Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Odznaky a ocenění TADY!

Chtel jsem jenom videt nazivo to co si rikal - vzdy se rad neco priucim
 
Chtel jsem jenom videt nazivo to co si rikal - vzdy se rad neco priucim

Az posbiras formu a odvahu tak dej vedet...
 
Teda chlapi, vědět, že rozpoutám takové vášně...... tak jsem to udělal už dávno!!! [emoji23][emoji23][emoji23]
 
To není závist ani snižování tvého výkonu. Je to jen o tom "mužském egu" a ambicích. Ber to z mé strany jen jako hec! Nic jiného. Nakonec je to čistě tvé rozhodnutí a rozhodnutí náčelníka. Když ti ten odznáček dá a tebe uspokojí pak je vše v pořádku. Asi. [emoji6]

Od te doby co jsem si uvedomil, ze to hriste je delsi o nekolik stovek metru z modrych nez jine normovane hriste ze zlutych (napr. Horehledy) mi to ego opravdu neurazi. Konec koncu to bylo v zime, kdy to lita min a drivy nemaj temer zadny dobeh - ti co jeste chodi hrat vedi o cem mluvim...
 
Fascinuje mne tva touha me pretahnout do sveho sveta PARu a odznacku. Ja nemam v umyslu ti cokoli dokazovat a uz vubec ne se s tebou merit. Ja pouze hajim kvality sve kratke akademie.

Kvalita hriste se ale nerovna tomu jak tezke je zahrat dobry vysledek. K dobremu vysledku ale kvalitne hriste spis napomoha ...
 
Mam vam udelat vlastni ring, pro to kockovani? Neni to uplne potreba, pro odznaky je ted okurkova sezona, takze to tu nevadi. Ale jestli z toho neco bude zajimaveho, byla by skoda, aby to tu zapadlo. Ale jestli uz nemuzete a jste vycerpani, tak to tu necham zahnit.
 
Kvalita hriste se ale nerovna tomu jak tezke je zahrat dobry vysledek. K dobremu vysledku ale kvalitne hriste spis napomoha ...

S tim souhlasim...Takze az si vyberes termin, dej vedet...
 
Od te doby co jsem si uvedomil, ze to hriste je delsi o nekolik stovek metru z modrych nez jine normovane hriste ze zlutych (napr. Horehledy) mi to ego opravdu neurazi. Konec koncu to bylo v zime, kdy to lita min a drivy nemaj temer zadny dobeh - ti co jeste chodi hrat vedi o cem mluvim...
Teď čistě hypoteticky. Opět žádný útok či znehodnocení tvého výkonu. -1 je super z jakýchkoli odpališť. Turnajově tahle aktuální kombinace odpališť by jít asi nešla, viď? To bude spíše otázka na @RazoR - Může si hřiště svévolně přemístit kameny na odpalištích? Jsou na to nějaká pravidla? Aby nemohlo třeba bílé kameny umístit místo červených?
 
No hřiště si samozřejmě obecně může s kameny dělat co chce :)...

Předpokládám, že je ale tvůj dotaz mířený na turnajovou hru (a navíc na úpravu HCP). V tom případě je hřiště nějak znormováno pro každou sadu odpališť (tzn. s vazbou mimo jiné na délku).
U nás používaný handicapový systém EGA definuje, toto:

"10.3 Hendikepové podmínky nejsou splněny, pokud délka hřiště, na kterém se hraje, se liší od délky změřeného hřiště o více než 100 metrů při hře na 18 jamek a o více než 50 metrů při hře na 9 jamek."

Zájemci o problematiku mohou nahlédnout do tohoto dokumentu, ze kterého je použita výše uvedená citace (nevím jestli je to poslední platné znění, ale novější revizi jsem nedohledal): http://fls.cgf.cz/DBFL/CGSRedaction/Documents/Hendikepovy system 2010.pdf

Tzn. obecně se toto řeší, když např. probíhá na hřišti rekonstrukce více odpališť jedné sady. Pak se řeší, kam dočasně umístit kameny dané sady, aby byla splněna výše uvedená podmínka.
Při běžné hře, nebo i při turnajové hře, kde se neřeší úprava HCP, je to ale jedno (třeba turnaje profíků). Typickým příkladem je např. Ladies European Tour, když se hrávala na Dýšině: hrálo se v podstatě ze všech sad odpališť - jednalo se o takový mix - technicky ale byly všude umístěné bílé (resp. turnajové) kameny.
 
Prosím prosím, já chci odznáčky :). WITB, Elite, hřiště 10+ (zatím 21). Děkuji velmi pěkně...:cool:
 
Odznaky zprovozním až před sezónou, konec února až březen, čekám, až se dodělají některé funkcionality. :) Pak to projdu a doplníme.

Hlásím první letošní birdie - lednové! Jamka 3 Zbraslav.. ;-)

Ale gratuluji! :)
 
Upraveno:
Zdravím a hlásím se o odznáček... Jsa nováček, zatím jen o jeden - HCP 19.6, takže Elite; zbytek hned jak se rozběhne sezóna. ;-)
Díky, P.
 
Beru na vědomí, prozatím odznaky nerealizovány - chybí mi udělaná funkce, až od začátku dubna. Pak doplnim!
 
Ahoj,
tak píšu si o odznaky :)

 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom