Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Numero Numero #06 - 3 devítky, které mám rád

Když jsem o tom přemýšlel, zjistil jsem, že je nějak nehraju.
Ale při pátrání v paměti z minulosti:
Hořehledy - jak jinak
Hradec Králové - kvalita a blízkost, když jsem zde
Rožnov - trochu srdcovka, jezdíval jsem tam a dělal první pokusy
 
1/ Grosshof - pro mě srdeční záležitost. Výhledy, rodinná atmosféra.

2/ Svratka - moc hezké hřiště, zelené
ferveje i v parném létě.

3/ Roudnička - celoročně super stav
hřiště. A asi i to , že ji mám 1 km. od
baráku.
 
1/ Grosshof - pro mě srdeční záležitost. Výhledy, rodinná atmosféra.

2/ Svratka - moc hezké hřiště, zelené
ferveje i v parném létě.

3/ Roudnička - celoročně super stav
hřiště. A asi i to , že ji mám 1 km. od
baráku.
No vidíš, Groshoff i Roudnička v mém výčtu chybí. A přitom na obě kdykoliv rád půjdu. Neumím prostě vybrat jen 3...každé má cosi do sebe.
 
Stara Boleslav
Semily
Motol
Na ostatnich mi vzdy nejaka jedna jamka (Stirin, Terezin) a nebo cele hriste vadi (Hodkovicky)
 
Jasně, že Na Vrších! miluju to hřiště ( a to jste si asi už všimli), Grosshof, Svratka ( přemýšlím jestli to víc dělají ti lidé, co tam jsou...), vždy perfektní Roudnička, a taky Hořehledy. Jo, ono je to vic než tři...to je těžký se rozhodnout. ;)
 
Pro mě těžká otázka, zahrát si 9 jamek chodím často, ale na normální 18 jamkový hřiště (třeba do Pyšel po práci). Na klasický 9 jamkový moc často nechodím, snad jen na Hostivař a tu do výběru dát asi nechci. Sice se mi kvalitou libí, ale vadí mi ta nahňácanost jamek. Takže to pojmu tak, jaká devítka mi utkvěla v paměti:

1) Harrachov - když jsem začínal, tak jsme tam s kamarádama vyrazili na týden, ubytovali se přímo na hřišti, za týdenní fee zaplatili 1000,- a užívali si naprostýho klidu. Navíc jsem během jednoho večera v pokeru obral provozovatele hotelu o tolik, kolik mě stál celý týden, takže jsem to měl vlastně zadarmo. To byl fajn týden :)

2) Trhový Štěpánov - hodně skromný hřiště, ale skvělí starší majitelé, kteří se o hřiště starali jako o svojí zahrádku. V kontrastu s celým hřištěm byla nově vybudovaná jamka s ostrovním greenem, krásná jamka. Velká škoda, že hřiště u neexistuje. Byly tam nějaké problémy s majiteli okolních pozemků.

3) Bechyně - dlouho jezdím každoročně k Bechyni na rekreaci, ale hřišti jsem se nějak vyhýbal, moje chyba. Letos jsem tam byl poprvý a hřiště se mi líbilo, sice placka, ale kvalita fajn a 2 lesní jamky moc hezký (až na ty komáry)
 
Jen tři nejdou... ;)
Terezín/Roudnička/Stará Boleslav - prostředí, servis, pestré jamky...
Štiřín - hrát v parku je zážitek.
Hodkovičky/Hostivař - pro pražskýho pepíka super lokalitou a kvalitou ploch. Nahňácaný jamky je prostě daň, že je to hřiště ve městě.
Hořehledy nepočítam, to je sice super devítka ve všem, ale ran tam hraju jak na osmnáctce... 😂
 
Já jich moc neznám, ale za mě vede (Martine promiň) hřiště [HASH=630]#NaVrších[/HASH]. Tak strategicky umístěnou klubovnu musí ocenit snad každý. Jak píše Michal, plynulost hry postupně slábne, ale zážitek to byl :).
 
Já jich moc neznám, ale za mě vede (Martine promiň) hřiště [HASH=630]#NaVrších[/HASH]. Tak strategicky umístěnou klubovnu musí ocenit snad každý. Jak píše Michal, plynulost hry postupně slábne, ale zážitek to byl :).
Konečně na to někdo kápnul! :up:
 
1. Podbořánky- poprvé jsem nic neočekával a od té doby se tam pořád rád vracím, přátelská atmosféra, hezké tréninkové plochy. A dlouhý tří par na druhé jamce kde to nemůžu ani za nic udržet na greenu :)
2. Royal Krakow- hřiště podobného ražení jako Podbořánky, mám ho teď nejblíž, různorodé jamky. Momentálně probíhá budování druhé 9, pak i stávající jamky projdou rekonstrukcí a už bude vypadat úplně jinak.
3. z odehraných devítek bych musel vybírat mezi Botanikou a Předbojem a tak si počkám kde si zahraju příští rok, tipů je tu hodně :up:
 
Přiznám se, že jsem na 9tkách již dlouho nehrál, snažím se spíš 18j...
Luby - kousek od tchýně, takže jsem tam svého času hrál poměrně často...přátelská atmosféra, na pohodu, zajímavé jamky a Tango & Cash
Podbořánky - když jsem začínal, tak jsem se tam krásně trápil, na to nejde zapomenout, hřiště krásně položené, vždycky spokojen
Semily - začínal jsem tam první turnaje Greentour od Klubu Ducha sportovního pro nováčky s výkladem pravidel před turnajem od pana Jóna...dva turnaje přes víkend, po sobotním vítězství jsme se pak strašně zlili v Jilemnici, od té doby se snažím před golfem nepařit, hřiště na malém prostoru se "skokanským " můstkem rozhodně stojí zato
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom