Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Oaks Prague

Docela by mě zajímalo, kde díky oaks je významnější úbytek členů, nebo se to tak už měřitelně neprojevuje - přirozené změny.
 
Docela by mě zajímalo, kde díky oaks je významnější úbytek členů, nebo se to tak už měřitelně neprojevuje - přirozené změny.

270 členů se ti v těch cca 40ti hřištích v dojezdové vzdálenosti ztratí jak prd. Navíc část z nich jsou VIP...
 
žádného člena neznám....

150? co? čeho?

vyplnil jsem...................a nic
No já slyšel ze to má být údajně 240 a ne 150 tak až to zjistíte dejte sem prosím vědět 🤣
 
No já slyšel ze to má být údajně 240 a ne 150 tak až to zjistíte dejte sem prosím vědět 🤣
Asi to bude čím dřív přijdeš, tím míň platíš. Ten člen, se kterým jsme hráli platil 150. Což jak psal Honza už teď není...
 
Automaticky generovaná zpráva 19.jamky:

Právě jsem přidal nové hodnocení k tomuto hřišti: Oaks Prague

Mě by štvala ještě jedna věc - to sekání FW 50% jedním směrem a 50% druhým. Nemůžu si pomoct, ale je to 1. hnusný, 2. opticky to funguje uplně blbě pro odhad umístění míče, především na větší vzdálenost. Zlatý proužky!
 
Kdyby tu byla nejaka golfistka …. Rovne sance pro vsechny :(
556EB840-30C3-462D-9FE5-AC3D6C800D6B.png
 
Už na to koukám, no ty kráso. To normálně pokořilo i dosavadního lídra Karlíka. :)

Zobrazit přílohu 28507

zdroj: https://www.oakspga.cz/our-rates/?lang=cz
Kolik metrů čtverečních těch bejváků od prestižních architektů je v ceně toho fee? Třeba je to nová AirBnb politika..."K fee vám přibalíme karimatku a termosku s kafem, a za 18. greenem to můžete zalomit na koberci u Pavla Nedvěda přímo v jeho třípatrové feng šuej vile!"
 
My platili 2400 Kč za hru v pracovní den, takže je to o 350 Kč víc. Nic co by tě mělo odradit.
Navíc to stačí obejít jednou, min. teda mě zatím další návštěva moc neláká.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom