Anketa Oblíbená hřiště v Praze?

Oblíbená hřiště v Praze?

• Hlasovalo
    22

Admin

Admin 19.jamky
Autor vlákna
Tým 19.jamky
8.7.2019
14
18
3
www.19jamka.cz
Jaká máte oblíbená, příp. neoblíbená hřiště v Praze? Vyberte v anketě, více hlasů povoleno. A pokud zdůvodníte svojí volby, bude to skvělé doporučení pro další. Anketa je veřejná a na další regiony dojde časem. Takže začínáme - Praha.

K anketě help:
+ (plus) - znamená kladný postoj k hřišti: líbí, zaujalo, rád se vracím...
- (minus) - znamená negativní postoj k hřišti: nelíbí, nezaujalo, nerad tam hraju...

Vyjadřujte se prosím jen k hřištím, které jste osobně navštívili. :)

Upraveno moderátorem:

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,831
1,419
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Zbraslav. Jiný pražský jsem zatím nehrála. 😂

Ferrry

Aktivní člen
1.1.2019
145
131
43
Za me je v Praze nejlepsi Cernak (Zbraslav jsem jeste nebyl), ale drazsi. Hostivar mam za barakem, takze vecerni devitka super. Hodkovicky mam v CGK za hubicku, chodim rad. Motol jsem si dal jem jednou, vsechno nakrivo me nebavi. Jako prazskej pepik doporucuju Cernak, kterej je fakt pecka. S dvema detma bohuzel jen obcas. 😉

Romano

Nováček+
18.11.2018
37
28
18
Mám to podobně jako Ferry.
Pro mě je nejlepší Čerňák - vždy skvěle upravený. A taky rychlé a modelované grýny. Plus dobrá restaurace a zázemí.
Na trénink a rychlou devítku využívám Hostík.
Nemám rád Motol, kde se na rovině stojí jen v klubovně. A taky nemusím Hodko, kde mi vadí negolfisti, kteří se tu a tam objeví na hřišti...

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Ferrry

kipp

Nováček
1.4.2019
13
9
3
A za mě naopak Motol, je to nakřivo, ale o to menší nuda.
Čerňák dobrý, dlooouhý
Hostík taky dobrý, ideálně pak s obědem
Hodkovičky nemám rád a nevím proč. Proč jsem tam byl letos nejvíckrát taky nevím.
Zbraslav jsem ještě nebyl

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,679
1,836
123
Praha
Jméno
Honza
Za me vse super, krome motola... ale tam je to proste vsechno nejak special.
A Zbraslav super vse krome restuarace samo (nove slozeni jsem netestoval - uz nemam odvahu) :D

Basty10

Nováček+
17.6.2017
40
50
28
Jméno
Roman
asi půjdu trochu proti proudu, ale já nemám rád Čerňák... Vám nevadí ten hluk? Já tam byl teda jenom jednou na devítku. A to tam celkem rád chodím trénovat, protože to je pro mě nejbližší slušný tréninkový areál.
Já mám golf spojený s přírodou, tichem, je to pro mě relax. Dívat se a poslouchat při tom ucpanou spojku mi moc relaxační nepřijde.
Jinak co se kvality a zázemí týče, tam je to rozhodně špička.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Marek90

bohumil.koval

Mazák fóra
28.11.2016
618
200
53
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
Jako nepražák, za mne určitě MOTOL, tam je to jako Phil M , musíte u hry trochu přemýšlet a vymyslet úder aby míček dopadl tam kam má, než jsem tam šel prvně, tlak mne na to upozornili kluci z GolfArts, že si to užiji a měli pravdu.

WebGolf.cz

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
2,113
Členové
511
Nejnovější uživatel
Míla