeme od znovu. A začne teprve ta správná zábava do nové sezóny - hon za odznáčky! :)
 
Upraveno:
souhlasim s Tebou, je to super napad, super motivace do pristi sezony, prosim o odebrani odznaku!! :D :)
 
Nemám problém, dobrá motivace...nepotřebné odebrat..:)
 
Ten s hadrem přes hlavu se určitě schovává, protože je má jen půjčené od Michala aby mezi nima nevypadal hloupě :D
Jj, to bude nejaka 54ka, co se snazi dostat na hriste s HCP limitem :)
 
Ja tomu nerozumim, ale urcite souhlasim.

Udelam si screenshot s medailemi, neb uz asi zadne nebudou :D
 
Ahoj! Prosím o odznáčky Master, WITB a účastník akce. Ostatní si začnu sbírat od "nuly". Ať si to víc užiju! [emoji219]
 
Odznaky odebrány, pravidla upravena, hon za odznaky od 1.1.2017 začíná!
Viz příp. vysvětlení. Pro dříve registrované na fóru začátek lovu od 1.1.2017,
později registrované od data jejich registrace.

Kdo bude mít prvního birdíka? :)
 
Ahoj! Prosím o odznáčky Master, WITB a účastník akce. Ostatní si začnu sbírat od "nuly". Ať si to víc užiju! [emoji219]

Máš to tam. :)
 
Dík všem za souhlas, pravidla upravena, přidělené odznaky zase odebrány (vyjma těch, které se netýkají výkonů - 19JAMKA+,HCP...)
O postupné zářezy viz vlákno: Odznaky a ocenění TADY!
 
Mi je to celkem jedno, asi je sbírat nebudu, ale kdybych soutěžit chtěl, tak by mě to mrzelo, protože mistr klubu za rok 2016 a Hole in One se nepodaří každý rok :) a kdo ví jestli vůbec :)
 
Já si na takové věci sice moc nepotrpím, ale je mi líto, že nemám žádný barevný kolečko pod fotkou, kterou tam taky nemámo_O :)
Takže :

HCP úroveň - amateur
golfové dovednosti - pokořeno 100
birdie - v turnajích asi 4 nebo 5
eagle, albatros, hole in one - to jsou pro mě zatím jen nějaký cizí a asi i sprostý slova
turnaj - top 10 asi 10x , vítěz 4x (vše samořejmě při hře na stejbly)
 
Já si na takové věci sice moc nepotrpím, ale je mi líto, že nemám žádný barevný kolečko pod fotkou, kterou tam taky nemámo_O :)
Takže :

HCP úroveň - amateur
golfové dovednosti - pokořeno 100
birdie - v turnajích asi 4 nebo 5
eagle, albatros, hole in one - to jsou pro mě zatím jen nějaký cizí a asi i sprostý slova
turnaj - top 10 asi 10x , vítěz 4x (vše samořejmě při hře na stejbly)

Done. Máš tam zatím první "kolečko" (jsou to odznáčky! :)) a to amateur. Odznáčky sbíráme od začátku (někteří ti lepší z nás neměli už co sbírat), alespoň ty mistry, co mají nahráno mraky, pěkně mi ostatní letos potrápíme. Více v prvním příspěvku, příp se zdůvodněním od tohoto příspěvku tu Odznaky a ocenění - diskuse. Druhý odznak je taky snadný - vyplnit si svůj WITB a přihlásit se o odznak. :) Btw. kdyby něco nefungovalo s fotkou, kontaktuj mě přes poštu. Nějak jsem se k návodu ještě nedostal. :(
 
Upraveno:
Doplněny odznaky pro získávání na základě poznatku, že by za chvíli nebylo o co hrát. Upraveno v prvním příspěvku a pod odkazem tu https://www.19jamka.cz/help/medals.
Připomínám, že vše se získává od 1.1.2017, případně od data registrace na 19.jamce (pro pozdější členy).

Červené jsou nové:
  • 19JAMKA+
    • WITB - každý, kdo má na 19jamce WITB
    • Účastník GOLFakce - účastníci golfové akce pod hlavičkou 19jamky
    • Vítěz GOLFakce - celkový vítěz golfové akce pořádaný 19jamkou
    • Roční cíle splněny - zadané své cíle do března a splněny téhož roku, viz téma pro 2017
    • VELKÝ DÍK 19.jamky - odznak za zásluhy o rozvoj, nenárokovatelný :)
  • HCP úroveň
    • Rookie: 54-37
    • Amateur: 35-20
    • Elite: 19,9-10
    • Master: <10
    • PRO
  • Česká hřiště
    • Česká hřiště (10x/25x/50x/100+)
  • Golfové dovednosti
    • Pokořeno 100-90-80-PAR
    • Birdie (1x/10x/25x/50x/111+)
    • Eagle (1x/5x/10x/25x)
    • Albatros
    • Hole in One
  • Golfové turnaje
    • Turnaj TOP10 (1x/5x/10x/25x)
    • Turnaj TOP5 (1x/5x/10x/25x)
    • Turnaj Vítěz! (1x/5x/10x/25x)
    • TOUR WINNER
    • MISTR KLUBU
---
Dotazy, diskuse atp sem: https://www.19jamka.cz/threads/odznaky-a-oceneni-diskuse.380/ (bude příp. přesunuto)
 
První VELKÝ DÍK 19.jamky tímto uděluji Davidovi (@doktordee) za nezištné vytvoření všech odznáčků, jejich úpravy a pomoc s vymýšlením a tak vůbec.
Díky. :)

42_1484052263l.jpg
 
Upraveno:
vse je opet na letosni rok?? mysleno mistr klubu a odehrana hriste cr??
 
JanKostálCZE: Dobrý dotaz, díky za něj. Doplnil jsem do prvního příspěvku (sjednocující pravidla).

Mistr klubu - od 1.1.2017 (přestupy, virtuální kluby atp), ať se je letos o co snažit a bojovat.
Česká hřiště - základní odznak (stejně jako HCP úroveň), tam je možno se o něj hlásit už teď za celkové životní odehrané hřiště

Takže, česká hřiště kdo má: 10x/25x/50x/100+, sem s číslem, odznačky jsou připraveny!
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom