Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Obývák Cup 2020

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
obyvakcup.jpg

Aktivita primárně určená hořehledským dětem a udržení jejich alespoň částečného spojení s golfem po dobu, kdy musíme být zavřeni doma. Ale budu moc rád, když se zapojí kdokoli další, ať už z dětí nebo dospělých. Koneckonců, je to hra a ta baví každého.

V nepravidelných intervalech sem budu dávat tréninkové impulzy spojené s nějakým úkolem a za to přidělenou odměnou v podobě bodů. A až budeme opět moci vyrazit ven, vyhlásíme vítěze, rozdáme nějaké ty ceny a poháry.
 
Upraveno moderátorem:
Na splnění druhého úkolu máte čas do neděle 22. března do 20:00. Podrobnosti najdete ve videu:

 
Na splnění druhého úkolu máte čas do neděle 22. března do 20:00. Podrobnosti najdete ve videu:


Šatalovic jdou do toho!

PS: Prosím, do budoucna i krátký textový popis - zadání úkolu, na chatě mám hrozně nestabilní signál. :( Pro odeslání někam doběhnu, ale stažení je pak nejisté.
 
A máme tu první splněné úkoly...z nočníku jsem golf ještě nehrál:-D

 
Rozměry pokusů mých svěřenců začínají konkurovat stavbám pyramid a velké čínské zdi!

 
Hele víte co já mám?!?! Já mám 13 videí, kde děti staví domácí dráhy pro golfový míče. Jasně, některý jsou třeba jednodušší. Ale taky jsou tam videa, kde míče posouvaj auta Hot Wheels nebo kde se míč odpaluje z okna v 1. patře rodinného domu!!! A to je, přátelé, naprostá bomba! Takže v tomhle odkazu jsou všechny pěkně seřazený za sebou...

 
Přidávám náš pokus.


Supeeeer. Jen to nejde sdílet do mýho playlistu, tím jak je to určené pro děti.
 
A máme tu Obývák Cup Vol III., tentokrát v podobě kvízu. Není to takovej masakr jako připravili @JanKostalCZE a @requo , protože je to primárně pro děcka, ale klidně si to zkuste taky. A průběžné výsledky po dvou kolech jsou:

průběžná výsledovka.png
 
budes pak zverejnovat basnicky??

Určitě! Samozřejmě bez autorů, pokud o to tedy nebudou sami stát.
 
No tak jsem ten test teda zkusila, panebože, všechna děcka z Hořehled mě strčí do kapsy!!! :eek:
 
No tak jsem ten test teda zkusila, panebože, všechna děcka z Hořehled mě strčí do kapsy!!! :eek:

No spíš bych doporučil projet si golfová pravidla:-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom