Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Oaks Prague

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
ja myslim, ze pokud to bude mit normalni ceny fee a clenstvi, mohou byt uspesni. ale pokud to napalej kvuli tomu, ze maj pga national, tak tam nikdo chodit nebude. otevrou podle me behem jara/leta 2018, ale zda bude uspesne, kdo vi
 
Těžko říct, mě osobně přijde, že v česku je hřišť nadbytek, což je pro nás golfisty dobré, ale z hlediska ekonomiky provozu takového nové hřiště mi to přijde takové nejisté. Ale nejsem ekonom, ani vizionář, takže za mě čim víc tim líp, pokud udržej slušnou kvalitu hřiště a služeb ať jich je třeba 200.
 
Tohle nebude hřiště pro nás, tohle je hřiště pro residenty, VIP, velké firmy a pro nadnárodní turnaje.
 
Tohle nebude hřiště pro nás, tohle je hřiště pro residenty, VIP, velké firmy a pro nadnárodní turnaje.
myslis tim, ze bude ,,nepristupne'' neco jako Casa Serena??
 
myslis tim, ze bude ,,nepristupne'' neco jako Casa Serena??

To si nemyslim, kdyz to promujou v TV. Spis si myslim ze cenova politika a celkove zamereni bude styl Albatross, Karlstejn atd.
 
To si nemyslim, kdyz to promujou v TV. Spis si myslim ze cenova politika a celkove zamereni bude styl Albatross, Karlstejn atd.
alespon ze tak, jednou ta rok, proc ne, ale myslim, ze fee nad 2000 je insane. Divim se, ze da nekdo na kajastejne 3000 fee o vikendu
 
alespon ze tak, jednou ta rok, proc ne, ale myslim, ze fee nad 2000 je insane. Divim se, ze da nekdo na kajastejne 3000 fee o vikendu

Dle meho cenikove ceny na golfu prakticky neplati. Z vlastni zkusenosti vim, ze cela ekonomika golfu v CR je neprirozene pokrivena neuveritelne velkym mnozstvim slev a reciprocit, prave pro nalakani hracu. Kdybychom vsichni o 20% plosne zlevnili z oficialnich cenikovych cen a zrusili slevy, tak dle meho mame stale stejny zisk:). Jenze dneska lidi slysi jen na slevy, takze si za ty vysoke ceny vlastne muzete sami:).
 
Teda mne kdyby zrusili reciprocity co mam 'ZDARMA' tak bych byl nestastny .....

Proč? Mně by se líbilo, kdyby se reciprocity zrušili a prostě se snížili všude ceny. Jenom té práce kolem, než se to všechno do kříže domluví, upraví, zveřejní na x webech, akcích, vyhlásí a tak. Uměla činnost zabírající v součtu desítky/stovky člověkohodin.
 
Prisel bych treba o hru zdarma na Celadne (36 jamek), Polsko - Rosa Private, vsechny hriste pod Mission Hills... a more dalsich slev od 50% do 20%

Ze s tim je prace, tomu docela verim... a zu jen, ze musim otravovat recepcni a ty to dohledavaji, porad - alespon na zacatku to tak bylo :)
 
17.3.2017 jsme obdrželi tiskovou zprávu, kterou jsem vložil do přílohy. Zatím tam není nic nového, možná pro ty, kteří nevládnou angličtinou je tam česky popsáno to, co víceméně obsahuje link vložený od Martina v předchozím příspěvku. Když jsem mluvil se zástupkyní firmy Native PR, s. r. o., která má na starosti mediální komunikaci, položil jsem ji dvě otázky:
1) Bude hřiště provozováno jako 100% klubové, rezidenční apod. (uzavřené pro veřejnost), částečně veřejné (s vymezenými hracími dny nebo časy pro veřejnost) nebo zcela veřejné?
2) Golfová veřejnost tuší, že bude-li hřiště sloužit i veřejnosti, green fee nebude nízké. Máte dnes představu, kolik to bude? Členství bude asi jednak vázáno na pořízení rezidence, jednak možná jej bude možno koupit? Jestli ano, ví se přibližně za kolik bude možné členství pořídit? Nejedná se o přesné částky, ty předpokládám ještě neznáte, jedná se spíše o cenovou hladinu...
Její odpověď lze shrnout do jedné: "Asi bude soukromé, ale nevím to jistě. Na ostatní se budu muset zeptat topmanagementu a za dva dny se vám ozvu". Neozvala... Včera jsme z redakce posílali dotazy Jed Moorovi (TROON), asi to dopadne podobně :)
 

Přílohy

  • TZ_Troon Int.-Stránka_1.jpg
    TZ_Troon Int.-Stránka_1.jpg
    167,6 KB · Zobrazení: 675
  • TZ_Troon Int.-Stránka_2.jpg
    TZ_Troon Int.-Stránka_2.jpg
    94,4 KB · Zobrazení: 626
Upraveno:
Tak dnes ráno odpověď od agentury Native PR:
"Podmínky provozování se nyní ještě ladí… Prozatím je jisté, že hřiště bude klubové (jak bylo v TZ, bude se jednat o koncept Troon Privé), přesto by i veřejnost měla mít za určitých podmínek možnost si na hřišti zahrát. – tyto podmínky jsou právě ještě předmětem jednání – jasno by mělo být určitě v květnu."
Asi se tedy bude jednat o TROON PRIVÉ PRIVILEGE, což je program, který velice striktně omezuje hru mimoklubovým hráčům, jen na pozvání člena a to jen 3x ročně v daném regionu - ale v Evropě je jen pár hřišť, hlavně jsou v USA. My se spíš setkáváme s variantou TROON ADVANTAGE, což jsou třeba hřiště v Abu Dhabi, Dubaji, a pak v Evropě 4x GB (např. St. Andrew), 2x ESP a (Pozor!): 2x RUS :). Takže teď záleží na tom, co květnu vypadne za info z TROON ohledně možnosti pro hraní veřejnosti. Jinak to ale i tak vypadá, že zahrát si OAKS Prague nebude jednoduché.
 
Upraveno:
Tak dnes ráno odpověď od agentury Native PR:
"Podmínky provozování se nyní ještě ladí… Prozatím je jisté, že hřiště bude klubové (jak bylo v TZ, bude se jednat o koncept Troon Privé), přesto by i veřejnost měla mít za určitých podmínek možnost si na hřišti zahrát. – tyto podmínky jsou právě ještě předmětem jednání – jasno by mělo být určitě v květnu."
Asi se tedy bude jednat o TROON PRIVÉ PRIVILEGE, což je program, který velice striktně omezuje hru mimoklubovým hráčům, jen na pozvání člena a to jen 3x ročně v daném regionu - ale v Evropě je jen pár hřišť, hlavně jsou v USA. My se spíš setkáváme s variantou TROON ADVANTAGE, což jsou třeba hřiště v Abu Dhabi, Dubaji, a pak v Evropě 4x GB (např. St. Andrew), 2x ESP a (Pozor!): 2x RUS :). Takže teď záleží na tom, co květnu vypadne za info z TROON ohledně možnosti pro hraní veřejnosti. Jinak to ale i tak vypadá, že zahrát si OAKS Prague nebude jednoduché.
Jsem zvedav, jak to nastavi, ale Ty nas tam urcite dostanes ;) doufam :)
 
Termín "který byl odejit" z Albatrossu se většinou používá, když byl někdo vyhozen. Netušíš o jaký typ nespokojenosti v souvislosti s jeho osobou na Albatrossu šlo?
 
Golf Premium, č. 4/2019:
PGA National Czech Republic je otevřeno, zahrát si můžete jen na pozvání....
DSC_0254.JPG
DSC_0255.JPG
 
otevřena je zatím jedna devítka, druhá bude v průběhu příštího roku. Aktuálně počítají s otevřením celého hřiště ve druhé polovině 2020. Zatím se nepočítá s tím, že by hřiště bylo přístupné pro veřejnost.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom