Obchod 19.jamky (diskuse) - ZNOVU OTEVŘENO!

kristyna

správce
Tým 19.jamky
10.2.2016
191
327
73
Praha
Jméno
Kristýna Šatalová
19.jamka tady, 19.jamka tam, 19.jamka, všude kam se podívám!

Ceny lidové, někdy v akci, někdy ne, jak to tak vyjde. Máte rádi 19.jamku? Patříte do naší rodiny pozitivních golfistů? Vyberte si z aktuální nabídky! Samozřejmě tipy a co by se hodilo, sem patří také, zajistíme, uděláme! Nákup tu a nebo se mi ozvěte pomocí soukromé zprávy. Někteří z vás si pamatují Golfovice - to jsme s Michalem zrušili. Nikdo tam nechodil.

Vybírejte v této kategorii fóra Obchod 19.jamky a kdyžtak mi napište, postárám se o vás.
Sem patří všechny dotazy, náměty, nápady k obchodu, zboží.

mirousek33

Aktivní člen
7.4.2016
148
91
38
Jméno
Miroslav Černík
Koukal jsem zak ruzne na reklamni predmety na co by slo natisknout logo 19.jamky a zaujala mne tato nylonova penezenka. Jestli sem pocital dobre tak vyjde kus na 60,- kč. Pri min odberu 50ks. Mel by nekdo zajem?

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,896
2,210
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Koukal jsem zak ruzne na reklamni predmety na co by slo natisknout logo 19.jamky a zaujala mne tato nylonova penezenka. Jestli sem pocital dobre tak vyjde kus na 60,- kč. Pri min odberu 50ks. Mel by nekdo zajem?
Díky za nápad. Nejsem si úplně jist, jestli je to dobrý artikl - resp. maximálně jako dárek k nějakému turnaji by se to hodit mohlo. Ale jinak 50 kusů se určitě neudá.

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,896
2,210
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Budu dávat do výroby Placatky, drobné logo 19.jamky někde vpravo dole. Koncová cena předpokládám někde kolem 250 Kč (ceny na obrázku jsou bez loga, bez daně, bez poštovného atp a při odběru více kusů). Nabídka je tu - pomůžete mi vybrat? Případně kdo bude mít zájem už teď? :)

placatka.PNG

Možná ten Novak SET se 4 kalíšky? Jsou tu na to odborníci, tak prosím o odborné rady! :)

Marklar

Aktivní člen
8.3.2017
478
435
73
Praha
Jméno
Jirka L.
Komentář za mě jako občasného pijáka. Vynechavam pohled na to jak moc je placatka obrázkové zboží.

Popíjeli jsme mnohokráte z placatky, ale jen jednoho člověka jsem viděl nosit i kalíšky. Kalisky jsou asi efektní dárek, ale užitnosti si nejsem jistý. Co na to placatkoví experti?

Marta

Mazák fóra
22.2.2016
940
618
103
Jméno
Marta N.
Komentář za mě jako občasného pijáka. Vynechavam pohled na to jak moc je placatka obrázkové zboží.

Popíjeli jsme mnohokráte z placatky, ale jen jednoho člověka jsem viděl nosit i kalíšky. Kalisky jsou asi efektní dárek, ale užitnosti si nejsem jistý. Co na to placatkoví experti?
Placatku v bagu nosím, kalíšky mi přijdou nepraktické, navíc často jsou jen dva. ;)

Marta

Mazák fóra
22.2.2016
940
618
103
Jméno
Marta N.
Představuji si jak flajtu naliji z placatky panáky a co pak s těmi kalíšky? Oplachnout je nebude kde a u dalšího odpaliště už nevíš kdo měl který kalíšek. Za mne když už placatku, tak bez kalíšků.

Francovka

Aktivní člen
26.9.2017
380
323
63
Vsetín
Jméno
František Řepa
Podle mě jsou možné varianty obě:

- z pleskačky je to praktické, nic se neřeší, nezabere tolik místa
- kalíšky se pravda moc nenosí, ale zase se efektně s nimi fotí při přípitku. Řeší problém skrytých alkoholiků, kteří Vám na 2 loky stáhnou půlku pleskačky... :devil:

Jinak oplachovat kalíšky mi nedává smysl, protože jsou neustále desinfikovány alkoholem. Hrdlo pleskačky taky pořád neoplachujete...;)

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,896
2,210
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Kalíšky mi přijdou praktické - resp. přinejhorším nechám doma. Nevím jak vy, ale (a neměl bych se tím chlubit) ale prostě občas se vezme na víkend flaška, no a to už je divný pít tullamorku z láhve. Měli jsme takhle plastové kališky, jenže to nic nevydrží. Takže tyhle kovové se na začátku rozdají a každý si vozí svůj. :) (pro puritány - jj, takhle napsané po ránu jde na mě z toho stydno). Na druhou stranu - pokud se to využije méně, tak holt plast panáky budou dál a i nerezové kalíšky se dají koupit samostatně. Tak kdo je pro variantu s kalíškama, kdo bez kalíšku?

Když už tady padla peněženka, co takhle kožená kvalitní?
Proč ne, tady se akorát bojím s výběrem. Vybírám tu: https://goo.gl/QQkcuK ?

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,373
870
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
@requo

Nevím, dobře to na mě nepůsobí. Myslím, že to bude ta kvalita, kdy dobře vypadá 2 měsíce, slušně půl roku a pak se začne rozpadat. Mě už nebaví kupovat každý rok novou, proto mě napadlo něco lepšího, co si zaslouží mít na sobě logo. Ale ne zase něco za čtverku, to už mi tam dají monogram nebo cokoliv co mě napadne :)

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,896
2,210
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
@requo

Nevím, dobře to na mě nepůsobí. Myslím, že to bude ta kvalita, kdy dobře vypadá 2 měsíce, slušně půl roku a pak se začne rozpadat. Mě už nebaví kupovat každý rok novou, proto mě napadlo něco lepšího, co si zaslouží mít na sobě logo. Ale ne zase něco za čtverku, to už mi tam dají monogram nebo cokoliv co mě napadne :)
Jj, já to vnímám obdobně, jako ty - holt reklamní předměty jsou více méně spíše na efekt a rozdávačku. Ale mohla by vzniknout řada "exkluziv", zamyslím se nad tím. Jakou peněženku by si rád? :)

Členové online

Nikdo tu teď není.

Statistiky fóra

Vlákna
1,516
Členové
385
Nejnovější uživatel
Coula

Různé užitečné odkazy

Zpravodaj 19.jamky

Novinky, akce a zajímavosti 19.jamky přímo na e-mail! Ať vám nic neuteče!

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU
...nebo viz VÍCE INFO