Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Numero Numero #04 - 3 naši oblíbení TOP hráči + 1 NEoblíbený

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
numero_04.png

Numero #04 - 3 naši oblíbení TOP hráči + 1 kterého nemusíme a proč
...z diskusního seriálu 19.jamky plný těch skutečných, našich a pravých golfových čísel

Na světě je spousta skvělých TOP hráčů a hráček, kteří pro nás mohou být inspirací. Ať se jedná o hráče PGA TOUR, European TOUR, LPGA případně národních soutěží. Současní hráči a hráčky dob minulých. Zkusme dát dohromady trojici TOP hráčů té nejvyšší úrovně, které sledujeme a řadíme je mezi své oblíbené a vypíchnout v textu, proč. A stejně tak jednoho, kterého zrovna nemusíme. A znovu - co nám na něm nesedí.
 
Hmm....těžký úkol. Teda co se týká oblíbených.........neoblíbenej je u mě jasnej: Patrick Reed, nesedí mi na něm všechno.....
A ti oblíbení? No když zařadím Tigera Woodse do samostatné kategorie, protože většina světa na ten golf kouká hlavně kvůli němu (a navíc mi jako člověk až tak sympatickej úplně není)......tak u mě to jsou (v pořadí dle věku :)) Phil Mickelson, Rory McIlroy a Justin Thomas.....všichni prostě sympaťáci, na který rád koukám.
 
Mno.
  1. Nikdy jsem nesdílel šílenství Tiger. A jeho kniha stojí za prd.
  2. Docela mně bavil Phil. A taky mi bylo dost líto, že se nikdy nestal jedničkou, protože je to určitě lepší golfista, než spousty bývalých jedniček.
  3. Hodně mně baví Bubba, akorát lidsky to bude dost divný pavouk.
Prostě jsou lidi, se kterýma bych si chtěl zahrát - třeba Jimenez (pěkně s doutníkem od 3. jamky), a lidi, na který mne baví se koukat.
 
oblíbení současní hráči:
1) Tiger Woods (avšak pouze jako hráč, jako člověk nic moc, i když poslední dobou šel dost do sebe) - jasná volba
2) Rory McIlroy - jako evropana ho tam musím zařadit, ale až za Tigera
3) Phil Mickelson - hrozně mě baví jeho scrambling a Jordan Spieth - ten by byl v mém seznamu ještě před pár lety (nyní se ale jaksi odmlčel)

neoblíbení hráči:
Bryson DeChambeu a Patrick Reed - bez komentáře
 
Mám to na dva díly: miluju Španělsko a tím pádem španělské hráče, takže mě baví Garcia, Jimenéz a Balesteros, kterého mám alespoň na videu.
A pak druhá parta Rose, McIlroy a Ernie Els. Ale na každém turnaji si někoho najdu, komu fandím. 😊 Komu nefandím nikdy, to je Patrick Reed a Keegan Bradley. Je to scela subjektivní, ale to tak máme asi všichni ;)
 
Mám to na dva díly: miluju Španělsko a tím pádem španělské hráče, takže mě baví Garcia, Jimenéz a Balesteros, kterého mám alespoň na videu.
A pak druhá parta Rose, McIlroy a Ernie Els. Ale na každém turnaji si někoho najdu, komu fandím. 😊 Komu nefandím nikdy, to je Patrick Reed a Keegan Bradley. Je to scela subjektivní, ale to tak máme asi všichni ;)
Tak anketa byla na 3 oblíbence a jednoho neoblíbence. Keegan Bradley, říkám mu slepice s velkou hlavou, je můj neoblíbenec number 2. :)
 
Můj top je Lefty, prostě je mi sympatický od pohledu, baví mě jeho záchranné rány. Klidný sympoš je i Kuchar a hezký chlapeček Rory McIlroy. Buba je asi fakt exot, Bryson obzvláště. Baví mě i Sergio, sympaťák. Tigera člověk asi musí uznávat, bez diskuze, ale sympatický není a na mne působí, že se každou chvíli musí rozbrečet. ;)
 
Tak anketa byla na 3 oblíbence a jednoho neoblíbence. Keegan Bradley, říkám mu slepice s velkou hlavou, je můj neoblíbenec number 2. :)
ale má hezký oči 😍
 
1. DJ Dustin Johnson, ne proto že vyhrál Fedex, ale přístup, hrajeme golf, no a co..? A hraje v suprovém tempu, moc se s tím nemaže..;)
2. Andrew 'Beef' Johnston .. Takhle má vypadat golfista.. 😀
3. Miguel Ángel Jimenéz Gumový dědek s doutníkem, vínem a mladou manželkou..:up:

scientist Bryson z toho bych se picnul na první jamce, kdybych přišel rozhýbaný z drivingu tak ve flightu s ním bych asi zamrznul z jeho rychlosti..
 
:)Jason Day, Tommy Fleetwood, Henrik Stenson
:rolleyes: Bubba Watson
náhradník Phil Mickelson
(prostě jsem divná)
 
🙂 Tiger Woods - prostě Tiger
🙂 Louis Oosthuizen - líbí se mi jeho jednoduchý a ladný švih
🙂 Ian Poulter - fascinuje mě jeho sebevědomí až namyšlenost, zejména při Ryder Cupu
☹ Patrick Reed - prostě podvodník
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom