Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Obývák Cup 2020

Klasický golf už nikoho nebaví. Dneska to hraje každej druhej a navíc, je k tomu potřeba hřiště a nebo aspoň větší zahrada. PENCIL GOLF si můžete zahrát doma v obýváku a místo namožených svalů, ošmajdaných bot a puchýřů max vystřelíte protihráči oko. Každopádně hrací plán a pravidla najdete v popisu videa...

 
Klasický golf už nikoho nebaví. Dneska to hraje každej druhej a navíc, je k tomu potřeba hřiště a nebo aspoň větší zahrada. PENCIL GOLF si můžete zahrát doma v obýváku a místo namožených svalů, ošmajdaných bot a puchýřů max vystřelíte protihráči oko. Každopádně hrací plán a pravidla najdete v popisu videa...

tedy ty jsi kreativec :up: :D
 
Hehe, to znám. Já vlastně golf hrál před více než 40 lety :)
@mkopcak moc ti to nejde, vyměň hůl..
 
Klasický golf už nikoho nebaví. Dneska to hraje každej druhej a navíc, je k tomu potřeba hřiště a nebo aspoň větší zahrada. PENCIL GOLF si můžete zahrát doma v obýváku a místo namožených svalů, ošmajdaných bot a puchýřů max vystřelíte protihráči oko. Každopádně hrací plán a pravidla najdete v popisu videa...

Obdobně jsme před 50 lety hráli "tankové bitvy" ;)
Ale jinak super.
 
Hehe, to znám. Já vlastně golf hrál před více než 40 lety :)
@mkopcak moc ti to nejde, vyměň hůl..

Taky jsem si vzpomněl na mládí:). Kopyto jsem, ale mám výmluvu - musel jsem to hrát přes ruku a kolem velmi vachrlatého stativu😄
 
Taky jsem si vzpomněl na mládí:). Kopyto jsem, ale mám výmluvu - musel jsem to hrát přes ruku a kolem velmi vachrlatého stativu[emoji1]
Tak jasně, že mě ani na chvilku nenapadlo, že bys byl levej ty, to je jasný!
 
A jedeme dál. Šesté kolo by mělo být výzvou pro každého z vás, ale protože jste lemry materiální, tak pro 19. jamku máme speciální odměnu - každý kdo mi pošle svoje video dle návodu má u mne dle vlastního výběru buď panák na baru a nebo 10 hraných míčů! Tak šup...

 
A jedeme dál. Šesté kolo by mělo být výzvou pro každého z vás, ale protože jste lemry materiální, tak pro 19. jamku máme speciální odměnu - každý kdo mi pošle svoje video dle návodu má u mne dle vlastního výběru buď panák na baru a nebo 10 hraných míčů! Tak šup...

tak posílám to video - nevadí, že to nejsem já? 🤭
 
A jedeme dál. Šesté kolo by mělo být výzvou pro každého z vás, ale protože jste lemry materiální, tak pro 19. jamku máme speciální odměnu - každý kdo mi pošle svoje video dle návodu má u mne dle vlastního výběru buď panák na baru a nebo 10 hraných míčů! Tak šup...


Zacina me neuveritelne stvat, a to jsem vcelku klidny clovek, jak ta tva videa jsou z venku v podstate z golfoveho hriste, venku je krasne, ba chtelo by se rict dokonale pocasi... nemuzes tam na tech videich vypadat trochu viz ztrapene a mit na pozadi treba skladku? Nebo alespon bourkove mraky? :)
 
Zacina me neuveritelne stvat, a to jsem vcelku klidny clovek, jak ta tva videa jsou z venku v podstate z golfoveho hriste, venku je krasne, ba chtelo by se rict dokonale pocasi... nemuzes tam na tech videich vypadat trochu viz ztrapene a mit na pozadi treba skladku? Nebo alespon bourkove mraky? :)

Zamyslim se nad tim:). Ne!
 
Pulpy se dost předvedl!


A protože se patrně blížíme ke konci našeho malého online turnaje (snad nám brzy otevřou hřiště), rád bych vám všem hrozně moc chtěl poděkovat za vaše nadšení, odhodlání a výkony. Přesvědčili jste mne o tom, že golf a Hořehledy jsou pro vás, stejně jako pro mne, především srdeční záležitost. Jakmile budeme znát podrobnosti o provozu hřišť, případně možnosti realizovat tréninky, budu vás neprodleně kontaktovat. A teď už k náplni posledního dílu naší série:

1. Máte za úkol vytvořit upoutávku na golf v Hořehledech. Jestli bude mít podobu plakátu, fotky, videa, audia, webových stránek,...je jen a jen na vás, vaší představivosti, schopnostech a možnostech. Dejte do toho vše, co pro vás golf u nás pod Brdy znamená, malujte, pište, foťte, nahrávejte. Představte si někoho, kdo o golfu v životě neslyšel a vy mu máte ukázat vše, co krásného na tomto sportu a na našem hřišti vidíte a co chcete, aby se dozvěděl.

2. To, co vytvoříte, mi pošlete (prosím soukromě, ať to ostatní nemohou vidět) do pondělí 13. dubna do 20:00.

Rozdělovat budeme celkem 50 bodů, mimo jiné i v těchto kategoriích: originalita, grafické zpracování, propracovanost,...

Většinu z vás znám již několik let a dovolím si tvrdit, že poznám, když jde o práci rodičů a ne vaši. Využijte jejich pomoci, ale zkuste pracovat samostatně. Samozřejmě zohledním i věk, jinou podobu práce očekávám od 6ti letého , jinou závěrečných ročníků základní školy:).

Děkuji a budu se těšit na vaše výtvory. Je klidně možné, že některé z nich se pak objeví i v oficiálních propagacích resortu!
 
A protože jsou dětské tréninky zakázané, plynule jsme se vrátili k Obývák Cupu. Tentokrá jsme tvořili něco golfového za využití přírody...

A45A8E74-1963-4527-988F-E27DE684A3F4.jpeg
5C7C5D77-B127-4000-B723-069877E2B205.jpeg
69AF09B5-3753-42C2-93A7-BBB93B6B87A7.jpeg
26F04734-34FB-4319-83AD-4E28CB989325.jpeg
0E8E40A3-86F5-4484-9E2D-7735EF2D6CD0.jpeg
009BC435-4CC8-4947-9A5F-FE99B6A98CA4.jpeg
 
A protože jsou dětské tréninky zakázané, plynule jsme se vrátili k Obývák Cupu. Tentokrá jsme tvořili něco golfového za využití přírody...

Zobrazit přílohu 14991Zobrazit přílohu 14992Zobrazit přílohu 14993Zobrazit přílohu 14994Zobrazit přílohu 14995Zobrazit přílohu 14996
Marťas, ty jsi strašná příšera, víme všichni, ale tyhle tvoje akce s dětmi u Vás v Hořehledech mě naprosto dostávají! :up: A obdivuju ta díla, neuvěřitelný nápady!
 
Marťas, ty jsi strašná příšera, víme všichni, ale tyhle tvoje akce s dětmi u Vás v Hořehledech mě naprosto dostávají! :up: A obdivuju ta díla, neuvěřitelný nápady!

Děti jsou fantastický, já taky jen žasnu co dokážou!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom