Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nový závislák

jasne no, chapu ze pak uz to tak rychle nejde :D

Jo a stane se s tebe mrzout. Zatímco teď si každou ránu užíváš, pak budeš nadávat... nejprve na sebe, ale velmi rychle na hřiště, míčky, hole, smrkající parťáky ve flajtu... jj, golf je prostě krásný, společenský sport. :)
 
Upraveno:
Představovací téma @manwe pročištěno (texty přesunuty do Stoky) - rozbory alkoholu řešme jinde - resp. startování nesouvisející netématické diskuse.
 
Tak dneska asi naposledy v sezone, jsem si jeste po obede skocil na prvni 9ku v Ropici.
Hral jsem na 2 mice, s tim ze u 3. jamky jsem jeden mic nedohral abych nezdrzoval.
Zlepseni tam rozhodne je, takze jsem spokojeny, pocasi bylo nadherne a i kdyz jsem dost spechal (nakonec zbytecne protoze jsem to dosel asi 10-15 minut s predstihem) tak jsem si to (byt sam) moc uzil :)

Dneska jsem odpaloval misto 7ky zelezem 4 hybridem, bylo to trochu lepsi, ale docela foukalo, tak to asi nelitalo tak jak mohlo :)

IMG_20181112_153311.jpg


Pamatka ze 7. jamky
IMG_20181112_140830.jpg
 
sel jsem sam, takze jsem mel "cas navic", tak jsem si rekl ze si tu hru radsi uziju "nadvakrat" :) to skore jsem mel s obema mici velmi podobne, coz jsem byl rad ze tam byla alespon nejaka +- konzistence
 
radeji bych s touto variantou moc netrenoval na hristi
Myslíš jako, že je to nekorektní? Taky jsem to párkrát udělal a měl jsem trošilinku výčitky, že jako za jedno fee hraju dvakrát. Ale pokud jsem na hřišti v podstatě sám a nikdo tím neprudím, tak by to snad nemuselo nikomu škodit. Nebo se mýlím? Co by mi na to řekl @mkopcak, na toho já dám;):p
 
Tusim ze jsem nekde u recepce videl napis ze hrat s vice jak 2 mici je zakazano, takze se 2 bych mel byt v cajku :)

Bezne tam vidavam lidi, kteri jsou sami ze hraji na 2 mice, takze toho bych se nebal.

Ja prave fakt nechtel zdrzovat, takze jak se ke me blizil na 3. jamce flight 2 panu tak jsem je hned pustil, zatimco jsem hledal mic (tu potvoru jsem nakonec stejne nenasel a to nezapadl nikde do krovi, jen mezi listi na kopci :D ).
Vzapeti vsak sla druha skupinka, takze jsem tu 3. jamku dohral jen s jednim micem a celou dobu jsem se pak snazil fakt spechat at je nezdrzuji.
U 7. jamky jsem panovi rikal ze se omlouvam jestli zdrzuju, ale ze stejne vetsinu casu cekam na ty predemnou, na coz mi odvedil "Vsak vklidecku, neni kam spechat, jsme na golfu", takze jsem si pak rikal ze jsem asi uplne zbytecne spechal. Nakonec jsem se dival na ty casy na scorecard a byl jsem tak 15 minut popredu, takze jsem si rikal ze jsem fakt zbytecne spechal :)
 
Upraveno:
Myslíš jako, že je to nekorektní? Taky jsem to párkrát udělal a měl jsem trošilinku výčitky, že jako za jedno fee hraju dvakrát. Ale pokud jsem na hřišti v podstatě sám a nikdo tím neprudím, tak by to snad nemuselo nikomu škodit. Nebo se mýlím? Co by mi na to řekl @mkopcak, na toho já dám;):p

pokud nikoho nezdržuješ a chováš se jak máš, hraj těch drivingáčů třeba celej kýbl!
 
Dva stačí. S větším počtem se exponenciálně zvyšuje pravděpodobnost, že budeš přebíhat zleva do prava jak magor.:D:p
 
Výsledek vychází líp, ale víc se nadřu:D. Při svojí konzistenci ran hraju jeden míček z roughu vpravo a druhej z lesa vlevo, apod. Tak nějak výrazně víc se nachodím.;)
 
ja myslel spis, ze vysledek hry se dvema mici vychazi lepe nez vysledek hry s jednim micem. Alespo to je muj pocit :)
Ano, pokud hraju "kdyby golf", tedy texas sama se sebou. :D Jinak, jak už psal @Jerry , se sakra nachodím a pary to tedy nejsou.:cool:
 
Nakonec jsem se dival na ty casy na scorecard a byl jsem tak 15 minut popredu, takze jsem si rikal ze jsem fakt zbytecne spechal :)

Ty casy na scorecard jsi porovnaval s tim jak jdes?? Pokud jo, tak si musíš uvědomit ze casy na scorcard jsou odhadnute většinou na plny flight, takze ty musiiis jit opravdu rychleji :cool::cool::cool: a rekla bych ze i o vic nez o 15 minut...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom