Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Odnesený a vrácený míč

alda

Guru fóra
Na 12 jamce old cursu v Haugschlagu jsem dal super drive a skoncil jsem 100 m pred vlajkou. Najednou vidim, ze s predchazejiciho fligtu tam prijel vozik, chlap neco sebral a odjel. Za par minut se vratil a pta se ci je to micek. Se zdesenim mu rikam, ze muj (chuj jeden, na predchazejici jamce mu najdu micek a pak mi sebere muj), tak ho vratil tam, co ho vzal.

Jak se to resi po spravnosti. Zahral jsem par a byl stastny :)
kolegove ve flightu rikali, ze je to v pohode. Horsi by bylo, kdyby ho nevratil
 
Na 12 jamce old cursu v Haugschlagu jsem dal super drive a skoncil jsem 100 m pred vlajkou. Najednou vidim, ze s predchazejiciho fligtu tam prijel vozik, chlap neco sebral a odjel. Za par minut se vratil a pta se ci je to micek. Se zdesenim mu rikam, ze muj (chuj jeden, na predchazejici jamce mu najdu micek a pak mi sebere muj), tak ho vratil tam, co ho vzal.

Jak se to resi po spravnosti. Zahral jsem par a byl stastny :)
kolegove ve flightu rikali, ze je to v pohode. Horsi by bylo, kdyby ho nevratil

Zvednuty mic se vrati na misto co nejblize tomu, odkud byl zvednut. I pokud by ho nevratil, ale bylo by zrejme, ze zvedl tvuj mic, tak by se postupovalo stejne - jen tedy s jinym micem. Vse je beztrestne...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom