Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Odskakování obsahu fóra po načtení reklamy

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
Mám jeden takový problém. Rozčiluje mne, když se vracím na hlavní stránku fóra, tak až po chvilce se načte reklama v záhlaví, která celou stránku mírně posune dolů. Takže se mi stane, že mám kurzor na dalším tématu diskuse a posune se mi to níž. Takže zmáčknu blbě na odkaz. Nedá se s tím něco udělat?
 
Mám jeden takový problém. Rozčiluje mne, když se vracím na hlavní stránku fóra, tak až po chvilce se načte reklama v záhlaví, která celou stránku mírně posune dolů. Takže se mi stane, že mám kurzor na dalším tématu diskuse a posune se mi to níž. Takže zmáčknu blbě na odkaz. Nedá se s tím něco udělat?

Narychlo jsem nastavil fixní výšku hlavičky a ne dynamickou. Mělo by to uživatelsky pomoci. Teď to občas skáče sice v té hlavičce, ale neposouvá to spodek. Kdyžtak obnov pamět prohlížeče (ctrl+f5 atp). Dořeším to později (nějaké definice jednotlivých prvků šablony se tam mlátí, tak to budu muset hledat, až budu mít víc času).

Dík za nahlášení. Jakmile vyřeším kompletně, dám vědět.

PS: Prosím, obecně pro příště - upřesnit na čem se na to koukáš: jestli PC/Mac, tablet, mobil a případně rovnou i prohlížeč. Urychlí mi to hledání, kde k problému konkrétně dochází. Někdy je to všude, ale někdy ne. Tady to ale bylo vcelku jasné.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom