Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Oaks Prague

Netuším. Šli jsme s místním členem, říkal vlezné 150...
Mají na webu formulář, vyplň a dozvíš se...
 
150000Kč.
Jako asi bych nečekal, že odpoví hned ne, i tam píšou, že se ozvou...
 
hmmm...to mi nepříjde tak moc

psali, že se ozvou a neozvali se............tak jeslti to mám chápat jako že NE? :)
 
Jako fakt si myslíš, že v sobotu odpoledne tam někdo sedí aby se ti mohl ozvat? Píšou "brzy se vám ozveme", ne hned...
 
jako fakt myslíš, že bych se divil kdybych tam psal dneska?

je ovšem otázka co si kdo představuje pod pojmem brzy................psal jsem tam asi před měsícem!
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: PFP
jako fakt myslíš, že bych se divil kdybych tam psal dneska?

je ovšem otázka co si kdo představuje pod pojmem brzy................psal jsem tam asi před měsícem!
Jako nevím, pro mě to tak vyznělo, promiň.
V tom případě asi nejsou z nejrychlejších no.
 
asi tam budu muset zajet.
moc by se mi to líbílo. mám to skoro za barákem. vypadá to hezky. ale záleží taky na podmínkách.
 
jako fakt myslíš, že bych se divil kdybych tam psal dneska?

je ovšem otázka co si kdo představuje pod pojmem brzy................psal jsem tam asi před měsícem!
pokud jsi podal zadost o clenstvi, 100% se ti nekdo pokousel dovolat, abys potvrdil svuj zajem o clenstvi, clenska zaklada je momentalne uzavrena a postupuje se cekacim listem, pri kazdem rozsireni arealu se nabere urcity pocet clenu, vstupni clensky poplatek uz je vice nez 150K
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom