Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Obnovili jste na letošek svoje golfové zbraně? :)

Obnovili jste na letošek svoje golfové zbraně? :)


  • Hlasovalo
    31

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Zima pomalu končí, venku to sice ještě nevypadá, ale teď bude následovat klasické rozčtvachtané období a pak už to snad půjde. Máte připravenou výbavičku? Co jste si na letošek do své bojové golfové výzbroje pořídili nového? :)

A proč zrovna tohle?
 
Upraveno:
Já jsem vyměnil na všech železech shafty. A to především proto, že ty původní urezly a z volnočasové aktivity se tak potenciálně stával boj o holé přežití:). A jinak uvažuju o dálkoměru Garmin Z82. Nemá tu někdo reálnou zkušenost?
 
Koupil jsem si celou sadu Wilson, sháněl jsem i ruce, ale nikde je nemají 😢🏌️‍♂️
 
Dřevo, hybrid, bag, boty a radar, ještě potřebuju rukavice, což bude problém, zvyknul se si kupovat je v GB ve výprodeji za 80 Kč /ks ...
 
Plánuji před venkovní sezónou jen přegripovat hybrid, železa a wedge.
 
Koupil jsem dvoje boty a ve výprodeji 4x rukavice. U zbylého vybavení to skončí na tom, že to vlastně nepotřebuju. Sice u bot to je taky, ale za tu cenu. No, nekupte to ;)
 
Ono pokud aplikuješ pravidlo 30 dní, tzn. něco chci, počkám měsíc a zjistím, že to vlastně nepotřebuju, tak bych nekoupil asi nic.
 
Všechny tři wedge už byly sakra jeté, tak vyzkouším novinky Zipcore od Clevelandu :) (ale v černém nalevo s custom fitting těžko k sehnání, tak musím do stříbrné barvy).
Boty Ecco už v mokru po 3 sezonách nevydrží, tak zkusím Skechers Mojo - dost jsem věřil Nike 270G, ale doma na noze mě prostě neoslovily :confused:.
Putter Odyssey se předloni odlepila vložka a už i jinak všechno špatně + je na mě dlouhý, tak pokus s Pingem s nastavitelnou délkou.
Nové lovítko, rukavice už jsou na cestě.
Snad se nerozpadne vozík, taky už něco pamatuje. A ještě přemýšlím o 4i-->hybrid a renovaci archivní FW3 TM-RBZ, ať mám všechno krom wedgí od Ping :D

A běda jestli to nebude lítat! :D
 
Upraveno:
U mne nic, kvalita mé hry nebude o náčiní...jen jsem si nechala přegripovat driver. Vlastně s jednou objednávkou pro Ježíška jsem si do košíku přihodila tričko (to ale nějak chybí v anketě - nové hadříky), to myslím výrazně vylepší mou hru a taky klip na kšilt na markovátko.
 
Asi nechám přegripovat hole, myslím, že už si to zaslouží(m), zejména když mám domluvenu slevu v GolfArts.
A boty budu muset pořešit, ale to až otevřou.
 
Jako každoročně přemotám GT, uvažoval jsem už loni,že vyměním letitý driver PING i20 , ale měl jsem na vyzkoušení nový od PINGu a zjistil jsem rozdíl cca +-10m , takže jsem zůstal u svého, teď v zimě jsem si ověřil, že vlastně ani drive nepotřebuji hraji totiž 3w cca to samé co drive, takže buď trefuji optimálně 3w a nebo drive špatně, na to abych ročně trefil sem tam drive 240m nepotřebuji nutně nový.
 
Vyměnil jsem kompletní set želez, protože na fotkách vypadal skvěle. Taky nějakou radost k narozeninám.:)
 
Chystám se na železa a wedge, ale potřeboval bych fitting a oni ne a ne to otevřít.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom