Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Oblíbená hřiště v Praze?

Oblíbená hřiště v Praze?


  • Hlasovalo
    22

Admin

Admin 19.jamky
19.jamka
Jaká máte oblíbená, příp. neoblíbená hřiště v Praze? Vyberte v anketě, více hlasů povoleno. A pokud zdůvodníte svojí volby, bude to skvělé doporučení pro další. Anketa je veřejná a na další regiony dojde časem. Takže začínáme - Praha.

K anketě help:
+ (plus) - znamená kladný postoj k hřišti: líbí, zaujalo, rád se vracím...
- (minus) - znamená negativní postoj k hřišti: nelíbí, nezaujalo, nerad tam hraju...

Vyjadřujte se prosím jen k hřištím, které jste osobně navštívili. :)
 
Upraveno moderátorem:
Zbraslav. Jiný pražský jsem zatím nehrála. 😂
 
Za me je v Praze nejlepsi Cernak (Zbraslav jsem jeste nebyl), ale drazsi. Hostivar mam za barakem, takze vecerni devitka super. Hodkovicky mam v CGK za hubicku, chodim rad. Motol jsem si dal jem jednou, vsechno nakrivo me nebavi. Jako prazskej pepik doporucuju Cernak, kterej je fakt pecka. S dvema detma bohuzel jen obcas. 😉
 
Mám to podobně jako Ferry.
Pro mě je nejlepší Čerňák - vždy skvěle upravený. A taky rychlé a modelované grýny. Plus dobrá restaurace a zázemí.
Na trénink a rychlou devítku využívám Hostík.
Nemám rád Motol, kde se na rovině stojí jen v klubovně. A taky nemusím Hodko, kde mi vadí negolfisti, kteří se tu a tam objeví na hřišti...
 
A za mě naopak Motol, je to nakřivo, ale o to menší nuda.
Čerňák dobrý, dlooouhý
Hostík taky dobrý, ideálně pak s obědem
Hodkovičky nemám rád a nevím proč. Proč jsem tam byl letos nejvíckrát taky nevím.
Zbraslav jsem ještě nebyl
 
Za me vse super, krome motola... ale tam je to proste vsechno nejak special.
A Zbraslav super vse krome restuarace samo (nove slozeni jsem netestoval - uz nemam odvahu) :D
 
asi půjdu trochu proti proudu, ale já nemám rád Čerňák... Vám nevadí ten hluk? Já tam byl teda jenom jednou na devítku. A to tam celkem rád chodím trénovat, protože to je pro mě nejbližší slušný tréninkový areál.
Já mám golf spojený s přírodou, tichem, je to pro mě relax. Dívat se a poslouchat při tom ucpanou spojku mi moc relaxační nepřijde.
Jinak co se kvality a zázemí týče, tam je to rozhodně špička.
 
Jako nepražák, za mne určitě MOTOL, tam je to jako Phil M , musíte u hry trochu přemýšlet a vymyslet úder aby míček dopadl tam kam má, než jsem tam šel prvně, tlak mne na to upozornili kluci z GolfArts, že si to užiji a měli pravdu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom