Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Obaly, krabičky na týčka, tužky, markovátka a různé další kravinky

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Parto, v čem nosíte v bagu týčka, tužky a různé drobné kravinky? Originální balíčky, nebo nějakou krabičku, která se vám dlouhodobě osvědčila? Z toho samodomo jsem viděl různé látkové pytlíky, hygienické tašky, klíčenky, různé krabičky... jeden kamarád si takhle upravil dokonce i školní penál. :)

Mně se nakonec nejvíc osvědčila do begu potravinová krabička:

F8BE52BF-40A0-42C4-8EEF-5CB9584A07D1.jpeg
 
Upraveno:
Hranatá plechovka, původně asi od čaje, ale tyhle všechny věci tam mám v rezervě, příruční mám pod deklem na Clickgearu
V podstatě stejně, měl jsem to v krabičce asi na mýdlo, teď nedávnou jsem to zrušil, dal do dvou pytlíků a je to ve vozíku.
 
Já to měl různě v pytlíku nebo v kapse v bagu, furt jsem něco lovil nebo nemohl najít.
Teď to mám takhle:
Obal od čelního panelu autorádia: vypichovatka a tužky
Krabička od kinofilmu: markovatka
Krabička od léků: týčka na driver
Krabička od žvýkaček: ostatní jednorázová týčka
Před hrou dám do kapsy jedno týčko na driver, tři jednorázová, vypichovatko a markovatko. Obvykle s tim vystačím. Po hře vrátím, co zbylo.
 

Přílohy

  • 20200717_104841.jpg
    20200717_104841.jpg
    204,1 KB · Zobrazení: 375
Když plechovka má nevýhodu, že chrastí. Pytlíky zase - vypadávají drobnosti a ty látkové se snadno týčkami propíchnou. Ono to tedy chrastí i v tom plastu, ale méně, než v předchozí plechové. Chtěl jsem to i podlepit nějakou látkou, akorát časem to pak bude ekl.

Teď jsem si vzpomněl, viděl jsem ještě starý obal od kompaktního foťáku.
 
Parto, v čem nosíte v bagu týčka, tužky a různé drobné kravinky? Originální balíčky, nebo nějakou krabičku, která se vám dlouhodobě osvědčila? Z toho samodomo jsem viděl různé látkové pytlíky, hygienické tašky, klíčenky, různé krabičky... jeden kamarád si takhle upravil dokonce i školní penál. :)

Mně se nakonec nejvíc osvědčila do begu potravinová krabička:

Zobrazit přílohu 12960
Taky používám potravinovou plastovou krabičku.....ale jenom jednoduchou zaklapávací, ne tuto "de luxe" se čtyřma zavíracíma chlopněma (ty máme doma na jídlo :) )
 
DSC_0093.JPG
Visí za karabinku na bagu. Uvnitř většinou volně nasypáno, jen na začátku sezóny (a občas i během, pokud mě chytne uklízecí nálada) hezky roztříděno v plechových krabičkách od větrovejch bonbónů co prodávají u benzinky. Jak psal @JardaK, před hrou vylovim vypichovatko s markovatkem (drží na něm na magnetu, t. č. slovenská pětikoruna ) do pravé zadní kapsy kalhot, 3 špačky dřevěných týček a jedno dlouhé plastové, s dvěma míčky do pravé přední kapsy kalhot. A po hře to většinou s pískem a trávou nasypu zpátky do taštičky bez třídění. Proto je tam trvale bordel. Teď zjišťuji, že i krabičky jsou bůhví kde 🤔. Pro pobavení i aktuální obsah.
DSC_0094.JPG
Míčky jsem zřejmě poztrácela. A razítko na míčky mi při vysypávání skočilo z balkonu rovnou do bazénu. 😂.
DSC_0095.JPG

Tak jsem pro něj ty dvě patra doběhla, zdá se, že je vodotěsné.
A pokračování je jak z blbého vtipu. Když jsem si sedala na balkoně (je široký 90 cm) zpátky k tomu skládacímu stolečku, tak jsem si ho zadkem složila a mazala ta dvě patra dolů znovu. 😂 Část věcí skončila opět v bazénu
DSC_0097.JPG

a část v okapu
DSC_0098.JPG

Aspoň tu taštičku zase jednou uklidím. 😁
 
Zobrazit přílohu 13012Visí za karabinku na bagu. Uvnitř většinou volně nasypáno, jen na začátku sezóny (a občas i během, pokud mě chytne uklízecí nálada) hezky roztříděno v plechových krabičkách od větrovejch bonbónů co prodávají u benzinky. Jak psal @JardaK, před hrou vylovim vypichovatko s markovatkem (drží na něm na magnetu, t. č. slovenská pětikoruna ) do pravé zadní kapsy kalhot, 3 špačky dřevěných týček a jedno dlouhé plastové, s dvěma míčky do pravé přední kapsy kalhot. A po hře to většinou s pískem a trávou nasypu zpátky do taštičky bez třídění. Proto je tam trvale bordel. Teď zjišťuji, že i krabičky jsou bůhví kde 🤔. Pro pobavení i aktuální obsah. Zobrazit přílohu 13013Míčky jsem zřejmě poztrácela. A razítko na míčky mi při vysypávání skočilo z balkonu rovnou do bazénu. 😂. Zobrazit přílohu 13014
Tak jsem pro něj ty dvě patra doběhla, zdá se, že je vodotěsné.
A pokračování je jak z blbého vtipu. Když jsem si sedala na balkoně (je široký 90 cm) zpátky k tomu skládacímu stolečku, tak jsem si ho zadkem složila a mazala ta dvě patra dolů znovu. 😂 Část věcí skončila opět v bazénu Zobrazit přílohu 13016
a část v okapu Zobrazit přílohu 13017
Aspoň tu taštičku zase jednou uklidím. 😁
škoda, že nejdou dát k příspěvku dva chechtající se smajlíky, aby bylo zřetelné jak se tu tlemím! 🤣🤣🤣

Apropó! To markovátko! kdepak je tvoje žabička?;)
 
Pokusila jsem se udělat si SYSTÉM v uložení těchto propriet v bagu! Takže v takové malé přední kapse mám pytlík (původní obal) s dřevěnými týčky (mám je nejraději). Je tam tuším i náhradní vypichovátko (plastové) a asi tužtičky. Jinak pohotovostně mám v kastlíku na clickgearu náhradní týčka, míčky, markovátka (nalezenec markovátko, pár mincí a jinej binec:eek: Týčka mám totiž po ruce v držáku na ně určeném na kastlíku vozíku, jen ta dlouhá driverová, krátká týčka na železo používám zlomená dlouhá, když dojdou vlastní, "bufetím" na odpališti a sbírám cizí ulomená.
Vypichovátko používám vystřelovací modré z loňského Requo cupu, jen mám na něm svoje překrásné oblíbené markovátko s modrými kamínky. To se žralokem je někde v tom kastlíku vozíku. Po hře uklidím do kastlíku k ostatnímu binci.
 
škoda, že nejdou dát k příspěvku dva chechtající se smajlíky, aby bylo zřetelné jak se tu tlemím! 🤣🤣🤣

Apropó! To markovátko! kdepak je tvoje žabička?;)
V krabičce. A kde je krabička? Asi na dně některé kapsy některého bagu. 😂
 
Mam pytlicky, na micky, na tycka. Markovatko a vypichovatko mam ve voziku, kdyz hraju, tak je presunu do kapsy kalhot. Jakmile dohraju, zpet do voziku. Fixu a nahradni vypichovatka mam v bagu, kde jsou micky aspol. Je tam na to prihradka.
 
Mám taky malou krabičku z IKEA, tam kovové mince = markovátka, na čepici mám magnetické klipy, dvě vypichovátka odTitleisu( protože jen ty vydrží a nelámou se a neohýbaji) plastové týčka na drive a spousty drevěnných špačků týček na železa z týčka.
 
Podobne ako @JardaK
Kvôli golfu som si kúpil Mentos 😎
 

Přílohy

  • F822F1E6-A3A4-44CB-AABA-0ACAFAF29909.jpeg
    F822F1E6-A3A4-44CB-AABA-0ACAFAF29909.jpeg
    113,6 KB · Zobrazení: 299
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom