Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Oblíbená hřiště - Jižní Čechy?

Oblíbená hřiště - Jižní Čechy?

  • + Bechyně

    Hlasy: 0 0,0%
  • - Čertovo Břemeno

    Hlasy: 0 0,0%
  • - Český Krumlov

    Hlasy: 0 0,0%
  • - Mnich

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    13

Admin

Admin 19.jamky
19.jamka
Jaká máte oblíbená, příp. neoblíbená hřiště na jihu Čech? Vyberte v anketě, více hlasů povoleno. A pokud zdůvodníte svojí volby, bude to skvělé doporučení pro další. Anketa je veřejná.

K anketě help:
+ (plus) - znamená kladný postoj k hřišti: líbí, zaujalo, rád se vracím...
- (minus) - znamená negativní postoj k hřišti: nelíbí, nezaujalo, nerad tam hraju...

Vyjadřujte se prosím jen k hřištím, které jste osobně navštívili. :)
 
tak touhle anketou jsem akorát zjistil, že musím jezdit víc na jih :) znám jen Písek a Hlubokou. Hluboká mě neuráží tak jak jsem tu od některých členů četl a docela se mi tam líbilo. Písek mě na několika jamkách vždy vytrestal, tak si k němu ještě musím najít cestu :)
 
Nedám dopustit na Krumlov a Čertovo Břemeno. Letos jsem si při třetí návštěvě poprvé užil i Hlubokou, zima a hnusně bylo, ale ten úžasnej děda co tam dělá marshala, me fakt dostal. Moc fajn týpek, furt jezdil po hřišti a řešil, co bylo třeba. Hřiště jako takové mě moc nebere, ale teď už vím, že si člověk na golfu má užít i jiné, jinde nefungující věci :)
 
Já mám rád Čertovo Břemeno, Český Krumlov taky, ale tam se mi víc líbí první devítka. Překvapuje mě, že se pár lidem nelíbí Písek, proč?

Hrál jsme tam jednou a přišlo mi to docela zajímavé hřiště, různorodé?
 
Písek: hřiště nic moc a když jsem tam byl (2 roky zpět), tak greeny jako brokolice, nedalo se na tom patovat.
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom